Skoči na vsebino

Mazda totalka - jest se dr?im


Grega_

Priporočeno sporočilo

Pri meni je verjetno tudi razlog da je ?la kri povzro?itelja na sodno medicino, sem danes nesel ra?un za avtovleko na zavarovalnico in mi je gospa povedala da ?e nimajo policijskega zapisnika....in verjetno ga ?e en cajt ne bo prav tako tudi denarja potem ne bo hitro, ker tist njihov eurotax cenik si lahk nekam zatla?jo. :blink:

..zarad tistga pijanca ?e ne bom v minusi pod nobenim pogojem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 64
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

olupi ga, bastarda pijanskega. ?zmeden?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

?e ma kdo kak?en pameten nasvet naj ga napi?e ne :bravo: ...V glavnem zavarovalnica mi je zavrnila predlog za vi?ji znesek izpla?ila od?kodnine za avto zaradi, citiram: ...,da ima vozilo izredno veliko prevo?enih kilometrov (118.115), ki bistveno vplivajo na dolo?itev vrednosti pred nezgodo. WTF...pa sej ni to fiat da bi moral pri teh km ?e drugi? generalno delat. :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

. WTF...pa sej ni to fiat da bi moral pri teh km ?e drugi? generalno delat. :blink:

 

He he,to si pa dobro reko!! :bravo::bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

181.115 ja :whatever:

...sej sploh ne vem kaj bi napisu, pa tud ne vem ?e bi ?e ne vem kolk povi?al znesek. :blink:

 

Re? jim, da naj po?akajo dan, dva, da gre? kilometre nazaj prevrtet pa se boste ?e enkrat zmenili za cenitev. Ja ne vem ?e so oni sarkasti?ni pa ocenjujejo avto po prevo?enih kilometrih ne pa po ohranjenosti potem si lahko da? tud ti du?ka pa jih mal podjebava?. :huh:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma najraj bi mu napisu da kako je lahko za 9let star avto 180.000 preve?, ker to je 20.000 na leto, vo?en je bil pa na relaciji. In napisu bi da ?e se on vsak drug dan z busom v slu?bo voz, da ne naredi preve? kilometrov z avtom....sam to bi bila ?e osebna raven. No sej v bistvu se mi avto pokrije s tem zneskom in zneskom od prodaje, bi pa rad ?e vsaj neki denarja ven dobil (servis en teden prej narejen ipd.) ...sam ne vem, se mi ne da zajebavat ve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.