Skoči na vsebino

Problem svjetli mi ru?na ko?nica


Priporočeno sporočilo

Prije nekoliko tjedana dogodilo mi se je da kad sam naglo zako?io ili naglo skretao, upalilo mi se je svijetlo za ru?nu ko?nicu(na kontrolnoj plo?i)! I nakon nekog kratkog vremena se je ugaslo!! Ovaj tjedan po?elo mi je stalno svjetliti, te je to trajalo nekolko dana dok nisam provjerio nivo ulja za ko?nice, te po?to je bilo na minimumu nato?io sam ga na maximum! I gle svijetlo se ugasilo!! Dva dana sam se vozio i nije niti malo zasvijetlilo i ju?er opet se upali i sad opet stalno svijetli!!!!

 

Nivo ulja za ko?nice je dobar, ru?na nije bila stezana ovih dana da se ne zamrzne!!

 

U ?emu je problem?????

Hvala

IPB Image

Shot at 2007-07-12

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prije nekoliko tjedana dogodilo mi se je da kad sam naglo zako?io ili naglo skretao, upalilo mi se je svijetlo za ru?nu ko?nicu(na kontrolnoj plo?i)! I nakon nekog kratkog vremena se je ugaslo!! Ovaj tjedan po?elo mi je stalno svjetliti, te je to trajalo nekolko dana dok nisam provjerio nivo ulja za ko?nice, te po?to je bilo na minimumu nato?io sam ga na maximum! I gle svijetlo se ugasilo!! Dva dana sam se vozio i nije niti malo zasvijetlilo i ju?er opet se upali i sad opet stalno svijetli!!!!

 

Nivo ulja za ko?nice je dobar, ru?na nije bila stezana ovih dana da se ne zamrzne!!

 

U ?emu je problem?????

Hvala

 

Probaj isklju?it dava? nivoa olja pa pogledaj ?e ?e gori lu?. ?e ?e posle :ne vem: elektrika.

 

LP

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ima? izrabljene zavorne plo??ice, na njih pa je kontakat ki drsa po disku, da te opozori, da je potrebno menjat zavorne plo??ice.Lahko pa se ti je samo kje pri?el kak kabel v kontakt z maso.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je use kul,bremza,n? ne cvili ,olja zadost!!

 

Po moje ostane samo ?e kaka napeljava!!!

Lahko je stikalo za ro?no k je v bli?ini ali pod ro?ko samo!!!

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo neki dan sam zamijenio disk plo?ice i svijetlo je prestalo SVIJETLITIIIIIIIIIIII!!!!!!

Hvala Bogu

 

Na ko?nicama se nalazi indikator za isto?enost plo?ica!!!

Evo sad ak vam po?ne svijetliti ru?na, sad znate gdhe je gre?ka:

 

1: ulje za ko?nice

2: prekida? ru?ne ko?nice:

3: DISK PLO?ICE

IPB Image

Shot at 2007-07-12

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.