Skoči na vsebino

Delovna nedelja


Mala

Priporočeno sporočilo

Zivjo mazdasi & mazdasice

 

Koncno sem bila tudi jaz malo frej in sem si vceraj oprala mazdo in montirala led trak v prtljazni prostor saj originalna lucka ni bila za nikamor hehe.

 

Me pa se zanima ali mazda 6 limuzina nima nobene obloge na stropu prtljaznega prostora?

 

En zoom zoom pozdrav Mala.d684c7959079d3a992215ddc35feca15.jpg80ab164ad177fd8151f18bc96a9e5193.jpg69005419f3dfa87ed7e561980d7aea4b.jpg1d9988080cedad13f40adcd9b46008b5.jpg

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepo lepo. ko nekteri delamo, drugi pucajo hehe.

lp curko

Kaj ti pa un modri trak dol visi spredaj?

Racing vle?ni trak. lepsi izgled nekaterim. tudi meni je to vsec sam ga nameravam tudi na avto vbesiti sam morm pru avto zamenat hehe

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me pa se zanima ali mazda 6 limuzina nima nobene obloge na stropu prtljaznega prostora?

Tudi zaradi takih prihrankov je bila limuzina cenej?a od HB in karavana.

 

Druga?e pa priznaj, da si tole opazil ?ele zdaj ko si montiral lu?ke - ?e je to res potem oblog itak ne rabi? saj so le del vidne estetike.  -_-

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi zaradi takih prihrankov je bila limuzina cenej?a od HB in karavana.

 

Druga?e pa priznaj, da si tole opazil ?ele zdaj ko si montiral lu?ke - ?e je to res potem oblog itak ne rabi? saj so le del vidne estetike.  -_-

Opazila :P

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi zaradi takih prihrankov je bila limuzina cenej?a od HB in karavana.

 

Druga?e pa priznaj, da si tole opazil ?ele zdaj ko si montiral lu?ke - ?e je to res potem oblog itak ne rabi? saj so le del vidne estetike. -_-

Hehe res je ?ele zdaj sem jih opazila ampak po pravici povedano me sploh ne moti ampak me je samo zanimalo ?e bi obloga morala biti ali ne hvala za odgovor

 

Lp.

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nima nobene obloge :)

 

attachicon.gifpost-7623-0-10808000-1454686094.jpg

 

Sem pa kasneje zmontiral stiri take trakove in sveti res tako kot se zagre :)

Mene je tut motilo da pono? ni bilo nobenih lu?i in sem zadovolna da se je tole montiralo v avto ker sveti res ubijalsko sem dodala pa ?e eno malenkost v spredne lu?i ampak ?al nimam slikce

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi zaradi takih prihrankov je bila limuzina cenej?a od HB in karavana.

 

Druga?e pa priznaj, da si tole opazil ?ele zdaj ko si montiral lu?ke - ?e je to res potem oblog itak ne rabi? saj so le del vidne estetike. -_-

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.