Skoči na vsebino

Amortizerji


Priporočeno sporočilo

Mene pa zanima ?e gdo pozna kak?nega ki obnavlja in tr?a amortizerjev okoklici dom?al.In da seveda ve kaj dela.

 

:whatever:

 

Hvala vsem za odgovor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima ?e gdo pozna kak?nega ki obnavlja in tr?a amortizerjev okoklici dom?al.In da seveda ve kaj dela.

 

:whatever:

 

Hvala vsem za odgovor

 

 

men jih je amortizer sp delu. poisc na netu

alpa en v homcu je tud ok baje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sorry, ampak vuga v NG sux. Mam en kup kolegov ki so dol peljali in se po enmu letu vsi prito?ujejo.

 

Amortizer sport v ljubljani...Turn?ek...?e ho?e? cifro ti jo povem. K njemu vozijo ve? ali manj vsi dirkalniki amortizerje ?timat in to?no ve kaj dela!

:danzoman:

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sorry, ampak vuga v NG sux. Mam en kup kolegov ki so dol peljali in se po enmu letu vsi prito?ujejo.

 

Amortizer sport v ljubljani...Turn?ek...?e ho?e? cifro ti jo povem. K njemu vozijo ve? ali manj vsi dirkalniki amortizerje ?timat in to?no ve kaj dela!

:danzoman:

 

Ja lepo bi te prosu da mi da? cifro da pokli?em in se pozanimam

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

vsi skupaj spet lepo pozdravljeni se ?e kr dolg nismo sli?al (vidl pa sploh ne)

mam pa en FUUUL VELIK PROBLEM!!!!!!!

namre? so mi popustile ?al?ke nad zadnjim amortizerjem in jih zaboga nikjer ne dobim

tist ko mi jih najde mu dam za :cheers:

sm bil ?e pri selmarju v Celju pa mi je reku da bom dal za eno 25000sit

pa sem ga sam pogledu ?zmeden??zmeden?

in me ?e isti trenutek ni blo. zdej pa moja mazdica ?alostna (tako kot jaz)

?aka na servis. ?e ve?ja ?alost je pa ta da se zdej ne smem vozit kr bom mel amortizer

v pritlja?niku :hohoho:

najraj? bi se ga :mi pijemoo:

aja pa ?e sre?no in zdravo MAZDINO novo leto ?elim vsem mazda?em.

za mene se ?e ni za?el dobr :(:(

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Turn?ek oz. Amortizer je v redu - naredi dobro ampak ni med cenej?imi in tudi "pozabi" povedat, da po menjavi/obnovitvi obvezno na optiko. :D

 

 

hum, jst sem izrecno vprasal, ce morm it na optiko, pa je reku, da ni treba....ker pa sem trmast, sem vseeno sel, ampak je vse stimal, tko da mi se racunal niso...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hum, jst sem izrecno vprasal, ce morm it na optiko, pa je reku, da ni treba....ker pa sem trmast, sem vseeno sel, ampak je vse stimal, tko da mi se racunal niso...

 

ja, jaz sem zaradi tega uni?u dve novi zimski gumi, ker nisem ?el po menjavi amortizerjev na optiko... tako, da tistih 7 jurjev je veliko manj?i stro?ek od dveh gum

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.