Skoči na vsebino

nakup mazde 6 2015


airpir

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...

jaz se ?e odlo?am za nakup,ter kolebam med mazdo 6 in novo ?kodo superb,prvo pa sem imel namen kupiti bmw 5  2013-2014,pa je nakup preve? rizi?en ,glede zanesljivosti-kvarljivosti  bmw -ja

tudi sam se ni bi odlo?il za BMW, superb ali mazda je pa kar velika dilema, predvidevam da bo superb v marsi?em bolj?i, samo oblika vo?nja in pa motor ( obakrat diesel 150 km) pa je definitivno v prid mazdi. po mojem superb=racionalnost, mazda= ?ustva oz. enostavno bolj zleze pod ko?o.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam pri sebi sem si dejal do bo moj naslednji avto definitivno imel stre?no okno ( tiso ve?je, katerega mazda sploh v ponudbi nima), se sploh da pri mazdi dobiti vsaj to manj?o varianto stre?nega? stric je na camryu imel stre?ni in je kar ok zadeva. Ali je mo?na naknadna vgradnja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,zato pa ?e ?akam na ceno superb-a z isto opremo kot mazda 6 revolution top/sd  A192  at,da vidim razliko v ceni , ter sami vo?nji,kvaliteti ,...kako pa se vam zdi stre?no okno?

Uf men je to ena najbolj?ih zadev, ki jih lahko dokupi? pri novem vozilu (ali si pa? pozoren na to "dobroto" pri nakupu rabljenega). ZELO uporabna stvarca, od pomladi pa do jeseni (morda ?e dlje).  :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

sam pri sebi sem si dejal do bo moj naslednji avto definitivno imel stre?no okno ( tiso ve?je, katerega mazda sploh v ponudbi nima), se sploh da pri mazdi dobiti vsaj to manj?o varianto stre?nega? stric je na camryu imel stre?ni in je kar ok zadeva. Ali je mo?na naknadna vgradnja?

da se manj?e stre?no okno dobiti v revolution top/sd 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf men je to ena najbolj?ih zadev, ki jih lahko dokupi? pri novem vozilu (ali si pa? pozoren na to "dobroto" pri nakupu rabljenega). ZELO uporabna stvarca, od pomladi pa do jeseni (morda ?e dlje).  :wub:

 

?e bolj? je pa webasto :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se pravi imate kar nekaj ?e naro?enih. poro?ajte kaj o izku?njah.

 test v http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=1&id=1423 , kako jim ni ratalo porabo spravit pod 7,9.

da bi kaj napisali kako svetijo nove lu?i jim tudi ni padlo na pamet......

Poraba je bolj odvisna od noge, kot od motorja.

In ?e avto dobi v roke wannabe dirka?, ki na gasu pozna samo on-off, potem je rezultat tu. Nima to z obi?ajno vo?njo nobene zveze.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sigurno, me?e pa slablo lu? na znamko. No tisti, ki vedo kako in kaj, najbr? ne nasedejo, grem pa stavit da je taka izjava oz. dose?ek odli?no izhodi??e za gostilni?ke debate...:)

 

8L jim je na testu pokurila 2.5l bencinska verzija, sicer brez 4wd. Razen, ?e skyactive tehnologija bolj deluje na bencinskih motorjih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma pri teh testnih porabah nikoli ne ve? kje si, nekateri pod testno podajo normalno vo?njo, drug spet dodaske..., sploh pa je zanimivo, ko ima enak avtomobil z istim motorje/ menjalnikom  lahko tudi do 2 l razlike med razli?nimi testi. omenjeni avto p omojme ob normalni vo?nji 6,0 do 7

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sigurno, me?e pa slablo lu? na znamko. No tisti, ki vedo kako in kaj, najbr? ne nasedejo, grem pa stavit da je taka izjava oz. dose?ek odli?no izhodi??e za gostilni?ke debate... :)

 

8L jim je na testu pokurila 2.5l bencinska verzija, sicer brez 4wd. Razen, ?e skyactive tehnologija bolj deluje na bencinskih motorjih.

Ali pa me?e slabo lu? na medij. Ker ?e nekoga avto resno zanima, ga gre sam sprobat. In ko vidi, kak?na je dejanska poraba, testov tistega medija ne jemlje ve? resno.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sigurno, me?e pa slablo lu? na znamko. No tisti, ki vedo kako in kaj, najbr? ne nasedejo, grem pa stavit da je taka izjava oz. dose?ek odli?no izhodi??e za gostilni?ke debate...:)

 

8L jim je na testu pokurila 2.5l bencinska verzija, sicer brez 4wd. Razen, ?e skyactive tehnologija bolj deluje na bencinskih motorjih.

Ej..imel dva tedna testno mazdo 3 bencin 120ks 2.o motor skyactive teh.izredno zadovoljen v vseh pogledih...poraba mestna vo?nja 7.4 litre.kombinirana vo?nja pa 7l.imel tudi na testu mazdocx5 bencin 2.0 165.ks.skayctive.teh.tudi zadovoljen lepa vo?nja lega na cesti in itd...poraba 7.5 do 8 litrov..pa je nisem ?paral.SUPER avto :-)to so moje izku?nje lp:-)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:-) za romanti?no vo?njo dvomim,hehe

Pozim dobis vsako v avto...sam da reces da mas toplega :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.