Skoči na vsebino

mazda 6 original plati??a


Priporočeno sporočilo

Torej, ?e ima kdo za prodat od mazde 6 alu plati??a original. Namre? po centriranju gum se ni dalo popraviti ni?. Kolega nese v kamnik kjer popravljajo plati??a, tudi brez uspeha so rekli 2 kraka sta po?ena, ker je enkrat ?e bila baje popravljena ni ve? varna. So 5x114,3 17 col je pa to?no taka kot na sliki. Pregledal ?e vse spletne strani, bolha, avto.net, vulkanizerje ni da ni, tudi mazde, ki so samo za dele a brez uspeha. ?e res ni potem mi ne ostane drugega kot ebay...ali pa zamenjava vseh.

Hvala

post-7628-0-26582800-1426533887_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja taka so meni lepa sem jih imel na 626. Dobil jo bo? pa na ebayu ampak samo en kos ni poceni.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2x Fulda Carat Excelero 7mm profila pa Bridgstone Potenza RE050 4,5 mm profila. Dons sm jih za usak slu?aj dau ?e dodatno centrirat pa prav vulkanizer, do so feltne ravne u nulo kar je bistvo :). Ene dve sta tko u izi mal popraskani, ampak sem se ?e sli?al z li?arjem tako, da mi bo vrjetno za neko ugodno ceno naredu mal lepotnega popravka, da bojo lepe za ?ez poletje. Vrjetno bom ?e speskal pa na novo pobarval zavorne ?eljusti in pa tisto rjo gnilo pr kolotekih. Cena pa 350?

 

 

 

20150317153436.jpg

 

 

20150317153444.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drga? pa ?e se jest dobr spomnem k sm zase iskal sem na avto netu zasledil, da prodajajo nove za 143? na kos se mi zdi. Samo nevem pa, ?e lahko samo eno kupi? :)

 

EDIT: Evo :)   http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=7659681&show=1 (Vrjetno ?e zmeri cenej?a vrjanta, kot preko ebaya.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.