Skoči na vsebino

kva naj pa jaz?


Sasa

Priporočeno sporočilo

Tle berem vesele ?rke, pa o ljubezni do mazdic.. kva naj pa jaz? moja mazda xedos sesuta, ?e dve leti i??em dele k idiot (ker nimam ravno polne denarnice za nove dele), jo hodim gledat kok je lepa in neuporabna.. lepotica od salonske verzije - je mamila kupce :ljubezen: in jim jemala sapo... zdaj jo pa men ko se vozim naokoli s 5ko in joooookam ker ne vem kaj naj nardim, da jo popravim. Je kr mal te?ko met neko redko verzijo... si suh brez delov!

 

No si grem şolzne o?ke obrisat, vi se pa fajn mejte! veseli lastniki teh vau mega avtov!

 

?iv,

 

sa?a

Modrost sestoji iz tega, da vzame? ?ivljenje tak?no kot je in samo v?asih sanja? o tem kak?no naj bi bilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sa?a srce parajo?e.... glej glede na to da si se ?ele danes prijavil in za?el kose iskat mislim da ni razloga da bi obupal....po?akaj nekaj dni da se usi zberejo tu gor pol se bo pa ?e kaj na?lo..... anyway.... si poskusil sre?o po odpadih po italiji...tam mislim da bi precej kosov dobil....

 

No drga? pa nisi ?e povedal kateri model xedoxa ma?...

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak res... tud men so solze na o?i pri?le :(

 

Druga?e pa je najbolje, da napi?e? katere dela potrebuje? in seveda za kateri model Xedosa. Tu na forumu je kar nekaj ljudi, ki imajo ali znajo zvrtat marsikaj. Druga?e pa so bili svoje ?ase Avstrijci tudi zelo pridni pri nakupih raznoraznih Xedosov tako, da bi bilo zanimivo tudi tam povpra?at.

 

Se pa popolnoma strinajm s tabo, da je "eksoti?en" avto sicer blazno zelo lepo imet ampak, ?e pride do te?av si pa hitro mrzel. Tko pa? je, so plusi in so minusi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tle berem vesele ?rke, pa o ljubezni do mazdic.. kva naj pa jaz? moja mazda xedos sesuta, ?e dve leti i??em dele k idiot (ker nimam ravno polne denarnice za nove dele), jo hodim gledat kok je lepa in neuporabna.. lepotica od salonske verzije - je mamila kupce :ljubezen: in jim jemala sapo... zdaj jo pa men ko se vozim naokoli s 5ko in joooookam ker ne vem kaj naj nardim, da jo popravim. Je kr mal te?ko met neko redko verzijo... si suh brez delov!

 

No si grem şolzne o?ke obrisat, vi se pa fajn mejte! veseli lastniki teh vau mega avtov!

 

?iv,

 

sa?a

 

mogo?e bi pa probal tule pod rubriko mali oglasi, al pa malo po servisih naokoli poklicat, pa mogo?e v avstriji ali pa IT na kak?en odpad..., pa napisal, ker tip je avto, ker letnik, itd, in pa kaj ma? polamano... mogo?e pa se kdo najde, ki ma kaj, kar lahko ti uporabi? :)

 

probat ni greh...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sa?a srce parajo?e.... glej glede na to da si se ?ele danes prijavil in za?el kose iskat mislim da ni razloga da bi obupal....po?akaj nekaj dni da se usi zberejo tu gor pol se bo pa ?e kaj na?lo..... anyway.... si poskusil sre?o po odpadih po italiji...tam mislim da bi precej kosov dobil....

 

No drga? pa nisi ?e povedal kateri model xedoxa ma?...

LP david

 

Pozdravljeni David,

 

evo odgovor: xedos 6 letnik 97

 

in hvala za nasvet... izgleda da bom res morala z akcijo izletov po Italiji... ampak, tudi tukaj na tem forumu ?e kapljajo re?itve... po?asi pa bo!

 

Lep dan!

Sa?a

Modrost sestoji iz tega, da vzame? ?ivljenje tak?no kot je in samo v?asih sanja? o tem kak?no naj bi bilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak res... tud men so solze na o?i pri?le :(

 

Druga?e pa je najbolje, da napi?e? katere dela potrebuje? in seveda za kateri model Xedosa. Tu na forumu je kar nekaj ljudi, ki imajo ali znajo zvrtat marsikaj. Druga?e pa so bili svoje ?ase Avstrijci tudi zelo pridni pri nakupih raznoraznih Xedosov tako, da bi bilo zanimivo tudi tam povpra?at.

 

Se pa popolnoma strinajm s tabo, da je "eksoti?en" avto sicer blazno zelo lepo imet ampak, ?e pride do te?av si pa hitro mrzel. Tko pa? je, so plusi in so minusi.

 

 

Hvala Boss za so?utje!

hecn ampak je res la?je, ko te nekdo razume. In hvala za nasvet ampak mi je prav groza napisat kaj vse potrebujem...za celo stran A4 formata delov je za nabavit..uhhh si bom ?e brisala potno ?elo :blink:

 

lep dan ali pa ve?er ( ko ne vem koliko je ura ko to bere?)

 

Sa?a

Modrost sestoji iz tega, da vzame? ?ivljenje tak?no kot je in samo v?asih sanja? o tem kak?no naj bi bilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?alostno :(

Kako to da si jo razbila?

 

 

..saj ve? Marko kako hitro se razbije avto.. pa ?e ?e si divjak kot sem jaz z avtomobilom kot je xedos 6..

me je izu?ilo sam mal prepozen..tako da hitrost in me je iz ceste odneslo k sre?i v noben drugi avto..najve?ji absurd je pa ta, da sploh ni videti da je toliko ?kode..

 

lep dan!

 

Sa?a

Modrost sestoji iz tega, da vzame? ?ivljenje tak?no kot je in samo v?asih sanja? o tem kak?no naj bi bilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.