Skoči na vsebino

megane coupe


Rocky

Priporočeno sporočilo

Svaka ?ast ej! Sicer je to stvar okusa ampak v avto je bilo ziher velikoooo denarja in dela vlo?enega in to cenim. :rispekt: A je v va?em klubu?

PS: bolj kot nekega mul?ka, ki mu doma najprej avto ?enkajo nakar misli da je car ?e je vanga vrgu za 300 jurjev plastike... :whatever: Seveda tistih 300 jurjev ki jih je edino v ?ivljenju na?paral...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni kej se je pomatral, samo ?e lambo vrata pa je komplet. B)

Vedno pa se poraja vpra?anje, kaj je pa pod motornim pokrovom ???? <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pride se zadnji spojlar, druga ogledala, lamboti...

 

masina je 1.6 16v mislm, da ma okol 115 konjickov...

neki casa se je govoril, da bo neka huda zadeva sla noter, zdej pa ocitno s tem ne bo nic.

 

avto ni namenjen dragom in dirkanju po cestah...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js se ga nebi branu!!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne maramo meganov <_<:hohoho:

 

Stroj je kar ratal in od zadi se ful ve? ne vid da je biv to v?asih megan! :bravo:

 

Sicer pa bo fajn ?e bo tamav tut faks tkole dodelav kokr avto (delav je namre? prek ?tudenta za 700 al neki tacga sit, faks total opustu in vse "velke dnarje" in seveda svoj cajt investiru v kripo)! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e slikice mojega prej?njega vozilca. Prosim za kak komentar.

Pa opravi?ujem se za kvaliteto nekaterih slik.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo si mel ti to sporihtanga!!! :bravo: Sploh sede?i so mi v?e?,samo niso pa poklopljivi ne??? :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo si mel ti to sporihtanga!!! :bravo: Sploh sede?i so mi v?e?,samo niso pa poklopljivi ne??? :P:D

 

Zato pa so 4 vrata.... :hohoho::bravo:

Lep aftek - meni so najbolj v?e? plati??a!!! :jupiii:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, dirkal?ek. Tale avto?ek mi je nekaj takega kot Mini, 106ka rallye. :bravo: Mali in strupeni! A je bila 1.3? En angle? je ven iztisnil 90 konjev in je ?lo kot sneta sekira. Vsaj na videu. Res lu?ten avto. Samo si pa pre?altal pol par razredov gor. :hohoho:

A je tu una Nissanova barva, ki spremina odtenek? Ker mislim, da so bile tut neke Primere GT, ki so imele ve? odteknov serijsko. :rispekt:

 

Un Clio je pa ?ist preve?. Zadaj ?e izgleda spredaj pa.... No saj zanimivo je ampak ne vem no....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja 1,3 16V. Tale je imal PRECEJ ve? kot 90 konjev, tako da ni potrebno opisovat,kako je teh 900 kil potegnilo.

Barva je bila pa extraspecial(biserno zelena-original!!), na pokrovu motorja so bile "kaplice"+metalni prah v laku, samo to je samo v ?ivo res dobro za videt, slika ne pove vsega. Samo pokrov motorja je bilo 9 plasti barve in lakov. $$$ raje ne spra?ujte.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Zakaj nisem presenečen?   Spet Kitajci...   Prišli so na idejo, da bi namesto baterij imeli kaj "jedrski reaktor". In so izdelali "baterijo" BV100, v kateri je radioaktivni izotop nikelj-63. Iz te "baterije" dobijo 100 mikrovatov pri napetosti 3 volte kar 50 let. "Baterija" ima mere 15x15x5 mm. Baje sevanje za zdravje ni škodljivo, ker je zelo šibko. No, to jim verjamem. Od ene "baterije" je sevanje šibko. Kako bo pa, ko bo na vlaku kakšnih 150 ljudi in bo vsak imel mobitel s tako baterijo? In kako bo to potem zgledalo na smetišču? Bomo "baterije" odlagali med jedrske odpadke?    Mah, mogoče boljše, da grem spat in ne premišljujem naprej...
    • Ko se državni monopolist s 136 milijoni čistega dobička dela ubogega 
    • @godlike, to ne gre ravno skupaj... V prvem stavku napišeš, da so to dobre gume, a v razpredelnici na koncu so pa predzadnje...   Kakorkoli, so edine. Nihče drug jih ne dela. Tako da nimam druge izbire kot Hankook. Kdo je že bil na tem forumu, ki me je prepričeval v pestrost izbire v današnjem času?
    • Sicer bom spet Janšev oboževalec, a se ne sekiram več za to. Torej, pod Golobnjakom so se prispevki in dajatve dvignile za 33%.  Tako da, ja, dol z Golobom. Čim prej, tem hitrej...  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.