Skoči na vsebino

Okvara motorja el. sipe


Priporočeno sporočilo

no, pokvaril se mi je ta motor...vprasal sem na Gami, nov stane cca. 28.000sit. Garancije ni vec, ampak so rekl da se bomo nekak zmenil :)

skratka ne morem odpret okna na moji strani :(

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, pokvaril se mi je ta motor...vprasal sem na Gami, nov stane cca. 28.000sit. Garancije ni vec, ampak so rekl da se bomo nekak zmenil :)

skratka ne morem odpret okna na moji strani :(

 

Od mene se je k sreci "poslovil" ze v garancijskem obdobju. No ja, se ena rec na seznamu znanih slabosti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ze mam popravljeno okno...in v stilu Game so mi dal pod garancijo sefa servisa (on ma tud Mazdo6)...tko da se enkrat :rispekt: Gama. (podaril sem mu pa flaso ballantinesa) :)

na koncu placal 0 sit....

zarad takih stvari bi spet kupil mazdo...bravo

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od mene se je k sreci "poslovil" ze v garancijskem obdobju. No ja, se ena rec na seznamu znanih slabosti.

 

ta motorcek je tud made by Bosch...tko kot motorcek za nivo luci (ki se mi je tudi pokvaril)....toliko o Boschu...(pa slabe brisalce majo tud)...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Japonski avto, pol stvari notr je pa "mejd baj everibodi else"

 

Bosch pa itak... mah brez besed... v glavnem, ?e me kdo prepri?a, da je Bosch ?e vedno sinonim za kvaliteto si v tem trenutku spremenim nick iz Boss v Bosch :huh:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ze mam popravljeno okno...in v stilu Game so mi dal pod garancijo sefa servisa (on ma tud Mazdo6)...tko da se enkrat :rispekt: Gama. (podaril sem mu pa flaso ballantinesa) :)

na koncu placal 0 sit....

zarad takih stvari bi spet kupil mazdo...bravo

 

In to vse zrihtal ne v enem dnevu v parih urah kokr sem opazil, pa tudi zato je potrebno pohvalit Gamo :rispekt:

 

LP

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

?e me kdo prepri?a, da je Bosch ?e vedno sinonim za kvaliteto si v tem trenutku spremenim nick iz Boss v Bosch :huh:

 

Boss....bosch je zakon.... moja ima GSM Bosch..... uporablja? ga lahko kot brivni aparat, nadomestek priro?nega kladiva da koga useka... in dela super....pa ?e tako sexy plavo lu?ko ma...

 

EKO BOSCH JE ZAKOOON!!!

 

Boss=Bosch :hohoho::hohoho::bravo::jupiii::ouje:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bos (bosch) v turscini pomeni prazen ali nic...hehe kako prav

 

Pa dobro Labi, kolko jezikov te ti obvlada?, al ma? pa vse slovarje stalno pri roki??? :whatever:

No, saj nekaj mi je pti?ka pri?epnila - zakaj je temu tako!!! :ph34r:;)

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem nisi dal 0 sit, koliko si pa v BTC zapravil

 

heh nism vidu tvojega vprasanja...danes je forum spet: david&komar-si.net

v BTC zapravil 8000sit za srajco in 300 za gumi bonbone :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heh nism vidu tvojega vprasanja...danes je forum spet: david&komar-si.net

v BTC zapravil 8000sit za srajco in 300 za gumi bonbone :)

 

Jaja Komarac use kriv.... :vskalo::vino::punk:

 

 

Sicer pa labi....mimo hrane pa ne gre a??? :mi pijemoo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krneki-> Chat ! :P

 

panedabimelkajprotitemudasenaforumupogovarja!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.