Skoči na vsebino

Sistem za avtomatsko odpiranje in zapiranje oken


Priporočeno sporočilo

Zanima me ?e je kdo ?e sre?al kak univerzalen sistem, ki bi avtomatsko odprl okno za par cm ko odpre? vrata in zaprl okno ko zapre? vrata? Ta sistem bi pri BA pri?el zelo prav ker so ?ipe brez zgornjega loka in mora bit res vse v nulo, da se ti lepo zapre in 100% tesni.

 

Sem ?e pred leti opazil to na BMW 3 (letnik okrog 2003) in sem se ob ogledu filma F&F 7 spet spomnil ker je enako imel Dodge Challenger SRT-8 od Letty :)

 

?e nekaj ?asa i??em na netu pa druga kot slamstop ne najdem.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta sistem sem prvi? zapazil pri kolegovmu TT-ju letnik 2000, ima pa prav tak sistem tudi SLK letnik 2004. Mogo?e od kak?nega karamboliranega primerka kaj razmontirat.  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala. Po moje bi tudi bilo precej dela, pa tudi aftermarket robe ne najdem (ce sploh obstaja). Sem pa na forumih tudi bral da imajo ful probleme ko se zice zrahljajo in pa ce pride voda uraven. Veliko primerkom se odprejo sipe in stresno okno ko zacne dezevat :D (to sem bral predvsem za bmw).

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pato, daj Lumpija vpra?aj, ta je gotovo ?e pogruntal kak?en inovativni sistem, ker je glavca in pol kar se BAF serije ti?e.  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.