Skoči na vsebino

Ali ima kdo za prodat famozni IMV ventil?


Priporočeno sporočilo

Sosed ima IMV kombi, star, neregistriran, mislim, da tudi nevozen. Lahko ga vpra?amo, ?e ima ventil, daj tiste rjavine gotovo ne bo ve? vozil.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sosed ima IMV kombi, star, neregistriran, mislim, da tudi nevozen. Lahko ga vpra?amo, ?e ima ventil, daj tiste rjavine gotovo ne bo ve? vozil.

?zmeden? Ha,ha, dobra.Mi je kar polep?alo popoldne. :bravo:

 

Simona Pelka vprasej 041 667 335

Hvala. :bravo: Sem ga ?e kontaktiral in bom nabavli to zadev?no verjetno kar pri njemu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ventil je ?e pri meni doma.

Expresno. Res bi rad pohvalil Pelkota za prijaznost in hitro dostavo. :jupiii:

Ej...super zdaj pa gassss...montirat,DR.Pelko je res hiter ,,,pravi mojster lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da kar tukaj vpra?am,?e je pri menjavi tega ventila bit na kaj posebej pozoren ali je varijanta odvija?i oba imbusa,vzami ven starega,novega noter in za?raufaj nazaj?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da kar tukaj vpra?am,?e je pri menjavi tega ventila bit na kaj posebej pozoren ali je varijanta odvija?i oba imbusa,vzami ven starega,novega noter in za?raufaj nazaj?

Na gumicu,(brtvu) moras pripazit da legne tocno na mjesto da se ne osteti.Znaci ona veca brtva,kad skines stari moze ostat zaljepljena na pumpu a ako padne pazi kad vracas nazad da legne tocno na mjesto!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na gumicu,(brtvu) moras pripazit da legne tocno na mjesto da se ne osteti.Znaci ona veca brtva,kad skines stari moze ostat zaljepljena na pumpu a ako padne pazi kad vracas nazad da legne tocno na mjesto!

aha, hvala za info. Sej ob nakupu novega ventila dobi? novo gumico (o-ring) tako, da ni problem.

Sem kontaktiral tudi dr. Pelkota in je rekel, da ni nobenega problema-odvija?i? dva inbusa (tudi te dobi? nove zdraven ventila), ga vzame? ven, da? nov O-ring na mesto ,nov ventil noter in privija?i? oba inbusa. 5 min. dela, ?e gre vse po maslu. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

No, danes sem imel ?as in sem si vzel 5 min.,da zamenjam ventil.My ass. :angry2:

Vzamem imbus klju? 5 (od usag) in za?nem ?raufati.

Ta prvi se je dolgo upiral, no s pomo?jo podalj?ane cevke je popustil. No, pri drugem vijaku je pa za?el cirkus.

Bil je zape?en, pritisnem, da mi je skoraj roka otrpnila in...po?i imbus. ?zmeden? WTF?

Ni?, vzamem drugega (od bete) in zopet pritisnem.In je popustil...inbus klju?. Tudi po?il. :aaaaa:

Res.da sem ju uporabil na dalj?em delu ,kjer imata zo?an del, da je mogo?e ?raufati pod kotom pa vseeno.

Rezultat? Dva po?ena imbus klu?a in star ventil ?e vedno na svojem mestu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.