Skoči na vsebino

Predvajanje glasbe


Hogar

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

sem nov na forumu in pred kratkim sem postal lastnik mazde 6 2017. Nevem zakaj ampak v vsakem avtu, ki sem ga imel so bile na za?etku kolobocije glede predvajanja glasbe. Vsak je imel neke svoje finte glede medija in formata, pa potem kako je urejena zbirka, kako so naslovljene mape in podobno.

 

SD kartico, ki sem jo uporabljal v prej?njem VW mi tu ne spozna, dal sem potem muziko na zunanji disk in priklopil preko USB pa tudi ne deluje in ga radio sploh ne zazna o?itno...

 

Mi lahko kdo svetuje glede tega? Kak?na je zadeva z Mazdo? Moram kako druga?e formatirati nosilec? Morajo biti datoteke v kakem posebnem formatu? Morajo biti mape kako posebno poimenovane?

 

Brskal sem po forumu pa za nove avte informacij nisem na?el.

 

Hvala

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazde nimajo SD slota za glasbo (tisti slot je samo za navigacijo). Prenosni disk ti tudi ne bo deloval, ker rabijo diski preve? elektrike za te USB porte.

 

Nabavi USB klju?ek, skopiraj gor AAC / MP3je in bo vse delalo. ?e na vrh da? M3U playlist fajle, se bodo playlisti tudi pojavili pod ustrezno opcijo v meniju.

 

 

USB klju?ek naj bo FAT32 (kot za vse ostalo).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bodi vesel, da ima? FL ?estko. PFL vedno za?ne s prvim komadom ob vsakem v?igu avta. Prav tako je random vrstni red pesmi VEDNO enak. Predvaja pa jih po abecednem vrstnem redu.

To je pa Edina stvar, ki me pri moji mazdi iritira. Kaj ne znao skodirat enega konkretnega shuffla?  :vskalo:

 

Btw, kaj je FL/PFL?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Btw, kaj je FL/PFL?

 

 

FL = Facelift

PFL = Pre Facelift

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.