Skoči na vsebino

Kava


Shrek

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 3,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pred eno uro je Alex napisal:

Ja, sedaj ko lahko greš na terase je kar zanimivo. Jaz še nisem bil. Sploh ne čutim potrebe za to. 🤔

Mah, kaj pa vem.. Meni je recimo Ljubljana zelo všeč (ponosen Ljubljančan :)) Grem sigurno 1x tedensko en krog po stari lj in mi je nek poseben filing lepo sedeti in srebati kavo. Obvezno sam. In obvezno takrat ko ni gneče. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 24. 4. 2021 ob 13:42 je Nejc1986 napisal:

Koncno kava v mojem najljubšem kaficu.... 

IMG_20210424_134123.jpg

 

@Nejc1986, a je tole slučajno pri Tatjani v Zavrstniku?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Damijani napisal:

 

@Nejc1986, a je tole slučajno pri Tatjani v Zavrstniku?

Res je. Meni je top tale kafic... Prijazni ampak nevsiljivi, lokacija mi je top (za zaključek vožnje, ko me čaka le še trebeljevo), ne komplicirajo če prosis za vodo v bidon. Sem se vedno rad vračam. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 5. 2021 ob 9:50 je Alex napisal:

Pa nisi šele sedaj vstal? 🤔

Jp, malo prej.....organizem potrebuje počitek po včerajšnjem 1 maju.... 🍻🍺🥂 🧗‍♂️

Popravljeno od Bini
  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je FuManchu napisal:

Js bolj na čaju. Neki prehlajeni vsi doma :wacko:

Hehe, tole je zdaj kar tabu tema - ne smeš biti niti več prehlajen, ker te skoraj že pokopavajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nasedel, zadel... ni glih neka velika razlika v pomenu besed?  Bom pa drugič bolj pazil na izbiro besed. 
    • Hmm ja... ko pa taisti kmetje točno na vodovarstvenem področju polivajo fekalije, ki jim rečejo tudi gnojnica je pa vse Ok. Takrat pa ni problem? Ne vem no, takrat, ko to polivajo te sterajo v kurac, da jim nimaš kej govorit kaj smejo in česa ne in takrat jim dol vidi za ekologijo, ko pa ni po njihovo je pa to glavni problem.     Skor tko k Dončićev roza Camaro.  
    • Sej bi ti narisal pa mi je monitor vse barve za ta teden porabil. Bom ob priliki nalil nove. 🤡
    • Pa še nekaj je zanimivo, ko izvajajo pospeševanje in je guma pokrita s snegom, se komaj štarta, ko pa se snega znebi se pa dejasnko vidi kako šele pospeši. V tem videu se tole vidi prav lepo    
    • A ti niti svojim občutkom ne zaupaš? Ok je res, da se zadnja leta malo vozimo po snegu, ampak najslabša je počasna vožnja po neutrjenem snegu, ko se sneg lepi na gumo. Večino je zaradi tega tako strah, da vozijo k po jajcih počasi in drseče. Ko se kolesa dovolj zavrtijo, da sneg odletava iz lamel je precej bolje, samo tam pač deluje fizika zaradi večjih gibalnih količin, ki s povečanjem hitrosti začnejo slabšati situacijo.   Problem videa, ki si ga ti objavil je v tem, da model slika gumo, ko se je ustavil in zaradi nizkih hitrosti pred ustavljanjem se je sneg nabral gor in iz tega on vleče zaključke. Poglej hitro premikajoče gume in v večini snega v lamelah skoraj da ni. Se pravi sneg nikakor ne bi mogel pomagati pri boljšem oprijemu.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.