Skoči na vsebino

Kava


Shrek

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 3,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kofetkarji, a zajtrkujete pa ne? :) Vprašam, ker jaz sem pa ravno ljubitelj hrane in tako kot kofetkate, jaz kaj prigriznem 👍

 

@FuManchu, mal kruta tole, s kofetka --> pivo... :D:D:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Damijani napisal:

Kofetkarji, a zajtrkujete pa ne? :) Vprašam, ker jaz sem pa ravno ljubitelj hrane in tako kot kofetkate, jaz kaj prigriznem 👍

 

@FuManchu, mal kruta tole, s kofetka --> pivo... :D:D:D

Nič takega. This is Dolenjska:punk:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Damijani napisal:

Kofetkarji, a zajtrkujete pa ne? :) Vprašam, ker jaz sem pa ravno ljubitelj hrane in tako kot kofetkate, jaz kaj prigriznem 👍

 

@FuManchu, mal kruta tole, s kofetka --> pivo... :D:D:D

Jaz vedno zjutraj obilno jem. To je v bistvu najpomembnejši obrok. Je zanimivo, da lahko jem zjutraj ob petih tudi bakala.  Lahko bi jedel tudi pasulj, če bi bilo treba. Skratka vse, kar je užitnega. 😁

  • Všeč 2
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Jaz vedno zjutraj obilno jem. To je v bistvu najpomembnejši obrok. Je zanimivo, da lahko jem zjutraj ob petih tudi bakala.  Lahko bi jedel tudi pasulj, če bi bilo treba. Skratka vse, kar je užitnega. 😁

Jaz pa ravno obratno,in vem da to ni ok!🙃 Da grem zvečer lačen spat.....:vskalo:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Bini napisal:

Ena v dvoje, vikend je in slaaaabo vreme nas čaka... :hohoho:

IMG_20210417_090136.jpg

Zato pa moramo izkoristiti sobotni sončen  dopoldan za kak sprehod . Midva z ženo se pravkar odpravljava peš ob morju do Izole in nazaj čez hrib. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Alex napisal:

Kje je to? Kaj je v redu spomladanska  smuka? 

Mi pa na sprehodu ob morju. Kakšen kontrast snegu. 

IMG_20210417_100720-01.jpeg

IMG_20210417_103319-01.jpeg

Vogel. Fajn je. Ob 8h je bilo minus 7 in oblačno, zdaj je sonce in minus 3,je pa začelo pihati. Guzve nobene in zato ni vse odprto, ampak za par urc za biti na zraku je več kot dobro. Je pa ledeno. 

 

Na obali piha? Sem kolebal a iti na Ucko danes ali smučati, pa je zacuda smuka zmagala. Mislim da še nikoli nisem smucal aprila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Nejc1986 napisal:

Vogel. Fajn je. Ob 8h je bilo minus 7 in oblačno, zdaj je sonce in minus 3,je pa začelo pihati. Guzve nobene in zato ni vse odprto, ampak za par urc za biti na zraku je več kot dobro. Je pa ledeno. 

 

Na obali piha? Sem kolebal a iti na Ucko danes ali smučati, pa je zacuda smuka zmagala. Mislim da še nikoli nisem smucal aprila.

Lepo. Ti zavidam Ledene proge so zakon. Jaz sem smučal tudi maja že.

Danes je  ob morju malo vetrovno a toplo. Res lep dan za sprehod/kratek pohod. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.