Skoči na vsebino

Mazda totalka - jest se dr?im


Grega_

Priporočeno sporočilo

Ma glavno da nema nikakvih tezih ozljeda....glava, vrat i ostalo ce te bolit i to ce proci! A kad dobis odstetu vec ce doci drugi autek (mazda ofkors)!!

 

A mozes ti njega i tuzit....tak je kod nas!! Najdes dobrog odvjetnika i trazis odstetu od tipa kaj te pogodil, tj. njegovog osiguranja!! Samo naravno da cifra bude veca morat ces malo oko doktora hodat (slikanja, tarapije i sl)!!!

 

Drzim ti fige!!

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 64
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Hja dobro bi blio okvirno vedeti koliko bo? dobil od?kodnine od zavarovalnice... Da bo? z malo sre?e potem v plusu. ?e je nekdo drug lani dobil 550.000 SIT bo? z malo sre?e tudi ti toliko dobil. Ampak tut 700.000 bi ti lahko dali saj konec koncev ?e vedno privar?ujejo (glede na ?kodo- ?ez milijon) kar je zanje glavno. :whatever:

Vpra?aj koliko kupci pripravljeni dat in malo dvigni ceno. Ali pa poglej karambolirana vozila tega letnika na www.avto.net. (saj ve? da? tam obcijo karambolirana vozila). :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Va?no samo da je dec cel! :bravo:

 

Kdor bo ?el tole popravljat, bo bankrotiral in ne bo vedel kje se najprej lotit, ker teli deli so res svinjsko dragi, idealno bi blo sicer vozit japonca, ko pa po?i ga pa spremeni? v Fiata (po sistemu iz ?abe v princa, v tem primeru glih obratno)! :P

 

:( Zdej bo ena mazda manj na sre?anju! <_< :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole ni za popravt ?eprav sem govoril s kolegom kleparjem, da je majka sva?ta rodila....in da ni 2x za re?t da bo kdo prvi in zadnji del skupi ?vasu po ?ivih :whatever: Nekdo mi ponuja cca. 150.000 Sit, mislite da je to dovolj in da se ve? ne da dose?i? Seveda pa ho?em pobrati prednje diske + plo??ice dol ker nima smisla da ga s temi naprej dam. :ne vem:

..?eprav en tip mi je bil sumljiv sam sem mal zaje**u, me je prvo spra?eval da ?e mam airbage, pa sm reku da ne, pol je pa vpra?u....pa je spredi ?ist cel avto....sm reku da je ja, nato je vpra?u kje iz lj pa sm in matr sm reku jar?e tko da ne vem, ne vem, mam ?udn feeling da ne bojo kk?ne lu?i pa havba ?le :ne vem: No sej njegovo cifro mam sam matr da mi je blo sumljivo.

 

 

 

:( Zdej bo ena mazda manj na sre?anju! <_< :ne vem:

 

..?e gledam 323 F-ke od l.96-98 naprej sam prvo morm itak ta ke? dobit vsaj od zavarovalnice pol pa ?e bo nekak, ker avto rabim tko da.....i??em dobro f-ko, oz. odli?no ne dobro. Sam to zna en cajt trajat, tko da ?e bo kdo kje zvohu kk?no naj mi prosim sporo?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozrav Grega!

 

Dokler ti zavarovalnica ne ponudi kaj konkretnega NE prodajaj! Probaj te?it do onemoglosti za vi?jo od?kodnino; pa takoj pojdi k zdravniku pa jamraj, da te vse boli, pa da ne more? ve? spat, ker se ti skoz ponavlja film nesre?e, pa apetita nima? ve? itd.; skratka zrihtaj si bolni?ko, pol pa zahtevaj $ ! :bravo:

Prijatu je naredu tko kot ti pravim, pa se mu je iz?lo, le zakaj se ne bi tebi?

:D

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej, najprej po?aki da ti ga ocenjo, pol bo? pa vidu za kolk ga bo? prodajal da dobi? kar si si zamislu oz. tolk kokr bi dobil ?e bi ga prodajal pred nesre?o!

Ne pozabi nikoli, DA NISI TI POVZRO?IL SRANJA, ampak nekdo drug, zato ne pristat na prvo ponudbo, ja pa ?e en nasvet, daj ga ocenit cenilcu tvoje zavarovalnice, tko informativno, da vidi? kje si pri pogajanjih o ?kodi...

