Skoči na vsebino

MINUTA MOLKA


Tich

Priporočeno sporočilo

skoda za avtek, resnicno....ampak upam, da ste vi vsi celi in zdravi...

 

 

BTW: ga bos popravil??

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak da sm cel, niti praske. To je pa mazda :P

 

Nimas to kej popravlat. Prodajam vse kar je se celega na njej razen muzke. Znaci zadnji odbijac, zadnje luci, zadnja huba + steklo, pa ostale malenkosti. Motor je se cel (razn intercoolerja) ampak je laufa na strehi se cca. 10 - 15 sekund, tak da hin ni, ampak je vse olje dol steklo in ne vem kaksne so potem posledice. :huh:

 

aha...pa eibachi so se za prodat

 

Se zdaj ne morm dojet kaj sm narediu...

 

lp

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a mi napises na privat malo cene za kaksne dele....da vidim, ce se mi splaca se kaj vlozit v mojo mi?ko :P

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a mi napises na privat malo cene za kaksne dele....da vidim, ce se mi splaca se kaj vlozit v mojo mi?ko :P

 

 

mogo?e bo? kon?no spojler dobu :D :D zadnji... ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogo?e bo? kon?no spojler dobu :D :D zadnji... ;)

 

se nebi bunil ne :D

 

p.s. spet je vse odvisno od cene :ne vem:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nesre?a? kako? hm...

Hitrost ni bila... blo je se hujs. Pijaca je bla kriva. 0,67 je pokazal. Sm pa gledu na mobitel, medtem ko se mi je nekdo na sproti prpelu. pa oba sma bila cist ob crti. Potem pa zagledam luci, pa se ustrasim in mal pozno ter PREMOCNO reagiram, nakar zapeljem ene 0,5m s ceste. Zagledam neko zabetonirano lukno za vodo in zavijem nazaj na cesto. Sprednje kolo je slo mimo, zadnje pa se je ujelo notr, nakar me odbije na cesto nazaj ter grem proti ograji na levi strani. Niti mal nism zaviral, samo volan sm sukal tako da sem pristal zopet na isti strani ceste, tokrat v manjsem jarku za vodo, se po levi strani avta peljal kakih 10m, ce ne malo vec, potem pa se je jarek koncal zaradi dovoza iz his in sem naletel na "cesto" oz. cev, konec jarka torek, kjer me je nekak obranilo na tisti dovoz in na streho... cudno vse skup.

 

 

Drug avto? Malenkost ze razmisljam, ampak se ne bo tako hitr. Ceprav dvomim da bo mazda, zaradi predragih rezervnih delov ter vzdrzevanja (ceprav nic ne crkne, ko pa crkne je pa hudic, al pa ce kak blatnik naslonis da tezko dobis...itd) NIC SE NE VEM u glavnem. Mozno mogoce kak xedox6 1.6...mogoce!

 

lp

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao stari,prav ?al mi je tega tvojga konji?ka...... :( ampak glavno,da si celi ostal :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

?ele zdej sm si vse tole ogledal in morm re?t da je prov bedno vse tole sli?at in vidt, sam je pa tut res da pleh se ?e da drug dobit, ko pa bi blo z ljudmi kej narobe, pol pa bi blo to ?ist neki druzga! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.