Skoči na vsebino

Nova zaposlitev


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ful me zanima, ?e kdo ve za kako "pametno" slu?bo, ker zdej trenutno se gremo neke nepremi?nine (agencija), katerih o?itno glavna zna?ilnost je - da se ni? ne premika (tut v finan?nem smislu), :angry:

 

tko da pol je zadeva enostavna in sem dokaj hitro dojel, da vsaki? ko se peljem do Ljubljane in nazaj, grem direkt v svoj minus, kar pa ni glih neki sanjski biznis! Najprej sem ful velik pri?akoval (sem ?el stran z okrajnega sodi??a v silnih pri?akovanjih) in pa vsi so govoril da je v tem ful dnarja, no je pa tut ful konkurence in pol je slika malo druga?na. Formalno izobrazbo imam sicer; dipl. upr. organizator, prpravlen bi biv pa tut delat kej za kar zahtevajo srednjo ?olo, samo da se re?im tega jajca od kvazi posla! <_<

 

Ker tkole ko razmi?ljam, v primerjavi s tem, se mi zdi ?e kak?na proizvodnja pravi luksuz! :P

 

?e kdo kej ve za kako zadevo, naj napi?e! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V na?i priljubljeni de?eli pa dobit slu?bo ja :hohoho: , pa ?e za nedolo?en ?as to bi bilo tudi res sveta ?uda,pa mislim ve?jo kot ima? izobrazbo huj?e je pa te bol jebejo, pa tudi ?e gre? v tujino spra?evat kak?na podjetja za skupno sodelovanje, je odgovor neeee ..... <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.mojedelo.com

http://www.zaposlitev.net

http://zaposlitev.delo.si/?src=ls

 

...tole mal ?ekiri, sej se najde kak?en job na teh straneh, fajn je tud ?e ma? kej referenc, bo? la?je dobil...

 

Sem pa poslu?al enkrat intervju z enim kadrovnikom, ki i??e ljudi za vodilna mesta v podjetjih. Ko ga je tisti, ki ga je intervjujal vpra?al koliko dajo na izobrazbo mu je odgovoril, da je v dolo?enem ?asovnem obdobju vsak sposoben narediti neko fakulteto, kar pa ne pomeni da bo zmo?en dobro opravljati svoje delo.

 

Se pa strinjam tudi s postom od Mazde323

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nam so v 1. letniku srednje rekli da slu?ba tako re?eno ?aka na nas, na koncu 4. pa da bomo izredno te?ko dobili slu?bo.

 

Tako da bomo videli ?e je v telekomunikacijah prihodnost, baje je in?iner kar iskan :ne vem:

 

ReDevil: malo pro?enj naokloi po?lji ?kodovat ne more ni?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nam so v 1. letniku srednje rekli da slu?ba tako re?eno ?aka na nas, na koncu 4. pa da bomo izredno te?ko dobili slu?bo.

To so isto rekli mojim biv?im so?olcem, ki so vztrajali do 3 letnika lesarskega faksa. Zdaj, ko so v tretjem jim je pa malo manj kot v glavo rekel, da dela za dipl. ing. lesarstva ni! :whatever:

ReDevil ti se pa kar lepo v vrsto za slu?bo postavi! Ni nas malo, ki bi radi dobili kaj bolj pametnega (beri: bolj pla?anega, pa po mo?nosti tudi za nedolo?en ?as ne pa neko nategovanje s podalj?evanjem... :angry:)...

Good job these days its hard to find. Kva mi je bilo treba rinit v ?olo za lesarskega tehnika. Po drugi strani bi pa najbr? kot kamerman/fotograf ?e te?je na?el slu?bo... ?e bi se pa ?e enkrat vpisoval bi ?el pa na kak?no strojno smer. Ali pa ?e se vpi?em na faks spet. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dnar bo ziher, lepo bom ?el v Nem?ijo pa postal Bordell Betreiber, tam bo legalno tukaj v Slo pa ne.... :bravo::P

 

He he,ko bo? mel novo Mazdo RX8,pa jo le pridi pokazat! :bravo::D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MENE PA ZANIMA KAJ MISLITE KAJ JE DANES V SLOVENIJI DOBRA PLA?A.

