Skoči na vsebino

Mika me mx5ka...


Gašper Gnidovec

Priporočeno sporočilo

Ja sj se mi je zdel d una zadeva k sm mislu d je rollbar, nima neke uporabne vrednosti,ker je ze moja glava skor visja,pa mam 173cm...

 

Hvala za dobrodoslico in nasvete, itk d se pozdravmo pa ksno recemo ko se kje vidmo,pa itk bom zihr meu se kako vprasanje glede avta tle gor...?

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo,ogromen kamen se mi je odvalu od srca, ko mi je moj dolgoletni mehanik po temeljitem pregledu dons zjutrej,povedou d stvari na avtu stimajo . Tko d smo zamenjal vse filtre,olje v diferencialu,mot.olje itk ze uceri... mal me je skrbela rja,pa je reku d ni panike,tud sam vozi taprvo 6ko in ve kake znajo bit. Enkrat ko bo lepo vreme se bo porihtal tist mal kar je fleka. Ob priliki bomo zamenjal prednje diske in ploscice,kar me je tud prodajalec opozoru.

 

Edin kar sem porajtu je to,da mi gretje zadnje sipe ne dela,ob priliki se bo tud to porihtal...

 

Zdj pa vprasanje, ker sm ob nakupu dubu sam 1kljuc , bi itak hotu met se rezervnega...vem da je kljuc kodiran,ampak ko sm zdj sou do kljucavnicarja,mi je reku da pr teh,ne najnovejsih avtih,se zna zgodit da cip ni v kljucu,ampak je zraven kljucavnice,oz.v kljucavnici in da bi v bistvu lahko naredu preprosto kopijo,torej da nebi kodiral novega kljuca in biz njim tud lhk normalno uporablou avto. Ve kdo kej o tem?

 

Hvala,lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekateri imajo dejansko tako (domaco) resitev, ampak tega raje ne okrog razglasat, ker ti tak avto potem lahko odpeljejo 's kljucem Stoenke' :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Malo si sposodim temo :)

 

Zanimam se za nakup mx-5ke, pozna kdo spodnjo?

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10995286&display=Mazda%20MX-5%201.6i%20Base

 

Sem iz Dom?al, avto pa z Gorice, tako da bi mi kak?na informacija prav pri?la predno bi ?el na ogled :)

 

Aha, pa ?e moja dilema - bi se s 187cm spravil vanjo? ?e se kdo iz bli?ine LJ javi za poskusno se usest v njegovo mx-5, dam za rundo :)

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo si sposodim temo :)

 

Zanimam se za nakup mx-5ke, pozna kdo spodnjo?

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10995286&display=Mazda%20MX-5%201.6i%20Base

 

Sem iz Dom?al, avto pa z Gorice, tako da bi mi kak?na informacija prav pri?la predno bi ?el na ogled :)

 

Aha, pa ?e moja dilema - bi se s 187cm spravil vanjo? ?e se kdo iz bli?ine LJ javi za poskusno se usest v njegovo mx-5, dam za rundo :)

 

lp

 

 

Pomoje si malo prevelik za tak avto.. sploh ce te je se mogoce kaj vec skupaj :) ... Najbolje pa je, da gres res probat... Se bo ze verjetno nasel kdo od miatarjev in se odzval vabilo na pijaco :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

187 je kr velik za miato. Sam imam 173cm,srednje postave pa mi je kot ulita... mislim da je 180cm res zgornja meja...

 

Problem je tud to d je volan nenastavljiv in predvsem d je prevelik,ampak ok,ce je sam to problem,se pac da nabavt manjsi volan...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm iz Meng?a pa lahko proba? pri meni, sicer marsikatera stvar na avtu ni ve? original, ampak za okvirno predstavo bo kr ok :bravo:

 

Oglasi se na PM pa se zmeniva bol to?no, kdaj se dobimo pri Ravbarju :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm iz Meng?a pa lahko proba? pri meni, sicer marsikatera stvar na avtu ni ve? original, ampak za okvirno predstavo bo kr ok :bravo:

 

Oglasi se na PM pa se zmeniva bol to?no, kdaj se dobimo pri Ravbarju :zvizga:

 

Hvala za testno vo?njo! :) Skratka, tudi s 187cm za volanom gre :)

 

Zdej pa v iskanju prave...pozna kdo tisto gori?ko z avto.net? Trenutno edini aktualen primerek se mi zdi...razen ?e ?e kdo ve za kak?no? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni za kej, v zakup vzami da je v NB seriji najmanj prostora, tko da ?e najde? kak?no NA ali poceni NC in ni predale?, ne bi ?kodval tudi tam testno sedeti ali odpeljati kak?n krog.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svetujem ti d pogledas na avtonasveti.com pa po forumu, kjer ti pise kaj so sibke tocke. In tud na moji mx5ki se je to pokazal;rja,alternator,rosenje prednjih luci... sicer pa ,avto dobesedno zasvoji,tk d kr korajzno pejt pogledat uno gorisko,ce ne druzga gres na izlet?

 

Men ni niti za sekundo blo zal d sm kupu svojo...

se mi je cist drug svet odpru s tem avtom...

 

Sicer pa sm najdu tud tole... cena je mal optimisticno visoka,ampak to se ze gliha...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10855315&display=Mazda%20MX-5%201.6i

 

Fajn je d je ze prenovljena,za razliko od goriske... lepsa armaturka,sedezi z integriranim vzglavnikom,lepsi volan,baje tuljave rade crkujejo pred FL,vsaj tko pravijo na avtonasvetih...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svetujem ti d pogledas na avtonasveti.com pa po forumu, kjer ti pise kaj so sibke tocke. In tud na moji mx5ki se je to pokazal;rja,alternator,rosenje prednjih luci... sicer pa ,avto dobesedno zasvoji,tk d kr korajzno pejt pogledat uno gorisko,ce ne druzga gres na izlet?

 

Men ni niti za sekundo blo zal d sm kupu svojo...

se mi je cist drug svet odpru s tem avtom...

 

Sicer pa sm najdu tud tole... cena je mal optimisticno visoka,ampak to se ze gliha...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10855315&display=Mazda%20MX-5%201.6i

 

Fajn je d je ze prenovljena,za razliko od goriske... lepsa armaturka,sedezi z integriranim vzglavnikom,lepsi volan,baje tuljave rade crkujejo pred FL,vsaj tko pravijo na avtonasvetih...

Na?eloma mi je FL lep?a, ampak bi bil tudi z lepim primerkom pred FL zadovoljen, pa ?e prevo?ena kilometrina mi je bolj v?e? pri tej :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pozdravljeni.

Slu?ajno kdo kaj ve o naslednji:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11164365&display=Mazda%20MX-5%201.6i%20Base

Prav tako se priporo?am, ?e se kateri poznavalec MX-5k javi za pomo? pri ogledu vozila, da ne kupim ma?ka v ?aklju (cena po dogovoru) :)

Hvala za vsako informacijo in pomo? :)

lp, Boris

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni.

 

Slu?ajno kdo kaj ve o naslednji:

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11164365&display=Mazda%20MX-5%201.6i%20Base

 

Prav tako se priporo?am, ?e se kateri poznavalec MX-5k javi za pomo? pri ogledu vozila, da ne kupim ma?ka v ?aklju (cena po dogovoru) :)

 

Hvala za vsako informacijo in pomo? :)

 

lp, Boris

 

?e kupi? tega, upam da takoj menja? sprednji odbija? za stock, ker ta je obupen :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.