Skoči na vsebino

Pozdravljeni. Sem postal lastnik mazda 3 sport.


mazda 3 sport

Priporočeno sporočilo

Nevem pri?gati lu?i da bi se samo vklopile. Hvala za pomo?

Poslano z mojega G3121 z uporabo Tapatalk

Hmmmm... rocico obrnes v polozaj AUTO... Sicer pa nic ni napisano, katera trojka to je... (letnik, oprema)...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmmm... rocico obrnes v polozaj AUTO... Sicer pa nic ni napisano, katera trojka to je... (letnik, oprema)...

Mazda 3 sport letnik 2018 oprema je Challenge nima avto hvala

 

Poslano z mojega G3121 z uporabo Tapatalk

Hmmmm... rocico obrnes v polozaj AUTO... Sicer pa nic ni napisano, katera trojka to je... (letnik, oprema)...

Saj mi je razlo?il sam si nisem zapomnil. Ko avto prizges da ti nitreba vklaplat luci. Je omeno da se samo vogasnejo po 30sek.ce kaj pomaga

 

 

Poslano z mojega G3121 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda 3 sport letnik 2018 oprema je Challenge nima avto hvala

Poslano z mojega G3121 z uporabo TapatalkSaj mi je razlo?il sam si nisem zapomnil. Ko avto prizges da ti nitreba vklaplat luci. Je omeno da se samo vogasnejo po 30sek.ce kaj pomaga

Poslano z mojega G3121 z uporabo Tapatalk

Senzor za samodejni vklop luci ima sele od paketa opreme Attraction dalje, Emotion in Challenge menda nimata senzorja za luci in dez... >> https://www.mazda.si/assets/slovenia/salon/brochures/mazda3/Mazda3.pdf

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Senzor za samodejni vklop luci ima sele od paketa opreme Attraction dalje, Emotion in Challenge menda nimata senzorja za luci in dez... >> https://www.mazda.si/assets/slovenia/salon/brochures/mazda3/Mazda3.pdf

Taka jih moram pri?gati ro?no. Je pa res ko se avto pricne laufat se luci prizgejo. Ko se vec ne pelas luci vogasnejo. Sem iz Pomurja moge me mal slapse zastopite. Sorry

 

Poslano z mojega G3121 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dnevne luci se avtomatsko vklopijo za nocno voznjo pa moras sam obrnt rocko za vklop luci pri opremi challenge.

A tako je to to pa nisem vedo. Kako pa je z meglekami prednjimi. Meni sveji samo ena nevem zakaj ali je mogoce kasno stikalo. Hvala

 

Poslano z mojega G3121 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tako je to to pa nisem vedo. Kako pa je z meglekami prednjimi. Meni sveji samo ena nevem zakaj ali je mogoce kasno stikalo. Hvala

 

Poslano z mojega G3121 z uporabo Tapatalk

stikalo je, eno, sta pa dve ?arnici  :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tako je to to pa nisem vedo. Kako pa je z meglekami prednjimi. Meni sveji samo ena nevem zakaj ali je mogoce kasno stikalo. Hvala

 

Poslano z mojega G3121 z uporabo Tapatalk

 

Mogoce je pa ena zanic ... :ne vem:  Ce so spredaj meglenke, potem so vedno v paru... in kolikor vem, se jih ne da loceno prizigat ali ugasati ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Taka jih moram pri?gati ro?no. Je pa res ko se avto pricne laufat se luci prizgejo. Ko se vec ne pelas luci vogasnejo. Sem iz Pomurja moge me mal slapse zastopite. Sorry

 

Poslano z mojega G3121 z uporabo Tapatalk

Tudi jaz sem iz Pomurja. In ja, tudi v Pomurju nas u?ijo sloven??ino in tvorbo razumljivih stavkov!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.