Skoči na vsebino

Nova IMPRECA!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

:hohoho: David zmore use....tudi tistega gor obrnit okoli.... :bravo:

 

 

Sicer pa ?e vam film?ki ne delujejo....ma? na tisti strani pod sliko odspodej mo?nost download film?ka.....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 58
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Uf to bi blo pa lepo..... sam bo?i?ek n? prnesu TAKO konkretnega..... No ma spsroval sem ga...to je pa dovolj!!!

 

Ta avto bi imel sam ?e bi mel preve? $$$ pa da bi imel ?e en normalen avto, pa tega samo za se gu?tirat... :bravo: Tako bi ?lo ja!!!!

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ker za edini avto, pa tole ne bi bla najbolj racionalna varianta! :P

 

Men so prov sme?ni tisti, ki majo polet kabrioleta, pa si misli? zihr ma pol za po snegu pa terenca al pa vsaj kej normalnega, no pol pa ga vidi? tut pozim v taistem kabriotu, sam nasre?o ima streho zaprto! Tko da treba z glavo kupovat, ne pa samo mislit na frajarisanje! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ejga Redevil jaz mislim MX-5 nabavit in bo moj edini avto ki se bo verjetno tudi pozimi vozil! :angry:

:P

 

:P Mazde so izvzete pri tem komentarju! <_<

 

Drga? pa najbr? ve? na kaj sm mislu, npr. tko nekak je pred par leti kolegica kupla astro kabrio, itak staro enih par let, sam je bla pol prov sme?na pozim, pa ?e je neki takih primerkov! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se mi je danes zgodilo!! Se peljem domov in ravno ko sem v kri?i??u na Krtini, ko grejo ljudje iz avtoceste dol. V enem trenutku zasli?im tisti grozni WRUUUM in v istem trenutku z kan?kom o?esa oopazim, da se je v ogledalu nekaj zganilo. Kar naenkrat! Pogledam kaj me prehiteva in vidim srebrno Imprezo, ki se je ?e prej peljala mimo slu?be eno uro prej. O?itno je fri?en lastnik in navdu?eno nabira kilometre.

V glavnem ta zver porihrumi v trenutku mimo mene in ?e enega pred mano. Gledam ?zmeden? in se sam sebi derem:"Wou Impreza WRX!!" Potem je padla odlo?itev! Dirka! :P Avto je bil res ?e dale? ampak sem vseeno prehitel tistega pred mano! Pa gas do daske samo ?al je po 2 kilometrih ?e zavil na stransko pa ravno ujel sem ga ?e skoraj! :bravo: Filing je bil pa hud, ko sva (sicer v razmaku 500 m :P) letela drug za drugim! :P Orkodijo, da bi jo ulovil in se ji prilepil na rit, ?e bi ostala na glavni, ker se mi je ?isto utrgalo. :whatever: Bo mene prehitevala ena Impreza z enim ogromnim ?ankom na pritlja?niku pa enim ?portnim loncem. :hohoho: Sploh bi bil hec, ko bi un lastnik v trenutku postal ves zmeden. :vesel: No ?e bolj pa ko bi pohodil gas in bi bil spet jaz zmeden kot v trenutku, ko me je prehitel. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teli Subaruj?ki tut men ratujejo zmeri bolj v?e?, nedovg nazaj sem se pelju s prastarim Legasijem 4WD, pa z zna?ilnim bokserjem in je res filing po snegu s 4 kolesnim pogonom, kej ?ele ?e ma? konkretne konje pod svojo oblastjo! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.