Skoči na vsebino

Nakup CX-5


lukiluke1

Priporočeno sporočilo

Prvo naj pozdravim vse lastnike mazde in uporabnike foruma. Ker do sedaj nimam izku?enj z vozili Mazda, me pa mika nakup CX-5, bi vpra?al za izku?nje in mnenja morebitnih lastnikov tega modela. Katere motorje bi priporo?ali, oprema bo verjetno revolution top. ?e pa ?e kdo namigne kateri prodajalec je v Lj ali okolici top, pa ?e toliko bolje.

Hvala za odgovore...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvo naj pozdravim vse lastnike mazde in uporabnike foruma. Ker do sedaj nimam izku?enj z vozili Mazda, me pa mika nakup CX-5, bi vpra?al za izku?nje in mnenja morebitnih lastnikov tega modela. Katere motorje bi priporo?ali, oprema bo verjetno revolution top. ?e pa ?e kdo namigne kateri prodajalec je v Lj ali okolici top, pa ?e toliko bolje.

Hvala za odgovore...

Ej...lp jaz imam Mazdurino CX5 novi model benzin 2,0 skayactiv motor 165k.zelo zadovoljen ...glede prostornosti ,vo?nja je super podvozje je ok...lega na cesti dobra poraba solidna za tak velik avto..skratka...dober avto z dobro opremo.kupljena je bla avto plus Mazda v kp...se da pogajati,,lp:-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je okoli 7.5l, je to po moje solidna poraba. Gelipter, ima? Bose audio vgrajen? ?e ja, kak?en je sound? Hvala...Sem gledal ?e Hondo CRV in Hyundai Tuscon, pa ne ?edalje bolj k Mazdi vle?e :)

Ej..lp poraba je res solidna pri moji vo?nji ,ki je bolj ?portna je 7 do 8lit.mestna vo?nja ,kombinirana.7 do 7.5l.na dolge potovanja AC...7l.z lepo in normalno vo?njo se da pri?parat...res .da je nas ve?inoma ?tirje v avtu.Bose ozvo?enje nimam ...druga oprema je ..se po druga?e lepo poslu?a muzika in radjo....meni je ok...izolcija avta je bolj?a in tudi podvozje izbolj?ano od prej?ne cx5.probaj...testono cx5 vozit...ju super zoom zoom lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu sem ?e skoraj prepri?an v nakup. Opravil sem tudi testno vo?njo in sem zelo pozitivno presene?en. Zdaj ostaja dilema samo ali 175KM dizel ali 192KM bencin. Obe varijanti sta AWD in Avto menjalnik.

Ej....super samo dobro se odlo?i,kaj ti najbolj ustreza ,glede koliko KM naredi? ??? Lp javi kaj .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bencin ?? poraba bo tam tam

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

A tucson ni ok? Sam vpra?am, na videz precej mogo?en zgleda. Za vozit verjamem da mazdi ne se?e do kolen.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Na zunaj je Tuscon kar v konkurenci, ni pa primerljiv v notranjosti. Je pa res, da sem si Mazdo ogledal s top opremo, Tuscona ?al ne. Moral bi ga preizkusiti in potem ve? pokomentiram. Je pa res Mazda odli?na v vo?nji..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...lp jaz imam Mazdurino CX5 novi model benzin 2,0 skayactiv motor 165k.zelo zadovoljen ...glede prostornosti ,vo?nja je super podvozje je ok...lega na cesti dobra poraba solidna za tak velik avto..skratka...dober avto z dobro opremo.kupljena je bla avto plus Mazda v kp...se da pogajati,,lp:-)

Prav enaka me zanima. Lahko pove?, koliko si se izpogajal, da vidim, koliko je manevrsega prostora. Lahko na ZS.

Koliko je poraba?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do pred kratkim sem vozil slu?ben avtomobil, ker bom sedaj manj na cesti predvidevam okoli 20000 km. V bistvu te?ko re?em.

Ja...potem se ti bolj spla?a kupit mazdo xc5 benzin 2.0.seveda,?e dela? kraj?e KM.dnevno ter na leto tam pribli?no 20.000,KM.Dizel rabi ,da se delajo dalj?e razdalje in ve? KM..to je tvoja odlo?itev..ps.pri benzin cx5 so cenej?i servisi in vzdr?evanje ...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav enaka me zanima. Lahko pove?, koliko si se izpogajal, da vidim, koliko je manevrsega prostora. Lahko na ZS.

Koliko je poraba?

Ej..lp jaz sem dobil mojo mazdo CX5..po ugodni ceni .tle je bil popust tudi na ra?un ?lanstva Mazda kluba .in malo poznastva in veze...he he ve? ima? na ZS.poraba solidna,,,,mestna 7do 8l.kombinirana 7 do 7,5,l na dolge poti AC.7lit....seveda je to avto take oblike ?port.terenec plus te?a in itd...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?io!

 

Moj cx5 je dizl 175 z ro?nim menjalnikom. Prvo leto, ko sem spremljal porabo je bila 7,1 (letno povpre?je). Zdaj pa ne spremljam ve? (sej vidim na ?rpalki) je cca 7,3. http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/27-Mazda/1254-CX-5.html?fueltype=1&power_s=175&gearing=1&powerunit=2

Vo?nja pa je normalno dinami?na, vsako toliko pa tudi kak?en teren  :P, da izkoristim 4x4.  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.