Skoči na vsebino

Mazda RX-7 kot Cabrio


Mazda323

Priporočeno sporočilo

@torstorm: naro?i? jo lahko pri meni, polog je tri milijone SIT, dobavni rok nedefiniran, jaz pa spizdim s ke?om :D

 

@Mazda323: pa saj mislim da smo vsi s tabo vred videli da se NE gre za RX-7 :D

tak da NI PANIKE ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Mazda323: pa saj mislim da smo vsi s tabo vred videli da se NE gre za RX-7 :D

tak da NI PANIKE ;)

Se strinjam...mislim, da vsi soglasamo, da gre za mazdo 121 cabrio z dvema wankel motorjema, enim spredaj, drugim zadaj in 300KM :P

 

 

Jaz bi tudi to mellllllll :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Če rabiš prostor potem vzemi karavana. Še bolje vzemi karavna Mazdo 6., saj veš na mazda forumu si.   Moje nepomembno mnenje: - zunanjost obeh vozil je všečna, osebno mi je ST lepši, predvsem zaradi plastik CX30 - notranjost ima CX30 bistveno lepšo, uglajeno, luksuzno. Sam ne maram teh velikih štrlečih zaslonov kot jo ima ST. Nisem se vozil v ST, ampak za CX30 lahko rečem da je počutje v kabini odlično, materiali so na nivoju. - če hočeš turbo motor potem vzemi ST, če hočeš zanesljiv in uglajen motor vzemi CX30  
    • Fokusa lahko kupim takoj ,sem pozabil,je karavan ,ki se mi dopade😉To vse vem,da je drugi svet..,zato pa pravim,da me glava boli🙈 Je pa Mazda CX30 v notranjosti bolj dodelana,boljši materjali,čeprav ji zamerim,da nemoreš vseh šip odpreti preko daljinca.
    • Jaz imam Focusa karavan 182 bencin s športnim podvozjem.   Seveda pa je ST bolj brutalen stroj, vozi pa se verjetno isto dobro.   Moraš se vprašat kaj bi rad imel, ker Focus ST z 280 konji je totalno drugi svet kot pa cx30. Ford je stroj v pravem pomenu besede. CX30 bo mehkejši na cesti in z dosti manj brutalnosti.   Kakšni so kaj dobavni roki trenutno za Focusa?
    • Ali vaše plastike na CX30 mažete ,da ne zbledijo? Ta teden kupim CX30 ,ali Forda ...,jah ja vem,da sploh nevem kaj bi,sedaj imam že predračun za fokusa ST 😅🙈
    • Alex tanka pod kozolcem. Na uradnih pumpah so itak šalabajzerji 😂
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.