Skoči na vsebino

feltne+gume mazda 323f


Guest -gad-

Priporočeno sporočilo

zanima me kaj priporo?ate feltne+gume za mazdo 323f 96, rde?o?

rad bi pustil gume ?irine 185 zaradi porabe, pa rad bi pri?el tudi cenovno ugodno ?ez, ne vem ?e pa se sploh spla?a kupovat feltne, ?e se avta en ni?a! :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

feltne se v vsakem primeru splaca kupit samo, ce bos avto imel vsaj 3-4 leta, je pa res da je potem smiselno vlozit v malo vecjo dimenzijo od originalne (celo ce je original 14"), ker lita platisca bistveno spremenijo izgled vozila.

 

glej tule (avto NI znizan):

Slike

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tule mas nekaj cen za platisca:

Gumi center Gaberje

 

pa tule:

http://ilbi.info/trgovina/subcat.php?hid=5

 

www.sitar-pneumatic.si

www.felnar-sp.si

 

pa se kje se najde ...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako je pa s homologacijo ?e da? namesto 14, 15 colske gume??

Odvisno kaj ti pise v homo kartoncku.

Se mi pa zdi da moras FELTNO vseeno homologirat, ker ti imas v homotu le homologacijo za dimenzijo gume, ne pa za novo feltno ki jo lahko izdela za.pipan & Co. d.o.o. in ima drugacne dimenzije kot tvoja originalna feltna ....

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam isti avto, pa sem mel prej gume 175/70/13, zdaj mam pa 205/45/16 pa se glede porabe ni skoraj ni? spremenilo!

 

Mogo?e je sedaj poraba za pol litra ve?ja, samo jaz bi rekel da je to prej zaradi tega ker ga zdaj ve?krat stisnem do konca kot prej.

 

Druga? pa je moja poraba konstantno okoli 8,5 do 8,7 l/100 km. Od tega je pol avtoceste 150 km/h pol pa skor mestne vo?nje.

 

Sem pa kupil felgne OZ racing model supertursmo 16 col pa gume fulda carat extremo pa sem dal skup z monta?o pa drugimo maticami 205 jurjev!

 

 

Zdaj moram ?e sam fedre zamenjat da ne bo zgledal kot traktor! :D:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.