Skoči na vsebino

Kateri alarm kupiti?


TEDI

Priporočeno sporočilo

Zanima me, ka?en alarm bi mi priporo?ili za MX5? Blokada motorja? Mogo?e kak?nega drugega? Bi pa rada, da bi avtomobil?ek brez pretiranega strahu na parkiri??u pustila s spu??eno streho...

 

Ali pa so tile alarmi bolj za nas, lastnike avtomobilov :( in ?e se :ph34r: odlo?ijo kaj ukrasti, ti noben alarm ne pomaga? :angry:

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,na ?alost more? vedet ,da so lopovi vedno en korak prek ostalimi...na ?alost! :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma neee, sploh ne - kaj ?e nisi sli?al za krizo srednjih let, pa 2. puberteta, ... pa saj ?e ne ve? o ?em govorim - v lifu mora? bit na vse berajt!!! :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej ne bo? verjel....ma se tudi jest to spra?ujem.... ?zmeden? Ka se temu pokyju po glavi mota??????

 

Verjetno poklicna deformacija - hehehe :bravo:

 

Upssss, upam, da v soboto ne bom potreboval njegovih uslug!!! ?zmeden?

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,ko sta ravno soboto omenla....sem namre? de?uren,tak da..... :D ?e je keri interesent..... :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene ni....tomi te pride pogledat....hahahahahah :hohoho:

 

Ve? kaj,?e sem iskren nebi rad vido nobenga od vaju v slu?bi..... :P Lahko se pa dobimo na kaki :cheers: ! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po to se samo malo hecamo...... Ko pridem gor pa ja :pepsi::rispekt:

 

Ni blema!! :bravo: Cifra je na forumu.... :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej tkole je, teli alarmi so bolj da tele ha?i?raje pre?enejo, tist k ti bo avto hotu ukrast ti ga bo pa ?e ga bo? zabetonerala v gara?o.

Jest sem pri prej?njem avtu imel Spal avtoalarm http://www.bolha.com/oglas657162 , in sem bil zelo zadovoljen z njim. Kako zgleda je pa na fotki spodaj v oglasu, dalinc pa tudi nese 30 metrov :bravo: ...ker zdej mi tale ki je ?e bil v avtu tolk ?ivce pije ker ne nese ve? k 2 metra :blink: ...baterije so pa nove. Ra?unaj da te ?e monta?a pride cca. 15.000,00 Sit odvisno komu da? tole vgradit, ker je kar nekaj dela s temi kabli. Aja....pa nalepk obvezno ne dajat na ?ipo, ker potem ?e tist ha?i?ar ve kater alarm ima?...to pa ni good. Ledico ti pa itak na vrata poleg ?ipe nalimajo tko da. Jest ti tega priporo?am....za mal denarja je super. :bravo: ...aja, jest sem imel zadevo vezano na hupo brez prekinitve :P ...tko da k je za?el tult je blo grozn poslu?at....se pa spla?a kupit tole sireno za 4500 Sit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega,

ali ta alarm ti prodaja?, ali si mi samo hotel povedati, da si bil zadovoljen s to znamko alarma?

No, jaz bi si ?elela, glede na to, da imam cabrio avto, da bi alarm imel tudi kak?ne senzorje, ?e kdo se?e v avto, ko je streha spu??ena. Sem sli?ala, da to obstaja, ampak si ne znam predstavljati, kako to izgleda :blink:

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.