Skoči na vsebino

Mazda - BY BY


komar

Priporočeno sporočilo

Brez skrbi, ?e ne bo ?lo zlepa bom pa ?eno na njih spustil... :jupiii:

 

Tole si izjavil kot: Bom pa psa odvezal s ketne. :D

Vijak v batu????? Pa to ne more? verjeti. ?zmeden? Tole je bila o?itno res ena ?udna napaka in tole ti ziher lahko tut izven garancije popravijo (morajo- saj je njihova napaka). Kako lahko pride do tega? In ?ele po toliko kilometrov... Kaj, ?e je padel mimo ventilov notri- ?eprav je mogu bit res hitr in spreten? Koliko placa je vmes?

O?itno tut Japonci delajo vedno ve?je napake. :( ?mrc...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

sicer pa pri proizvodnji ki jo je do?iela mazda ... ?akalna vrsta na avtomobil ve? mesecev...

pol ve? kolko in s kako hitrostjo so delali...

Se ?e kdo pol ?udi da prihaja do napak?

Mislim da mazda kr zgublja na slovesu, ki ga je bila dele?na :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da mazda kr zgublja na slovesu, ki ga je bila dele?na :huh:

 

Se kr strinajm s tabo;moj Premacy ?e ni star tri leta pa mi rjavijo notranji blatniki;popravli mi pa bojo spomladi,ko se bo ?e malo bolj videlo ?zmeden? , da slu?ajno ne bi odgovorni zavrnili reklamacijo :( , pa zjutraj ob ?tartu motorja jermen ali kaj drugega ?e vedno cvili oz. spu??a zvoke-komentar:jah to na vseh tako dela, odpravli ?e pa niso. Sede? so mi kon?no popravili,da se mi ne premika ve? bo?no, zdaj me samo zanima kako dolgo bo dr?alo, v armaturki mi ?e vedno nekaj ?kripa;je po popravilu bolj?e,ampak ?e vedno ni ?isto OK.

Ko bo konec garancije pa se bom itak lahko pod nosom obrisal za tak?ne in podobne probleme;mislim,da moj naslednji avto ne bo ve? Mazda, vsaj z tak?no kvaliteto kot trenutno. :ne vem:

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot zgeda so torej vse Premacye tako sestavljali, da ne pozabim ?e na na?i ko pri turbini kekaj olje spu??a pa ko je hladen in ko vrti? volan nekaj poka pa si ?e kar g.xxx za reklamacije v Lj ?as jemlje da bi pri?o v SV Slovenijo, samo ne bo ve? dolgo ker jim bom napisal e-mail! Moram pa tudi jaz priznat da niso Mazde ve? to kar so bile, ?koda :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da vas malo potola?im ... ?e vedno ?akam na odgovor iz Mazdine "reklamacijske slu?be" - avto pa sameva na servisu!!! :(

 

O?itno tudi Mazda ni ve? to kar je neko? bila. Prej ni bilo dosti reklam za Mazde,zdaj pa je tega dosti in o?itno ni ve? ?asa/denarja/volje za re?evanje reklamacij.

@komar - upam,da ?imprej uredi? zadevo in da ti porihtajo avto, da ne bo ve? toliko sameval.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno tudi Mazda ni ve? to kar je neko? bila. Prej ni bilo dosti reklam za Mazde,zdaj pa je tega dosti in o?itno ni ve? ?asa/denarja/volje za re?evanje reklamacij.

@komar - upam,da ?imprej uredi? zadevo in da ti porihtajo avto, da ne bo ve? toliko sameval.

lp vuk

 

 

Jap, iz tvojih ust v ......... u?esa! :ne vem:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tvoja mazda je na zimskem spancu :)

spomladi bo revitalizirana (sigurno bo sla vec kot 220km/h)

 

a so ti vsaj dal nadomestni avto?

 

 

1. Hjaa, to je ?la ?e sedaj....

 

2. Hmmm, naj pomislim ... neeeee, niso mi dali nadomestnega vozila - nimajo - vsa so zasedena !!??? :whatever:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, vodo da? v bencin, da pove?a? oktane - iz formule H2O oz. prevedeno highadd two octane (dobi? iz 98 oktanskega bencina 100 oktanski)

 

v diesel pa ?elezo (Fe) da pove?a? cetansko ?tevilo - po slabi telefonski vezi se kratica CE sli? podobno kot FE ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Drži-vsa čast👍...nisem šel še bolj v detajle,ker je pač tema elektromobilnost,in ker za mehanski sistem,kot je na Fiatih nimam izpita in ne vem natančno. Za hidravlični pa imam celo izpit za starega Jembaha serija 732😅 dela na foro...podobno kot torque converter oz. hydro-coupling pri klasičnih avtomatskih menjalnikih...samo,da je stvar veliko večja....sistem dveh vetrnic z razmakom cca. 1 mm premer je pa mislim da celo več kot 1m...ne vem več točno...je dolgo tega,od kar smo te lok. vozili na SŽ. Je pa stvar genialna,ker omogoča maksimalno vleko na kavlju pri nični hitrosti...le z direktno zavoro držiš na meji,da ne zakoplje...ima namreč tri vlečne osi fiksno-kardansko vezane,in če zakoplje ena,zakopljejo vse,in seveda izgubiš vleko. Je neverjetno efektivna lokomotiva v smislu premaknitve zelo težkih vlakov...npr. na tov. postaji Moste,si z tem "majhnim strojem" potehnil cel naložen kontejnerski vlak,ki ti ga ni ratalo niti z t.i.đuro (642/643 serija-diesel-elektro premikalka).   Tukaj se navezuje tudi prednost tehnično podobnih klasičnih avtomatskih menjalnikov,kateri so ravno zaradi hydro-couplinga v torque converterju idealni za vleko prikolice.
    • Tak glasnih ogledal kot na Mazdi 2 (de) 2010 letnik pa nisem še slišl nikjer. Tak da ti dam prav.   Niso pa nikoli crknili.
    • Hmmm nekaj si ven izpustil. Obstajajo 3 vrste dizl pogona pri lokomotivah: - mehanski ( v Sloveniji stari potniški vlaki - Fiati), - hidravlični prenos, - električni prenos. Kakšen je prenos moči iz dizelmotorja do koles, pove prva cifra v številčni oznaki serije: 6 - dizelelektrično vozilo (npr. 661, ...) 7 - dizelhidravlično vozilo (npr. 711, ...) 8 - dizelmehanično vozilo (npr. 813, ...)   Je pa res, da je tvoj opisan v totalni prevladi.   No tolko sem jaz študiral vlake, pred časom.   Ladje tudi. Elektro generator zagotavljal elektriko celi ladji in vijaku. Odzivnost na elektro vijaku je dosti boljša.
    • Meni je pa všeč to, da ljudje lepo grejo med avti in ne butajo ogledal😉 Aja, pa še točno vidim, če je avto zaklenjen ali ne.... 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.