Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Tudi jaz sem ti nazadnje postavil pristojbino (dva kozarca meda), pa si tudi po tihem mimo zbežal, potem pa še šimfal drage gostilne v MB 😉   Upam da še lopata kdaj do tvojega hrbta segne 🤣 Tak recimo, kot pobožniki bičajo sami sebe ....
    • Kje so? Od Predmeje na drugo stran, ne dol proti Lokavcu.   Eeee, čakaj malo. Ti si se vozil tod okoli brez prijave lokalnim oblastem in plačila pirstojbine? Lopata je pripravljena...
    • Meni tudi ni bilo jasno vsakič, ko sem se iz Predmeje spustil v Lokavec, kje so zlogasni hribi, ki jih @Slivka vedno omenja
    • Kako naj vam še drugače pojasnim ...   Verjetnost, da bo zagorela 40 ali 90 % napolnjena baterija EV, je skoraj enaka (minimalno razlike).   Zagorela bo poškodovana baterija. In zakaj do poškodbe pride - predvsem na trajektih? Ker ne poskrbijo za ustreznejši naklon nakladalnih ramp in veliko vozil (tudi klasičnih, da ne bo pomote), podrsa s podom. Kar pa pri "električarjih" vsekakor ni zaželeno.   Torej ukrep "40 %" je precej debilen. Odpraviti je treba vzrok. Kako, sem pa tudi že napisal.
    • Najbrž, saj če je ne bi bi, bi verjetno dobil ukor pred izključitvijo. In starši v šolo, pa razna vprašanja, zakaj se ne prilagajam večini, ki maha "ta staremu" z zastavico. 😉  Če pogrešam mladost? Malo. Sam sem mladost in radosti mladosti  maksimalno izkoristil, niti za eno stvar mi ni žal, ki sem jo naredil, bilo je nepozabno. A vsaka doba v življenju  ima svoje prednosti in slabosti.  Tako, da živi polno sedaj in ne živi od spominov v preteklosti. 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.