Ja vztrajen mora? bit, pa mudit se ti ne sme, pa lahko profitira?, drga? pa :ne vem:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar sam jo po delih prodaj se najbolj splaca,sem videl da kar iscejo dele,malo traja ampak gre 150.000 sem jaz dobo za odbijac,levi blatnik,levi krak,posodo za zrak,hladilnik,spodnjo vezno,in levo ogledalo pa nekaj malenkosti sam za po cene ponaredkov prodas kaj se pac dobi pa se ti izide saj mas cist cel prednji del NE PRODAJ PREHITRO SE DA ZASLUZIT VEC KOT ZA CELEGA

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, cela ?tala no...moje so?alje... :(

 

Z zavarovalnico se da marsikaj izpogajati, mora? pa biti te?en. Jaz sem imela pred leti avto kasko zavarovan, pa me je en na avtoceti tako izsilil (je prehiteval tovornjak, pa vu? pred mene, jaz pa po prehitevalnem s cca. 160 na uro...) Sem tako zavirala, da so bile gume brez profila. Pa hop na zavarovalnico, so mi vsi rekli da mi od kaska ?e ne bodo dali za gume. Pa sem prite?ila k tistim stricem zavarovalni?arjem, mi je en rekel da tole ne bo ?lo in mi ne bodo dali cekinov. Pa sem mu rekla, da ?e jaz ne bi tako reagirala kot sem, bi sedaj morali pla?ati totalko ne pa samo gume. Pa je brez besed vzel kuli pa mi podpisal...Tako, vse se da, samo te?it mora?. KOnec koncev nisi bil ti ni? kriv...

Aja, pa lahko dobi? nazaj za potne stro?ke in izgubljeni ?as, ki si ga zapravil z urejanjem papirologije. Poleg tega pa lahko dobi? nazaj tudi za ?ok, traume itd...Ampak mislim, da je tako samo, ?e ima? kasko, nisem pa prepri?ana...

 

Imej se lepo,

Tedi

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zavarovalnica je pri obeh ista tako da so cenilci isti.....1.300.000 je ?kode (avto je totalka), avta pa pred blokom ne morem razmontirat, ker mi bojo vse pokradl tako da to ?al ne pride v po?tev, ?e bi imel pa plac pa tako ali tako da bi to tko naredil. Zdej je vlo?en uahtevek za povrtnitev materialne ?kode, za nematerialno se pa vlo?i po koncu zdravljenja. Te?iv pa bom, so mi rekl da naj bi po enmu tednu ?e dobil prvo ponudbo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej stari.za totalko ti izpla?ajo najve? 60% vrednosti vozila.

Torej ti te?nari da je tvoj avto vreden ve? kot po tistem njihovem evrotaksu!

Itak je evrotaks en najve?ji ?it kar ga je pr avtomobilizmu!

?e ti oni ocenijo (npr.nerazbit) avto ne vem... na 800 jurjov, je totalka komaj cca. 450.

?e pa ti ?nara?,da je to fajni avto,porihtan,dobro prodajan model in ho?e? zanjga re?mo 1 miljon, je pa izpla?ilo totalke (tistih 60%) ?e 600 jurjov!

 

Oni ti bojo seveda najprej ponudli minimum.

Ti si pa malico sabo prnes, pa re? da ne gre? od tam,ker si pe?,pa nima? prevoza,pa bo? kr tam spal,dokler ti ne poravnajo po?teno.Sej nisi ti kriv,da je tak!

 

Wish you luck!!!

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?iv pa bom, so mi rekl da naj bi po enmu tednu ?e dobil prvo ponudbo.

 

Kaj za ena zavarovalnica? Ko sem jaz imel tako sranje so mi pri zavarovalnici Maribor (ja ?tajerka se je zakantala vame) rekli, da v roku enega meseca. In glej ga zlomka en dan pred iztekom sem komaj dobil po?to. :angry: Lenuhi leni se jim ne da pohiteti. Jaz reve? sem se pa nekaj ?asa z zbitim vozil potem sem pa ?e mogu kupit nekaj. In ?e bi takrat takoj dobil ke? bi si lahko privo??il takoj bolj?i avto. (***F :P)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bunil se bom ja....ho?em dobit tolk da se mi povrne cel avto, sej nisem jest kriv niti mal da je avto razsut. Zdej za avto sem dal 550.000, vanjga vlo?il in porihtal za cca. 160.000 jurjev da bi blo ok en cajt in to ho?em dobit nazaj al jim bom pa reku da jim ga pred vhod prpelem pa naj ga prodajajo dokler ne bojo tolk zanga dobil al naj mi ga popravjo ?e se jim spla?a, sej ne pla?ujem brezveze zavarovanja mater jim. Po evrotaksu je itak bolj ?voh, tko al tko pa v 6-ih letih pri njih ?e nisem imel nobenega zahtevka, to bom ?e probal nekak zmutit. Zavarovalnica je pa Triglav. V enem tednu naj bi dobil ?e prvo ponudbo pol bomo pa vidl kako naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? jim ne govori kolk si ti dal za avto!

raj?i poglej malo cene,koliko so taki avti na tr?i??u! pa upo?tevaj samo tiste bolje ohranjene. Sej tvoj je tud bil,a ne??!!?

Pa plus 100...kulk si ?e vlo?u nanjga?!!

 

Razbitino pa prodaj ?im bolje. A nima noben kolega kake gara?e kje,da bi ti jo posodil za nekaj dni? Da ti res ne poberejo kej dol.

 

Zavarovalnica ti pa itak ne izpla?a,dokler ne dobijo policijskega zapisnika.

