Skoči na vsebino

Bli?nja ali daljna prihodnost?


Jest

Priporočeno sporočilo

Glede na to, da dobim pege ?e pri avtomatski blokadi zadnjega diferenciala in glede na to, da sem postal ple?ast, odkar imam ABS zavore, upam, da je to zelo daljna prihodnost...

 

 

To itak ni zate, ker ti imas posebne potrebe in uproabljas avto predvsem kot delovni pripomocek oz. kot nadomestilo traktorja... :) Tole je bolj za tiste, ki avto uporabljajo kot prevozno sredstvo iz tocke A v tocko B po normalnih cestah :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To itak ni zate, ker ti imas posebne potrebe in uproabljas avto predvsem kot delovni pripomocek oz. kot nadomestilo traktorja... :) Tole je bolj za tiste, ki avto uporabljajo kot prevozno sredstvo iz tocke A v tocko B po normalnih cestah :) ...

 

Za?nimo druga?e: me zanima, kdaj bo ta oprema v vozilih razreda Mazde MX-5?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sem ?udn al js nikjer ne vidim nobene tete ki vmes, ko avto "sam" vozi, malo pomasira, predvsem med palci  na nogah. :hudicek:  :hudicek:

?e se u?iva naj se na fertik in ne nekaj na pol.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, se pravi je to res tako kot sem si predstavljal: to je za tiste, ki ne znajo voziti oz. za tiste, ki jim je vo?nja muka.

Res je.

Isto so govorili takrat, ko so za razvajene pusije na avtomobile namestili streho, da sinhronizaciji prestav in elektri?nem zaganjalniku niti ne za?nem.

 

Sicer pa motorne ?age tudi uporabljajo samo tisti, ki drevesa ne znajo posekati, kajne?

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je.

Isto so govorili takrat, ko so za razvajene pusije na avtomobile namestili streho, da sinhronizaciji prestav in elektri?nem zaganjalniku niti ne za?nem.

 

Sicer pa motorne ?age tudi uporabljajo samo tisti, ki drevesa ne znajo posekati, kajne?

Wall-E varianta

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je.

Isto so govorili takrat, ko so za razvajene pusije na avtomobile namestili streho, da sinhronizaciji prestav in elektri?nem zaganjalniku niti ne za?nem.

 

Sicer pa motorne ?age tudi uporabljajo samo tisti, ki drevesa ne znajo posekati, kajne?

 

?

 

In kaj je ?elel umetnik s tem povedati?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sem ?udn al js nikjer ne vidim nobene tete ki vmes, ko avto "sam" vozi, malo pomasira, predvsem med palci  na nogah. :hudicek:  :hudicek:

?e se u?iva naj se na fertik in ne nekaj na pol.

Tete zaenkrat niso del serisjke opreme... To je pol aftermarket oprema, za katero moras sam poskrbet ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.