NAPI?ITE

IZOBRAZBO/DELOVNO MESTO

PA NETO PLA?O

 

MOJE MNENJE JE DA DVA KI IMATA NETO PLA?O OD 150.000 NAPREJ ?IVITA NORMALNO OZ. SOLIDNO,

V NAJEMU ALI PA NA SVOJEM.

 

SEVEDA NE SMEMO POZABIT NA VELIKO LJUDI KI IMA DOHODEK OKOLI NETO 100.000 SIT, PA SO KLJUB TEMU SRE?NI V SVOJI SKROMNOSTI.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MENE PA ZANIMA KAJ MISLITE KAJ JE DANES V SLOVENIJI DOBRA PLA?A.

NAPI?ITE

IZOBRAZBO/DELOVNO MESTO

PA NETO PLA?O

 

MOJE MNENJE JE DA DVA KI IMATA NETO PLA?O OD 150.000 NAPREJ ?IVITA NORMALNO OZ. SOLIDNO,

V NAJEMU ALI PA NA SVOJEM.

 

SEVEDA NE SMEMO POZABIT NA VELIKO LJUDI KI IMA DOHODEK OKOLI NETO 100.000 SIT, PA SO KLJUB TEMU SRE?NI V SVOJI SKROMNOSTI.

 

No potem pa kar ti za?ni.....

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pascoli kaj misli? s tem od 150.000 sit naprej??? to je lahko tudi 300.000 sit.

Moje mnenje je da je ?e imata 2 neto pla?o skupaj 300.000 sit je premalo. ?e je samo kredit za stanovanje oz. najemnina na mesec cca. 100.000 sit, + 2 avta, hrana, stro?ki stanovanja (voda, elektrika, plin,...) je premalo. Ok sej se da pre?ivet samo ne brez skrbi. Jest mislim ?e imata oba skupaj vsaj 400.000 sit na mesec bi pa ?lo la?je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pascoli kaj misli? s tem od 150.000 sit naprej??? to je lahko tudi 300.000 sit.

Moje mnenje je da je ?e imata 2 neto pla?o skupaj 300.000 sit je premalo. ?e je samo kredit za stanovanje oz. najemnina na mesec cca. 100.000 sit, + 2 avta, hrana, stro?ki stanovanja (voda, elektrika, plin,...) je premalo. Ok sej se da pre?ivet samo ne brez skrbi. Jest mislim ?e imata oba skupaj vsaj 400.000 sit na mesec bi pa ?lo la?je.

 

Pa? je potrebno postaviti dolo?ene prioritete pri vseh stvareh,?e pa? zaslu?ek ni dovolj velik,da pokrije? vse kar si ?eli?. Se pa strinajm s tabo,da je 300.000 SIT fejst kriti?no pri tvojih predpostavkah;recimo ?e en avto manj je la?je itd.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To da se da pre?ivet s 300 000 sit familjo...hm... mislim da bi ?lo malo te?ko.... tako zdej gledam na to...

 

 

Je pa res da je stvar v kompromisih ki si jih par ozirom dru?ina dolo?i...

 

Spomnem se ?asov ko sem zaslu?u 80 000 od promocij na mesec.... :aaaaa: waaa nisem vedu kaj nardit s tem kupom denarja....

 

In ker smo ljudje po?re?ni po naravi se seveda te ?tevilke ve?ajo... pa nikoli ni dovolj.... :ne vem:

 

 

Back to topic...

 

 

RedDevil.... lahko te za hosteso uzamem..... :P

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Je pa res da je stvar v kompromisih ki si jih par ozirom dru?ina dolo?i...

