Skoči na vsebino

Kateri alarm kupiti?


TEDI

Priporočeno sporočilo

no ta tema pa je tudi meni poznana!!!!!

 

Glede alarma spalas80 k se prodaja je bl u podnu!!!!

Za vsak ?it rab? dodaten modul(za senzorje premika,shok senzorji ipd.)

 

Drga? sm pa u biv?i slu?bi monteru alarme meta in smo jih dajal va policiska vozila in v civil za ministerstvo!!!

Sam imam tud tega in ima use!!!

 

Senzorje dodatna stikala programerat se da marsikaj nanga,od piska do samozaklepanja vrat,oken itd.

Glede senzorjov je pa tko da na cabriju ne nucajo dost zado ker se takoj spro?jo!!!!

Problem je ?e pr obi?ajnih vozilih k pustijo odprto ?ipo in ?e vdor toplega zraka lahko spro?i senzor(preverjeno)

 

cena tezga k mam js pride okol 40 ksit brez monta?e!!!

Pr avto?tromarju pa ene 15000 do 20000 jurju dra?i!!

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, jaz bi si ?elela, glede na to, da imam cabrio avto, da bi alarm imel tudi kak?ne senzorje, ?e kdo se?e v avto, ko je streha spu??ena. Sem sli?ala, da to obstaja, ampak si ne znam predstavljati, kako to izgleda :blink:

 

Seveda obstajajo tak?ni alarmi, ampak jaz se nisem mogla ogreti zanj.

So preve? ob?utljivi, potem ima? avto nekje parkiran in ti kak?en list iz drevja naleti v avto in za?ne tulit , ti ?zmeden?

Malo nerodna situacija.

Ti sam glej da bo? imela vrata zakljenjena, ?ipe gor, sovoznikov in sredinski predal zaklenjen, pa ti nobeden ne more ni? brez kak?nega ve?jega napora.

Na sede?ih ali na vidnem mestu se seveda ?e tako ni? ne pu??a!!!

 

Prej ti bo kdo iz zaprtega vozila ukradel kot ?e ima? streho dol.

 

Kolikokrat sem ?e pozabila vrata zaklenit, pa na sre?o ni bilo ni? narobe :rolleyes:

Edino ?e nima? centralnega zaklepanja serijsko (?e vedno ne vem kateri model to?no ima?, da bi ti lahko svetovala) ali pa ?e ?eli? odklepati na daljinca si pa le daj montirati osnovni avtoalarm brez dodatnih senzorjev.

Tako sem se jaz odlo?ila. ;)

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

modro in pametno! :bravo::hohoho:

 

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TEDI: nope ne prodajam jest, pri temu sem ga kupil :D

 

uklopcic: res je, da senzorje ipd. bi moral dokupit ampak ni potrebe:

- ne rabim senzorjev, ker nikoli ne pu??am okna odprtega in zaklenjenega avtomobila

- shok senzor sem ?e manj potreboval, ker no?em da mi avto ob vsakem grmenju (tresljaju) tul k ena zverina, druga?e pa je en kolega enkrat kr ornk iz jeze po zadnjem spojlerju useku in avto je za?el tult, pa nobenga senzorja nisem mel.

- samozaklepanje, dvigovanje oken je bedarija da ve?je ni, kaj ?e vr?e? klju?e v avtu na sede? vrata zapre? in se potem avto sam zaklene <_< ..in potem AMZD pa 10k da odklene ?e sam ne zna? <_<

 

..v avtu sem imel musko za 500k in je bil spal ?ist zadost. Va?n da se je dru ?e bi kdo vrata odpiral oz. prtlja?nik, tko al tko ?e ma? senzor ti bo ?ajbo razbou nekdo in avto se bo dru ampak tko al tko mora vrata odpret da ti kej vn pobere, ?ez okn se noben ne bo plazu.

Je cena pri tebi 40k z monta?o ali brez? Ker pri avtoelektri?arju je verjetno toliko dra?ji ker je monta?a vklju?ena, ali ni?

 

Druga?e pa seveda, preventiva je na prvem mestu.

 

TEDI ?e te ima kaj za skrbeti je to da ti bo kdo iz fou?arije oz. objestnosti streho prereza. To se je kolegu zgodil na TT-ju, samo jo je dal zaflikati, samo potem ne zgleda glih lepo. :(

 

..v tem avtu imam pa tudi vgrajen avtoalarm, ki je bil vgrajen kot dodatno pla?ilo pri nakupu avtomobila tko da, se dere ?e je treba :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wildcat, imam letnik 2001, 1.8 in ima centralno zaklepanje serijsko. Ampak nima pa alarma. Se pravi, da je najbolje ?e vgradim samo en alarm, ki ima dretje ob odpiranju vrat. Misli?, da je to OK? Se da to namontirat na obstoje?i daljinc ali dobim novega? Sorry za morebitna neumna vpra?anja, ampak na alarme se prav ni? ne spoznam sramezljiv in ko gledam ponudbo pa opis karakteristik sem ?e bolj zmedena.

 

Ima kdo kak?en link na kak?en tak alarm?

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

varovanje vrat havbe(dodatno),in prtla?nika pa imajo usi alarmi!!!!

 

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.