Skoči na vsebino

Prednji ?arometi - Mercedes A160 (W168)


Priporočeno sporočilo

Sicer ni glih okoli Mazde... se pa vseeno zacne na "M" :) ... Torej iscem kje bi se najugodneje dalo dobiti oba prednja zarometa za Mercedes A160 letnik 1998 (W168) ... Sedanji zarometi bi bili nujno potrebni poliranja, kar stane pri Laktomu menda 50? ... Je pa sinoci hci zbila srno in je sedaj pri enem zarometu polomljen nosilec. Sicer je sosed menda nekako zadeve pritrdil, a pravi, da bi bilo dobro v bliznji prihodnosti nekje najti drug zaromet... tako da bi sedaj izkoristil priliko in poiskal oba nova zarometa (ali pa rabljena, da so OK in ni potrebno poliranje)... Na avto.net sem sicer nasel ene za 50?... vendar so potrebni poliranja... Potem pa raje dam se malo zraven in imam nove :)

 

Pri Siluxu pa sem nasel, da je cena za 1 zaromet slabih 90?... nekje drugje pa sem nasel ceno od dobrih 50 pa tudi do 160? za enega + okoli 10? postnine ( http://tinyurl.com/o88hufj )... Nevem pa kateri proizvajalec je OK (TYC VAN WEZEL PRASCO STARK MAGNETI MARELLI BOSCH HELLA JOHNS DIEDERICHS)

 

Ima kdo idejo, kje bi se dalo se pogledati?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preko eBaya sem recimo na?el tole >> http://tinyurl.com/qxv3yk8 za dobrih 115? z vklju?eno po?tnino... Je to OK?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tile na linku so klarglas, ti imas pa pre facelift varijanto

tile ponaredki so ponavadi bolj zanic, tko da raje isci rabljeno original

 

kaksno od teh

http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=mercedes%20w168%20scheinwerfer&_dcat=44240&rt=nc&LH_ItemCondition=4&_trksid=p2045573.m1684

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tile na linku so klarglas, ti imas pa pre facelift varijanto

tile ponaredki so ponavadi bolj zanic, tko da raje isci rabljeno original

 

kaksno od teh

http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=mercedes%20w168%20scheinwerfer&_dcat=44240&rt=nc&LH_ItemCondition=4&_trksid=p2045573.m1684

 

 

Rabljene nevem, ce si upam kupiti preko eBaya... da ne bo potem kaksen nosilec polomljen... ali pa da bodo potrebne poliranja... glede na to, da so pac vsi verjetno toliko stari kot moji :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred leti sem kupil neoriginalni ?aromet za P206, ker je bil polomljen nosilec za ?arnico. Nov je bil videti OK, po dveh letih pa se je ?e opazila razlika, ko je originalni ?aromet, star 13+ let izgledal bolj?e kot novi.

?e avtomobila v naslednjih dveh letih ne namerava? prodati, kupi kakovost.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Sej Qwerty bo verjetno tudi racunal toliko kot Laktom :) ... Pa se na stajersko moram ... je pa sosed rekel, da bi bilo fajn razmislit o menjavi... da je sedaj samo nekako fiksiral, da je na mestu ... Glede na to, da je avto ze star, se prav veliko res ne splaca vlagati vanj ... Rabljeni pa so tudi se kar dragi ... Novi Boschevi (naj bi bili originalni) so blizu 400? za komplet ... Moram preverit, kateri prozivajalec so sedanji... pa bom potem spremljal, ce bo se kaj rabljenega pri nas ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svetlobne pol nisi mel zavarvane?

 

Je to ful polomljeno? Anze ima varilca plastike drugace za vsa taka popravila

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svetlobne pol nisi mel zavarvane?

Je to ful polomljeno? Anze ima varilca plastike drugace za vsa taka popravila

Nic ni posebej zavarovano... samo obvezno... Avto je skoraj polnoleten ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sem se potem na koncu odlocil in narocil iz eBay-a... cena je bila 102? + postnina.... in je na koncu zneslo 116,50? .... Narocil v ponedeljek zvecer... UPS dostavil v cetrtek dopoldan ... Iz marsikatere slovenske spletne stacune ne bi dobil tako hitro :) ... S tem, da je skatla bila precej velika :) ... Sem potem v soboto dopoldan sam zamenjal.... 

 

Se slka "prej/potem" ... Tamala pravi, da sveti precej bolje kot prej (jaz se se nisem peljal ponoci) ...

 

IMG_1520-20151130-072102.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.