Skoči na vsebino

NUJNO - homokineti?ni


Tič

Priporočeno sporočilo

Zgodilo se mi je neki strasnega...crknu mi je homokineti?ni zglob... zakaj? ne sprasujte. Raj povejte (ce mogoce kdo tocno ve)

 

ali pase na mojo 1.6 SOHC MX-3 tut homokineti?ni od 1.8 V6

 

in ce na mojo pase tudi mogoce homokineti?ni od 323 GTR 4x4 B6T?

 

HEEEEELP!!

 

aja... a se sploh splaca kupit rablenga al nikakor ne?

 

ciao

---------------------------------------

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo najbolje, ?e se pozanima? pri kateri trgovini z rezervnimi deli. Na stari mazdi npr. ne pa?e niti levi homokineti?ni zglob na desnega.

 

Druga?e pa na zunaj je od GT-R videt enak in ni? kaj ve?ji, nisem pa probaval.

 

Kako to, da bi dal od GT-Rke homo. A ti kera 323 GT-R na dvori??u le?i al kaj :blink:

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ceu avto bi kupu. Slucajn sm glih eno zasledil v salamoncu iz NM. Sam vrjetn je itak jajca. ka pa vem. Bi mogu it pogledat. Bi mi pa ful pasala kr bi rad masinco zamenjal pa je glih fajn k ni 1.8 ampak je 1.6 pa skor vse pase krizam.

 

we'll see :angry:

---------------------------------------

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pokli?i FD avtodeli Ljubljana. Tam zrihtajo ali pa popravijo vse kar se ti?e homokineti?nih zglobov in kon?nikov. Fotru so popravili polosovino , ker se mu je zlomila, seveda so jo tudi centrirali. Pa js in ?e naekaj kolegov mamo zelo dobre izku?nje z njimi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.