Skoči na vsebino

Natjecanje...


Hrdzo

Priporočeno sporočilo

Evo vidio na drugom forumu pa da stavim i ovdje!!!

 

Stavite slike vasih ljubimaca u najzmazanijem stanju......i onaj koji pobjedi dobiva titulu "The Drtiest Car of Mazda-si.net" :bravo:

 

Evo i moje ljubimice....

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Ali ipak nisam mogo izdrzat pa sam ju opral poslje slikanja!!

Objavljena slika

 

:cheers:

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutni vrstni red in ocena strokovne ?irije, ki jo sestavljajo trije ?lani Me, Myself and I

 

1. Hrdzo - prefinjenost nanosa umazanije se ?e posebej lepo odra?a na pokrovu motorja, ki z vzdol?nimi ?rtami ?e dodatno prispeva k elegantnosti avtomobila. Barvno skladnost potenciarajo nanosi sivine, ki so v lepem kontrastu s preostanki rde?e barve, ki minimalno ?e sevajo na povr?ino. Predvsem pa se ta kontrast resni?no estetsko odra?a na prednjih in zadnjih lu?eh, kjer jih je umetnikova roka poznavalsko prekrila z neprosojnim nanosom NaCl.

 

2. Mazda323f - Modra barva, ki se ?ivahno izmenjuje s sivo in pri tem ?e ne deluje ki?asto, daje temu izdelku veli?ino umetnine, ki se je nebi sramoval niti veliki Michelangelo. Razdelitev sivih tekstur po liniji zlatega reza dodaja nek specifi?en poznavalski prijem, ki pa na nekaterih mestih preve? povdarja svojo nesimetri?nost. Premajhen asortima ustvarjalskih trikov in tehnik pa je vzrok, da to umetni?ko delo ni prevzelo primata med prispelimi izdelki. Avtor pa bi se v prihodnje lahko tudi znebil poceni prevar s kolesi brez pokrovov in ve? truda in volje vlo?il v druge na?ine svinjanja.

 

2. LabiGT - lepa predstavitev, ki pa ?al premalo igra na karto drznosti saj se umetnik preve? zana?a na ?rno bravo kot podlago za svojo kreacijo. Predvsm na bokih je stilsko zelo li?no izpeljana ustvarjal?eva specifi?na tehnika a na ?alost na porovu motorja in strehi tega ni videti, tako da lahko predvidevamo, da je avtorju zmanjkalo ?asa oz. materiala, da bi svoj izdelek ?e dodatno umetni?ko nadgradil. Glede na kroge v katerih se mojster giblje pa lahko z lahkoto trdimo, da bomo z njegove strani v prihodnje dele?ni ?e ve?jih in bolje dodelanih instalacij.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss se je res mu?ko razpisal! :P

 

Sicer pa so rezultati trenutni in ko se bo ?e kdo od "plehnatih pra?i?ev" na top listo zrinil, bo treba nanovo definirat posamezne razstavne eksponate! :blink:

 

Zaenkrat pa ocena kvalitete komentarja (od 1 do 10): 11,3 :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ta vikend sem ?e enkrat obdelal cesto Ilirska Bistrica- Svi??aki-sne?nik... sam je blo -8 pa ni? mokrega.... ta teden ponovim vajo.... Mislim da 40 km umazanega makadama bi moglo zadostovat.... :bravo:

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj je bil tako usran, da sem moral v prometnem popraviti dimenzije.

 

@LabiGT: kako ti pere? svojo ?estico? Nekje sem sli?al, da avtopralnice niso preve? prijazne do ?rnega laka.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekje sem sli?al, da avtopralnice niso preve? prijazne do ?rnega laka.

 

 

Na?eloma je to res...oziroma je blo res...to pa zaradi ??etin ki so jih po avtopralnicah uporabljali.... takih je pa danes zelo malo ?e ostalo...tako da ga lahko brez skrbi zapelje? v avtopralnico!!!

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?eloma je to res...oziroma je blo res...to pa zaradi ??etin ki so jih po avtopralnicah uporabljali.... takih je pa danes zelo malo ?e ostalo...tako da ga lahko brez skrbi zapelje? v avtopralnico!!!

LP dAvid

 

VW-ja ?e sedem let redno perem v takih pralnicah, pa je lak ?e kot nov. Sem pa enega serviserja na Mazdinem servisu vpra?al, pa mi je rekel, da ima on celo dve krpi: eno za spodnji in eno za zgornji del avtomobila.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David, drga? pa se mi Svi??aki zdijo kar prava destinacija za nardit svinjak!

 

Pr men so trenutno kondicijske (svinjske) priprave v teku, tko da nekje v za?etku 06 vam bom vsaj konkuren?en, ?e ?e ne v vodstvu, sam upam da ne bo kak?nga de?ja vmes, da ga opere! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.