Skoči na vsebino

Optika zadaj


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

zaradi menjave volanskega končnika (verjetno posledica udarca ob vožnji čez robnik izpred nekaj let🥴), sem peljal avto na optiko. Mojster mi je želel narediti optiko tudi zadaj, toda ekscentrična vijaka za nastavitev sta rjava in ju ne gre premakniti. To mi je itak poznano še iz časa Mazde 6. Je kdo od vas že to reševal? Če ne bo šlo drugače, bom vijaka odrezal in ju skušal spraviti ven, brez da poškodujem kaj drugega . Je smiselno s čim namazati in poskusiti razmigati vijak? Z gretjem bi verjetno uničil pušo. 

 

Lp, Samo 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem pri kakem Majstru za optiko si bil ampak tu pri nas ima aparat za točkovno segrevanje, s tem segreje točno določeno točko  brez da zažge vse okrog, kot je to ponavadi pri segrevanju z brenerjem.

Pokliči malo okrog druge optik mojstre pa povprašaj.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Aless napisal:

Nevem pri kakem Majstru za optiko si bil ampak tu pri nas ima aparat za točkovno segrevanje, s tem segreje točno določeno točko  brez da zažge vse okrog, kot je to ponavadi pri segrevanju z brenerjem.

Pokliči malo okrog druge optik mojstre pa povprašaj.

Ja za optiko je dober :). No verjetno misliš indukcijo, dvomim, da bi šlo v kolikor drži v puši, brez da bi jo uničil. Sicer pa sem matici uspel losati, sedaj pa še vijaka 🏋️♂️.

 

lp, Samo 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.