Skoči na vsebino

V?igalni kabli


Priporočeno sporočilo

Malo sem imel probleme z "cukanjem", na servisu jeseni menjane sve?ke in je bilo OK. Pozimi pa se te?ava spet pojavi. Danes "popizdim" in odprem haubo. Kot se mi je zdelo, v?igalni kabli so slabi.

 

Ampak niso slabi-slabi, sem jih parkrat samo odklopil in priklopi, malo povrtel okrog in avto ?ude?no ne cuka ve?.

 

A se mi kable spla?a ?e malo spucat po kontaktih, mogo?e celo z kak?nim kontakt sprejem namazat in bodo dobri ?e kak?no leto?

 

Ali raje ?imprej nove nabavit?  (ne bi to?no zdej ?e ve? zapravljal za avto kot je potrebno, moram ?e feltne, gume in nekaj rje spedenat)

 

Pa opazil sem da je guma okoli kontaktov (na strani kjer ni sve?k) namazana z neko mastjo-bi moglo biti tako tudi na strani sve?k?

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.