Skoči na vsebino

In?talacija 2 DIN android radio - mazda 3 2004-09


Priporočeno sporočilo

Oj,

 

No pa sem nabavil mazdo 3 , 2007  :)

 

Sedaj razmi?ljam da bi dal notri android radio (z navigacijo).

 

3 opcije sem na?el:

- 2 din radio ki je po obliki enak obstoje?emu

- 2 din radio in dodatni panel oz blenda da se lepo usede v armaturko

- flip up radio ki je na vrhu armaturke (nad prezra?evalnimi re?ami)

 

Je ?e kdo delal kaj takega? Kak?ni nasveti?

Trenutno imam originalni radio in zvo?nike. Zvok je zelo dober, upam da potem ne bom izgubil te kvalitete.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj,

 

No pa sem nabavil mazdo 3 , 2007  :)

 

Sedaj razmi?ljam da bi dal notri android radio (z navigacijo).

 

3 opcije sem na?el:

- 2 din radio ki je po obliki enak obstoje?emu

- 2 din radio in dodatni panel oz blenda da se lepo usede v armaturko

- flip up radio ki je na vrhu armaturke (nad prezra?evalnimi re?ami)

 

Je ?e kdo delal kaj takega? Kak?ni nasveti?

Trenutno imam originalni radio in zvo?nike. Zvok je zelo dober, upam da potem ne bom izgubil te kvalitete.

Samo dve variatni sta:

 

1. Da najde? tipski android radio za ta model avta, s tem bodo tudi kabli pasali in delale komande na volanu (?e jih ima?)

2. da da? standarden 2 DIN radio, tu pa potrebuje? blendo IN adapter kabel ISO na Mazdo vklju?no z adapterjem za anteno (japonci imajo vse svoje), komande pa ne bodo delale

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to gre za 1. generacije mazdo 3?   ?e ja potem  nekako pozabi na to  bil na tvojem mi?ljenju in me je kaj hitro minilo vseskupaj. Zakaj  ?e vzame? radijo originalen ven in ima? automatsko  AC se ti vse podre ker gre nekaj elektronike preko radia.  z displejem vred. :(   da pa seveda se  :)

Je pa res da so mogo?e v teh letih kaj  zadeve ?le na bolje....

javi ?e se bo? lotil in seveda ?e zadeva dela 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na ebayu z dostavo na dom jih ima? triljon

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko da je za klimo in ekran?ek "obvoz" narejen. Kar pomeni da original radia ne odklopi? popolnoma, ampak ga sle?e? in skrije? nekam kjer je kaj placa. Nanj ima? priklopljen ekran?ek in klimo.

 

A ima? tempomat na obvolanskih kontrolah? Nimam sicer pojma ?e del preko radia, ampak bi blo ?ist mo?no.

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor sem jaz brskal... Vse lepo dela z navadno rocno klimo, avtomatska je pa problem. Tudi bolj elektronsko nadarjeni so se spravili to pocet pa je priznal da mu je bilo zal..... Je pa orig.radio skril potem pod sovoznikov sedez pa podalseval neke kable za tipke ipd. Saj da ne bo pomote...ce vzames ven radio ti ac se vedno lepo deluje....le ne ves katero temp.si nastavil, in skasno mocjo piha, pa kok je zunej temp..... Jaz sem na koncu dal xcar link notr pa vezal ojacevalec, pa menjal zvocnike in dodal woofer pa je zadeva igrala :) mislim da bi morala bit se nekje ta tema v DIY ce ae ni izgubilo ob menjavi streznika. Lahk pa poiscem pa ti posljem glede menjave muske ....ce ti bo kaj v pomoc in veselje. Je pa res cool ce mas ekran, le za zvecer ti sije v buco ha ha

Sebpa res nisem nikoli matral razclenit displeja od radija.....sj mrbit je simpl... Ce bos rabil pomoc ti lahk kj pomaham ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kamero imam jaz sedaj na mazdi 5 kar v vzratnem ogledalu (display)  kamera pa je zadaj haha da ne bo kdo narobe razumel.  ?e bi rad imel ta android....naredi? nosilce   vdela? 7'' tablco (kupi? na bolhi)  pove?e? na AUX vhod orig. radia  napajanje preko polnilca in to je to :) pa ma? vse kar rabi? pa ?e portable ker tablco lahk sname? in jo ma? sabo -nalo?i? mp3-je dpote, filme.....  Ne bo? pa odkril tople vode ?e bo? predvajal preko androida ker to ni pogoj da dobro ?pila. 

Sem pa jaz imel na enakem mestu namesto navigacije,  3 okrogle  ?tev?ke -  temp.,in pritisk olja pa vakum  ampak ?e ima?  android potem  ma? to lepo digitalno  preko OBD....

 

tole je super

 

 

poigraj se ........

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.