Skoči na vsebino

Mazda 6 GG 1.8 6 speed gearbox swap


Priporočeno sporočilo

Ali kdo mogo?e ve,?e se da swap-at menjalnik z 6 prestavami od 2.0 motorja na 1.8 motor? Pa?e vse plug&play ali so potrebne kak?ne predelave? Sklopko in vztrajnik je potrebno menjat s tistim od 2.0 ali ostane od 1.8? Je kdo to mogo?e ?e delal in mi lahko malo razlo?i o tem. Rad bi zamenjal menjalnik,ker mi zelo manjka 6 prestava... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj tukaj ne ?tima, tudi 2.0 in 2.3 imata po 5 prestav, predvidevam pa da bi ti rad menjalnik od novej?ega letnika, torej facelifta prestavljal na starej?o. Teoreti?no bi najbr? ?lo, pelko bi bolj to?no povedal, ampak bo v vsakem primeru treba poiskat menjalnik od 1.8 motorja, ker se baje med sabo da menjati samo 2.0 in 2.3.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj tukaj ne ?tima, tudi 2.0 in 2.3 imata po 5 prestav, predvidevam pa da bi ti rad menjalnik od novej?ega letnika, torej facelifta prestavljal na starej?o. Teoreti?no bi najbr? ?lo, pelko bi bolj to?no povedal, ampak bo v vsakem primeru treba poiskat menjalnik od 1.8 motorja, ker se baje med sabo da menjati samo 2.0 in 2.3.

No tko ja. Rad bi na svojo 6ko 1.8 dal menjalnik z 6 prestavami. Zdaj me pa zanima,ali so si menjalniki iz 1.8,2.0,2.3 komatibilni med seboj? Ali bi kateri od na?tetih pasal na 1.8 letnik 2003?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.