Skoči na vsebino

Kava


Shrek

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Boss napisal:

Hehe, tole je zdaj kar tabu tema - ne smeš biti niti več prehlajen, ker te skoraj že pokopavajo.

Ne, prehlad sedaj spada med bolj eksotične bolezni. Te takoj pokličejo doktorji, da se lahko študentje učijo na tej "nekdanji" tegobi oz. bolezni. 🤗

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 3,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 2 urama je Bini napisal:

Jaz sem poskusil 53 pa mi je 63 late makjato boljša samo na onem aparatu AS. 👍

IMG_20210506_080921.jpg

Latte machiato je zakon. Ni premočna. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Alex napisal:

Latte machiato je zakon. Ni premočna. 🤗

Jaz sicer na bajku pijem zgolj podaljšano. Ko mi zapaše malo razvajanja pa z mlekom... Mleko mi sicer na bajku naredi škodo... 

 

Priznam pa da zadnje čase na avtomatu pijem mint ali pa kapučino... Morm skenslat to razvado :)

 

Obvezno pa vse brez sladkorja. Bolj k je grenko, bolje je. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Nejc1986 napisal:

Jaz sicer na bajku pijem zgolj podaljšano. Ko mi zapaše malo razvajanja pa z mlekom... Mleko mi sicer na bajku naredi škodo... 

 

Priznam pa da zadnje čase na avtomatu pijem mint ali pa kapučino... Morm skenslat to razvado :)

 

Obvezno pa vse brez sladkorja. Bolj k je grenko, bolje je. 

Glig kontra... Bolj kot je sladka kava, boljša je. 😊

  • Haha 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je TiEn napisal:

Sladka kava je bruh, sm prav vesel da sem se odvadil sladkor stavit noter, ker je sedaj 100x boljša

Meni pa grenka. Mi ima okus, kot bi pral umazane nogavice dva tedna noter in potem to pil.Sladkana je zakon. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je TiEn napisal:

Sladka kava je bruh, sm prav vesel da sem se odvadil sladkor stavit noter, ker je sedaj 100x boljša

Jaz sem imel večji del lajfa konkretne probleme z odvisnostjo od cukra... In sem zdaj tok vesel da mi ne paše več sladko. Že tko je sladkor povsod... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.