Skoči na vsebino

DIMENZIJE PLATI??


zoom

Priporočeno sporočilo

?ivjo...

Evo eno mazdo prodal(mx5) takoj kupil drugo(323f_99) :bravo:

Uglavnem zdej bi rad alu za novo vozilo. Zanima me kak?ni so razmaki med vijaki in od katerih vozil pa?e(oglasov z Mazda plati??i je ?alost). ?e ve kdo za kaj ugodnega..... Mal me habi ker sem zraven dobil skoraj nove gume 14 :angry: in mi jih je ?koda.....itak rad bi 15 ker ma vpisane sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

razmak je 4x100... ostalih podatkov pa ne vem... ET, pa ?irina pa to...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo kot opozorilo!!

 

Ne glej samo razmik med vijaki glej tudi notranjo lukno feltne!!!

To je tista k pride u centru diska ali bobnov!!!

 

?e je prevelka se da dobit oz. nardit pu?o ?e pa je premejhna pa ne vem to?no!!

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo... v pripeti datoteki ima? vse potrebne informacije za tvoj avto :)

 

sredinska luknja je 54.1

00084868.pdf

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

torej mam eno vpra?anje! glede alu plati??.

torej kake so dovoljene dimenzije plati?? brez da bi moral homologirat?eni so mi nekaj govorili da ima lahko vsak avtomobil za en col ve?je od original brez homologacije?imam pa original 185/65-14...?e je brez homologacije mo?no dat 15? ?e pa je potrebno homologirat pa dam neke 16 al pa 17...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

torej mam eno vpra?anje! glede alu plati??.

torej kake so dovoljene dimenzije plati?? brez da bi moral homologirat?eni so mi nekaj govorili da ima lahko vsak avtomobil za en col ve?je od original brez homologacije?imam pa original 185/65-14...?e je brez homologacije mo?no dat 15? ?e pa je potrebno homologirat pa dam neke 16 al pa 17...

 

mas lahko samo tiste ki so navedene v homologaciji...

lahko das: 195/55 15 , 205/45 16 itd ...sam najbrz bos mogu homologirat

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolko pa je razmak na mx-3?

 

mx3 ima razmak 4x100, ET pa 38 menda...

 

torej mam eno vpra?anje! glede alu plati??.

torej kake so dovoljene dimenzije plati?? brez da bi moral homologirat?eni so mi nekaj govorili da ima lahko vsak avtomobil za en col ve?je od original brez homologacije?imam pa original 185/65-14...?e je brez homologacije mo?no dat 15? ?e pa je potrebno homologirat pa dam neke 16 al pa 17...

 

ni res...moras imet tocno tisto dimenzijo, ki ti jo je na homolomo kartoncek napisal proizvajalec, oz. dimenzijo, ki je navedena na TUV ali CEE certifikatu proizvajalca litih platisc, ki so namenjena prav tvoji znamki in modelu vozila.

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej kaj ti pi?e v homologacijskem karton?ku(upam da ga ma?)! Ve?je dimenzije,kot so tam napisane niso dovoljene! <_< Homologira? pa lahko tudi ve?je dimenzije,samo da ma? TUV zraven! Tak da lahko nabavi? tudi 17" ?e ho?e?,samo homologira? pa je! :D

 

 

EDIT:lol,kolko odgovorov na 1x! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot je meni znano ima usaka serija varnostnih vijakov ima svoj edinstven nastavek za le te....tako da tudi ?e je proizvajalec isti so nastavki druga?ni..... Over and Out...

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot je meni znano ima usaka serija varnostnih vijakov ima svoj edinstven nastavek za le te....tako da tudi ?e je proizvajalec isti so nastavki druga?ni..... Over and Out...

LP david

 

sedi pet

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.