Skoči na vsebino

mazda 6 - mp3


Guest sebastian

Priporočeno sporočilo

Guest sebastian

?iv. A ma kdo mp3 v mazdi 6. Sem ga v?eri nabavu pa ne dela. Za?ne ?tet sekunde, ko dam disk not sli? se pa n?. Normalen CD dela ok. Sem se za?el spra?evat ?e mi niso montiral not navaden CD namesto MP3. A se kje vid kak?en napis, da gre za MP3?

 

LP, Sebastian

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e te?ejo sekund in ti napi?e ?e zaporedno ?tevilko pol je nekaj narobe, ?e ni zvoka. ?e bi bil navaden cd player pol bi ti pokazalo no disc ali pa error, ko bi vstavil cd z mp3 Komadi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?iv. A ma kdo mp3 v mazdi 6. Sem ga v?eri nabavu pa ne dela. Za?ne ?tet sekunde, ko dam disk not sli? se pa n?. Normalen CD dela ok. Sem se za?el spra?evat ?e mi niso montiral not navaden CD namesto MP3. A se kje vid kak?en napis, da gre za MP3?

 

LP, Sebastian

Ocitno nekaj ni prav zvezano ali pa MP3 modul ne deluje...

 

Meni deluje b.p. ... bil pa je ze vgrajen, ko sem avto kupil...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest sebastian

Ja res ?udno.

 

Torej sekunde za?ne ?tet a se ne ustavi - 10 min in ve? - ne gre na drug komad. Tud ne morem na prej?nji oz. naslednji komad - tud ne prika?e kak?nega naslova skladbe (saj bi najbr? moral). Je pa res da Error al kaj tazga ne javi, sli? pa se ni? ne.

 

Kot sem reku pr navadnem CDju pa je vse ok.

 

Sem poklicu pa so rekli, da je na ?katli s katero je modul pr?u pisalo, da gre za mp3. Pol ne vem, o?itno so narobe zvezal al je pa fu?.

 

AL se na ZUNAJ v avtu vid da gre za MP3 - pi?e kje MP3 al kaj podobnega - pr men ne pi?e !

 

Mah pr men je problem, da sem ga nabavu v Avstiji, pa se mi ne da ?e enkrat hodit skor do Celovca. Sem pa tud sam kriv, ker sem pozabu vzet s seboj en mp3 cd, tko da smo gor modul stestiral sam z navadnim. Sej pravjo, kdor nima v glavi ima v nogah, oziroma v denarnici (glede na ceno bencina - ?e dobr da mam dizl).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

probaj nasnemati mp3 kot mp3 disk in ne samo kot data cd.Probaj ?e ti tako sploh dela.Jaz mam en radio (ne avtoradio) ki je tudi samo za navaden cd pa ko dam notri mp3 disk ne ?pila ?as pa ka?e isto kot pri tebi. :)

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Ravno kupujem ?estico, ki ima samo avtoradio brez cd-ja. V prej?njem avtu sem imel pioneerja MP3/WMA. Kot vidim iz te teme je MP3 o?itno tudi opcija.

 

Kak?en je sploh MP3 player za mazdo 6? A je to neke vrste add- on changerja oz. kam se vgradi? A je to prav kak?en poseben za mazdo ali univerzalen? Kje se ga da kupit?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo na hitro in na kratko

 

To je modul, ki se ga lahko vgradi naknadno in stane tam nekje 100 jurjev (pri nas). Ker je sredinska armaturka prirejena samo tem modulom se kaj dosti ne more? zafrkavat z "univerzalnimi " MP3 playerji.

 

Je pa ta CD/MP3 player precej draga zadeva sploh glede na to kak?ne mo?nosti ponuja - med drugim na ekran?ku ne sporo?a ni? drugega kot zgolj zaporedno ?tevilko komada in ?e to samo do ?tevilke 99 od tam naprej imajo vsi zaporedno ?tevilko 99 (pol pa najdi ?eleni komad, ?e more?).

 

No ja je pa vsaj MP3 player, ki ga pri Pugiju recimo sploh ne more? naro?iti... :o

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo na hitro in na kratko

 

To je modul, ki se ga lahko vgradi naknadno in stane tam nekje 100 jurjev (pri nas). Ker je sredinska armaturka prirejena samo tem modulom se kaj dosti ne more? zafrkavat z "univerzalnimi " MP3 playerji.

 

Je pa ta CD/MP3 player precej draga zadeva sploh glede na to kak?ne mo?nosti ponuja - med drugim na ekran?ku ne sporo?a ni? drugega kot zgolj zaporedno ?tevilko komada in ?e to samo do ?tevilke 99 od tam naprej imajo vsi zaporedno ?tevilko 99 (pol pa najdi ?eleni komad, ?e more?).

 

No ja je pa vsaj MP3 player, ki ga pri Pugiju recimo sploh ne more? naro?iti... :o

To pa ni res... Meni lepo izpisuje ime komada (ime datoteke s koncnico MP3) in ID3 tag (ime pesmi, izvajalec, ime albuma,...)... Do teh informacij pa prides, ce desni vecsmerni okrogli gumb pritiskas navzdol... Ce pa ni ID3 taga posnetga zraven v datoteki mp3, pa prikazuje samo ime datoteke ali dolzino pesmi...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo na hitro in na kratko

 

To je modul, ki se ga lahko vgradi naknadno in stane tam nekje 100 jurjev (pri nas). Ker je sredinska armaturka prirejena samo tem modulom se kaj dosti ne more? zafrkavat z "univerzalnimi " MP3 playerji.

 

Je pa ta CD/MP3 player precej draga zadeva sploh glede na to kak?ne mo?nosti ponuja - med drugim na ekran?ku ne sporo?a ni? drugega kot zgolj zaporedno ?tevilko komada in ?e to samo do ?tevilke 99 od tam naprej imajo vsi zaporedno ?tevilko 99 (pol pa najdi ?eleni komad, ?e more?).

 

No ja je pa vsaj MP3 player, ki ga pri Pugiju recimo sploh ne more? naro?iti...  :o

To pa ni res... Meni lepo izpisuje ime komada (ime datoteke s koncnico MP3) in ID3 tag (ime pesmi, izvajalec, ime albuma,...)... Do teh informacij pa prides, ce desni vecsmerni okrogli gumb pritiskas navzdol... Ce pa ni ID3 taga posnetga zraven v datoteki mp3, pa prikazuje samo ime datoteke ali dolzino pesmi...

Meni ne ka?e ni?esar razen prve informacije (vrstni red komada in ?as igranja komada) vse ostalo je tema (prazno).

 

Sem posku?al raznorazne kombinacije in neglede a je komad z ID-jem ali brez je situacija enaka 0 .

 

?e ima kdo kakr?nakoli navodila za MP3 player bi mu bil zelo hvale?en, ker v originalnih o tem sploh ni? ne pi?e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.