To ti lahko traja ve? tednov.Pri meni je trajalo cel ene 5 tednov preden sm vidu denar. Mal zavla?ujejo na policiji, pol ?e mal na zavar., pa je teden okoli.

 

In ta ?as se ti lahko pogaja? za ceno izpla?ila.

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto sem iskal 2-3 mesece, cene so pa tud ?e vedno tak?ne kot so bile oz. ?e ve?je. ?al nima nobeden tukaj okoli gara?e...pa? sami bloki okoli mene. Zadnje lu?i sem tako ali tako dol pobral, najraje bi ?e prve in prednje ?migavce, avto je pa tako ali tako pokrit in se ne vidi kater je. Ja vlo?il sem pa veliko, vse je napisano ?e v drugi temi + popravilo blatnikov tko da...mu?os dinar?kov. Sej zdej bo pa trajal ?e en cajt da najdem dobro drugo mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto sem iskal 2-3 mesece, cene so pa tud ?e vedno tak?ne kot so bile oz. ?e ve?je.

Tale fenomen sem tut sam opazil. :blink: Ko sem iskal avto je bil tale drugi najdra?ji C (dra?ji je bil le ?e en s klimo ?eprav malo butnjen...750.000 SIT).

Zdaj so pa ti avti ?e vedno najmanj toliko vredni. Kar naj ostanejo ?e ene par let. Mogo?e jim pa cena z leti raste? :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj lahko, da sem butnu v prazno, ampak a ni po novem, da policija ne po?ilja ve? zapisnikov na zavarovalnico in da jih mora zavarovalnica sama nafehtat. ?e se ti mudi pa ga lahko sam dvigne? na policiji in pridobi? dragoceni ?as...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na policiji mi ga ni hotel dati ali pa ?e ni bil napisan......sem dobil samo podatke od povzro?itelja katere sem nesel na zavarovalnico, policist mi je pa rekel da bodo zapisnik poslali na zavarovalnico....zdej, a ga jest lahko dobim v roke ker me res zanimajo podrobnosti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na policiji mi ga ni hotel dati ali pa ?e ni bil napisan......sem dobil samo podatke od povzro?itelja katere sem nesel na zavarovalnico, policist mi je pa rekel da bodo zapisnik poslali na zavarovalnico....zdej, a ga jest lahko dobim v roke ker me res zanimajo podrobnosti?

 

ti v nobenem primeru ne dobi? zapisnika v roke,gre na zavarovalni?ki biro, cca 2-3 tedne.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj lahko, da sem butnu v prazno, ampak a ni po novem, da policija ne po?ilja ve? zapisnikov na zavarovalnico in da jih mora zavarovalnica sama nafehtat. ?e se ti mudi pa ga lahko sam dvigne? na policiji in pridobi? dragoceni ?as...

 

Seveda ga zavarovalnica zahteva, ampak ?e ga policija ?e ni dokon?ala, ga ne morejo poslati.

In ?e gre kak?na kri na preizkavo v LJ, baje traja 14 dni do 1 meseca. :(

Zato v?asih traja dokler ga zav. dobi, in resni?no ne izpla?a dokler ga nima.

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda ga zavarovalnica zahteva, ampak ?e ga policija ?e ni dokon?ala, ga ne morejo poslati.

In ?e gre kak?na kri na preizkavo v LJ, baje traja 14 dni do 1 meseca. :(

Zato v?asih traja dokler ga zav. dobi, in resni?no ne izpla?a dokler ga nima.

 

Wildcat... Ti si pa na teko?em :P

 

Le zakaj? :P

 

V mojem primeru 25 novembra, je trajalo ?ist do konc decembra, predno so me izpla?ali.

Kri od povzro?itelja je ?la na laboratorijski test u Lj,pa predno so spisali zapisnik in ga dostavli zavarovalnici...

Sej pol ko ma zavarovalnica zapisnik,pol ma? denar u enmu tednu.Al pa tud ne :)

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak po drugi strani tut zavarovalnica zavla?uje. Pri meni nisva klicala policije in sva imela samo evropsko poro?ilo, ki sem ga oddal na Zavarovalnici MB (v LJ). Potem sem ?e enkrat napisal dogodek in stvari. Potem je mogla pridt ?e enkrat ona, da je ?e ona ?e enkrat opisala potek. :whatever: Uradna procedura gre tako, da bi ji mogli poslati po?to ampak mi je kar un na zavarovalnici rekel da jo lahko pokli?em ?e imam cifro. Po?ta bi ?la namre? na stalni naslov (MB) ona pa je med tednom v LJ (?tudentka).

No v glavnem v nedeljo sem imel nesre?o, v ponedeljek sva oba pri?la na zavarovalnico in potem so cel mesec obravnavali (ja najbr?) dogodek in koliko me bodo izpla?ali.

 

V glavnem tud brez zapisnika se vse skupaj vle?e... Jaz pa denar rabu za drug avto. :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.