Skoči na vsebino

Preglednice: avtomobilskih karakteristik


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 80
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zato se mi pa bolj dopade 3 MPS, ?eprav je mislim, da samo nekje 200-300kg la?ja

 

To je isto razmerje te?a/mo? kot bi imela 30hp ve?. :prstgor: V ?tartu se MPS6 res malo hitreje izstreli, potem se trojka malo oddaljuje, predvsem se to vidi na pro?nosti.

 

Seveda pa ni vse v surovi mo?i zato je tudi Clio RS sicer na ravnini zadaj ampak na progi se izka?e, da gre o?itno zelo bolje v ovinke, da ima nekje celo bolj?e ?ase oziroma Mazda ni toliko v prednosti. ?e bolje se to vidi proti Meganu R26, ki je ?vohnej?i, slab?e razmerje te?a/mo?, po?asnej?i je v ravni ?rti pa ?e vseeno je na vseh progah hitrej?i kot MPS3. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Nisem si mislu,da je H ITR ?ist konkuren?na moji (bodo?i) tako ?eljeni makini;

 

http://www.zeperfs.com/duel176-1077.htm

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

more? pa vedet, da je ITR-ka ?e skor dirkalnik

 

Tako nekako. Je pa RX8 na pisti vseeno malenkost hitrej?a. Oba sta pa relativno brez navora. Zato ima tudi Clio RS 200 bolj?i medpospe?ek od obeh. Tule se pa vidi tudi razliko na pisti, vsak nekje zmaga. :)

Clio RS 200 vs RX8 Tu se to?no vidi, da RX8 iz nule sicer fajn ?tarta, zaradi slab?ega medpospe?ka pa je na progi identi?na oziroma celo malenkost po?asnej?a.

 

Pa ravno danes smo se v eni dru?bi delali norca iz wanklov, in njihovih perfomans glede na porabo....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon, ti pa ?ist povsod Klijota u?tuli?. :jezicek::hohoho:

 

Mene je oblika Rx8 uro?ila. :blush:

 

?e bi pa manj potro?ila, bi jo pa ?e Boss kupil za ustrahovat Premijce. :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon, ti pa ?ist povsod Klijota u?tuli?. :jezicek::hohoho:

 

?e bi pa manj potro?ila, bi jo pa ?e Boss kupil za ustrahovat Premijce. :hudicek:

 

Vem, mogu sem. Gre za naravnega sovra?nika ITR torej pa?e v ta rang.

 

Z RX8 bi sam ta osnovne premijce ustrahoval. :D ?e ima ?e A4 2.0 TFSI bolj?o kon?no Premium BMW 330d pa ravno tako potegne konkretno. Pa verjetno imata oba premijca manj?o porabo. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon, ti pa ?ist povsod Klijota u?tuli?. :jezicek::hohoho:

 

Mene je oblika Rx8 uro?ila. :blush:

 

?e bi pa manj potro?ila, bi jo pa ?e Boss kupil za ustrahovat Premijce. :hudicek:

 

oblika RX-8 je fenomenalna, ?e bi bla s kakim drugim motorjem bi tut mene zlo privla?la :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Recimo z 200 konjskim dieslom, a ne ?mego :hudicek:

 

To?no to sem pred kratkim lih sam razmi?ljal, dizli se prodajajo, pa 200KM bi bilo lih zadost, da bi bila konkretno hitra zadevca, pa ?e vedno z dinami?no obliko. Imenoval pa bi se (jebiga) DX8. :hudicek::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Recimo z 200 konjskim dieslom, a ne ?mego :hudicek:

 

niti ne, bi me pa premamu kak 6-valjnik (bencinc seveda, ker diesel ?portnik mi ni zanimiv) :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

niti ne, bi me pa premamu kak 6-valjnik (bencinc seveda, ker diesel ?portnik mi ni zanimiv) :hudicek:

 

Ah kaj da ne... to se zdej sam dela?, da ti ni zanimivo pol bi pa pograbu z obema rokama :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah kaj da ne... to se zdej sam dela?, da ti ni zanimivo pol bi pa pograbu z obema rokama :hudicek:

 

ni ?ans, z dieselskim ?portnikom pa mene nebo? vidu ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

@?mego - mislim da smo o takmule Pov?oju u?eri govorili a ne;

 

http://www.zeperfs.com/duel997-1672.htm

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da me je tole u?eri doletelo na AC (spredi ena orng ?verca vozila), pa sva oba pognala, no in se je kr oddaljevala (skor tko kot enkrat Clio RS), pol ?ele pri xxx sem se za?el pribli?evat. :aaaaa:<_<

 

http://www.zeperfs.com/duel997-3263.htm

 

Nauk zgodbe; ?rna ki?ta ne gre nikamor, Rx8 bo nekoliko spremenila vozno dinamiko. :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G VI GTI jo pa ?e ukajla o?itno (no kakor ti pravi? razvoj motorjev gre naprej, a ne).

 

http://www.zeperfs.com/duel1077-2645.htm

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vedel bi vse, ?e bi kliknil na avto (poleg tega, ?e link dosti pove koliko je avto pro?en) in je kot sem predvideval, navor ?ez celo obmo?je, nato je ?e maksimalna mo? naslednjih 1000 obratov zato je tako oreng pro?en stroj kar je v ve?ini primerov bolj uporabno kot to, da mora? motor zavrteti do konca, da uide? kakemu dizlu. Na pisti, ko lovi? stotinke je seveda druga?e.

Pa, da ne omenjam, da Golf pije od oka vsaj 4 litre manj pa ?e bolj uporaben je. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da me je tole u?eri doletelo na AC (spredi ena orng ?verca vozila), pa sva oba pognala, no in se je kr oddaljevala (skor tko kot enkrat Clio RS), pol ?ele pri xxx sem se za?el pribli?evat. :aaaaa:<_<

 

http://www.zeperfs.com/duel997-3263.htm

 

Nauk zgodbe; ?rna ki?ta ne gre nikamor, Rx8 bo nekoliko spremenila vozno dinamiko. :jezicek:

 

za foro sem jaz vpra?al G1 (ki ima sistem) koliko pride predelava na plin - 3000? naprej :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.