Skoči na vsebino

Nova IMPRECA!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 58
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Aja MareMx3, glede na to da je Priam socialc (nima sodobnga foti?a), je loh slikal edin z o?mi, pa ?e to bi s ?pegli bol? vidu!

 

 

Sicer pa ni bla v planu 4krat4 turba?ica, ampak frigidna 2.0i 8 v, ker je to edin motor k dela v Tomos Kolibrijih, baje!

 

Men so opli kul zarad tega kar potegne? izpod njihove havbe, pa ?ist res je kr nekaj na tem! :bravo::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Integralka ma pac statusni simbol zaradi tolikokratnega osvojenega naslova svetovnega prvaka.Tut men je odzunaj noro vsec, nabuljena oblika in hudoben pogled.O mehaniki bi se pa dal pogovarjat, ker res ni nic posebnega?Podvozje si deli z alfo 155, motor pa je napram japonskim konkurentom star, neizkoriscen, in pozresen.

Nova Impreza je pa odf00k.Avto tok hudo zgleda, s tistim zadnjim spojlerjem vred.Tam je z namenom, in to je vazno.Sem se tudi vsedel vanjo, in je res vse tocno tam kjer mora bit.In vsec mi je to, ker Subaru se vedno dela spartansko opremljeno Imprezo z tehnoloskim biserom od motorja.Stara japonska filozofija delanja avtomobilov, sam da se je vecina proizvajalcev prodala.

Drgac bi pa sam raje mel Imprezo kot Lancerja, saj mi boxer ne da miru. :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mare: Saj Lancer je Mitsubishi ne Subaru. :P Zato nima Boxerja. ;)

Lancer, Subaru, who cares? Samo, da je turbo pa 4x4 ostalo je ?e skoraj stvar okusa. Avta sta pa? ?e 13 let ve?na tekmeca. Te?ka odlo?itev bi vila, ?e bi mi dali ta dva avta na izbiro. Mogo?e Lancerja, ker jih je manj. Ne Imprezo, ker ima Boxerja. Ne... :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se ti?e tehnologije in 4X4 pogona je Skyline ?e zmeraj zakon, povrh vsega pa je ?e zelo eksoti?en avto. Oblika pa ni kaj extra, je pa vse ostalo strup, tako da jim jaz odpustim to napako.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Evo ta vikend sem imel spet imprezo na "testu".... Lanski model.... ?ival prava! Je pa res da ta avto je narejen striktno in samo za divjanje....namre?.... precej te?ko je vozit pod 4 k obratov.... :hohoho: Sicer smo pa skurili skorej cel komplet gum... Ah filmi in slike povejo use....

 

 

:bravo:

post-228-1136207324.jpg

post-228-1136207346.jpg

post-228-1136207377.jpg

post-228-1136207393.jpg

post-228-1136207405.jpg

post-228-1136207429.jpg

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ?e film?ke sem uploadal ker mi tukaj ne primejo....Je pa tudi to res da niti s film?kom ne za?uti? te brutalne mo?i.... NORO!!!! V dveh dneh sta ?la 2 polna rezervarja.... poraba bla 20+....

 

Aja.... ta spojler odzadi pa sploh ni mote?....hihihihihihhi

 

Impreza 1

Impreza 2

Impreza 3

 

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja neki sem se trudil.... pa tudi posnel...sam so ful veliki fajli... :blink: Druga?e pa ni tak problem driftat s tolkimi konji?ki pod ritjo... no neki malega understeeringa je tudi na teh film?kih ki sem jih zalimal gor....

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.