Skoči na vsebino

Mazda 6 letnik 2010 2.0 113kW benz (cukanje)


Priporočeno sporočilo

Imam en problem?ek. Oz. ga imava oba s kolegom. Obema cuka avto pri nizkih obratih. Se pravi pri rahlem pospe?evanju avto narahlo cuka. Mo?i mu ?e zmanjka tako na hitro pri malo manj kot 3000 obratih, potem pa vse normalno naprej. Jaz sem ga imel v Celju pri Selmarju, kolega v BTC v Ljubljani v avtohi?i na uradnem servisu. Meni so zamenjali sve?ke, dali original Mazdine ( 120?), kolegu so isto zamenjali sve?ke, s?istili ?obe, menda nastavili zra?ne lupute, pa ni ni? bolje. Morda kdo ve, kaj bi lahko bilo, oz. je imel isti problem. Hvala za odgovore ?e vnaprej. LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo - v?asih so se norca delali iz dizela?ov, kjer se je to tudi dogajalo, ?e? da naj grejo na benz pa bo mir. O?itno je hiba enaka tudi pri bencinarjih tako, da gre verjetno za nastavitev ra?unalnika na najbolj var?evalno mo?nost, stranski efekt je pa pol tak?no "kolcanje".

 

 Temu se re?e ?paranje za vsako ceno pa ?etudi trpi udobje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele "original sve?ke" so mi narisale kar nasmeh na usta, mater na kak?ne bu?e jebejo narod.

Cuka ko se pelje? s konstantnim gasom ali ko pospe?uje?, ?e je prvo preveri kako ti lambda in me?anica niha in kako niha pretok zraka na senzorju, drugo skor ne verjemem da je.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa? sve?ke so iz original mazda ?katlice, in na sve?ki je pa? narisat mazda logo. ve? ne vem... :D cuka pa pri rahlem pospre?evanju. tam, druga, tretja prestava. V?eraj zamenjal zgornjo lamda sondo ?e na tovarni?ko garancijo, tako kot je rekel gospod Pelko, in danes ?e nisem zaznal cuka. bom videl v prihodnjih dneh, ko bo avto ve?krat hladen in ve? v pogonu. Hvala zaenkrat. lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

pa? sve?ke so iz original mazda ?katlice, in na sve?ki je pa? narisat mazda logo. ve? ne vem... :D cuka pa pri rahlem pospre?evanju. tam, druga, tretja prestava. V?eraj zamenjal zgornjo lamda sondo ?e na tovarni?ko garancijo, tako kot je rekel gospod Pelko, in danes ?e nisem zaznal cuka. bom videl v prihodnjih dneh, ko bo avto ve?krat hladen in ve? v pogonu. Hvala zaenkrat. lp

Mazda logo, itaq.

Zame je ena 45? + ddv, kupim originalne od PROIZVAJALCA sve?k(denso) brez mazdinega znaka vse 4 cca 80? s po?tnino iz UK.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.