 

In ker smo ljudje po?re?ni po naravi se seveda te ?tevilke ve?ajo... pa nikoli ni dovolj.... :ne vem:

 

Se strinjam, tudi z 2x100.000 da ?isto lepo pre?iveti, samo po?re?en ne sme? bit, pa malu more? gledat kam da? denar!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, tudi z 2x100.000 da ?isto lepo pre?iveti, samo po?re?en ne sme? bit, pa malu more? gledat kam da? denar!

 

...se da ?e ti tastari stanovanje al pa bajto podarijo druga? pa ni ?ans...kako??? razen ?e ?ivotari?, pa ma? doma kure (v tem ?asu ti itak vse pobijejo), pa kk?no kravco.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kranj, je ?e skor isto k lj, razen ?e se preseli? tja do Jesenic, Sevnica, kk?ni ?elezniki, Kr?ko, ?rnomelj, al pa gor proti Murski Soboti, tm je ?e neki cenej?, lj in okolica ter ve?ja mesta so kr draga. Sm dost v tem tko da vidm cene po celi sloveniji :) ...jeba je to, kje so ?asi Jazbin?ka. Nazadnje sem imel primer ko je bila garsonjera v lj kupljena leta 1991 al 1992 za 700.000 sit, letos se je pa prodala ta 17-18 miljonov pa je stara ve? kot 25 let in ni? adaptirano :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se tud z 2x100.000 spodobno ?ivet samo potem odpadejo (ne)potrebni luksuzi dana?njega ?asa kot so ?irokopasovni internet, kabelska televizija, mobitel za vsakega ?lana dru?ine, dva avtomobila, DVD playerji, HIFI-ji, cigarete, alkohol in druge razvade. V trgovini kupuje? po pameti (ni? junk fooda, oslarij...ipd), obleko in obutev na razprodajah.

 

Zra?unite si koliko denarja gre vsakemu takole iz ?epa za ne-nujnosti

 

pri mas doma recimo na mesec

 

internet + kabel = 14.000

dva moja mobitela plus od najdra?je in od tamalga = 15.000 sit ali ve?

registracija in servisi za drugi avto = 15.000 sit/mesec

nepotrebna prehrana in sladkarije = cca 20.000 sit/mesec

avdio/video/ra?unalniki = cca 20.000 sit/mesec

kasko in servisi za Mazdo = 15.000 sit/mesec

ABC cestnina = 20.000 sit/mesec

SKUPAJ: cca 120.000 sit

 

to so stro?ki, ki bi se jih lahko na?eloma tudi izognil, ?e bi bili na tesnem z denarjem :huh:

 

...jeba je to, kje so ?asi Jazbin?ka. Nazadnje sem imel primer ko je bila garsonjera v lj kupljena leta 1991 al 1992 za 700.000 sit, letos se je pa prodala ta 17-18 miljonov pa ma? ve? kot 25 let staro in n? adaptiran :blink:

 

ja sej to je bila kraja dr?avnega premo?enje brez primere :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...se da ?e ti tastari stanovanje al pa bajto podarijo druga? pa ni ?ans...kako??? razen ?e ?ivotari?, pa ma? doma kure (v tem ?asu ti itak vse pobijejo), pa kk?no kravco.

 

Ja to smo mi na vasi ful na bolj?em. Hi?o ?e imamo, hrano bi se tut dalo pridelati ve?inoma. :bravo: Zadnji? so bili na Tedniku eni iz na?ega konca, kjer samo fotr hod v slu?bo, kao da komaj shajajo z njeogvo pla?o in otro?kimi dodatki. Niso pa povedali, da so obleko od Rde?ega kri?a stran metali, da imajo kmetijo kjer bi lahko VSO hrano pridelali... Skratka na vasi se da pre?iveti z malo denarja, ?e le nisi len. Ni pa nek luksuz.

Sam ?ivim pri star?ih pla?am mobitel+internet, drobnarije... Bi lahko teoreti?no pre?ivel z 100 jurji ampak ne bi vedel kaj je to Mazda, kaj je to Playstation... :hohoho:

Mislim, da za normalno pre?ivetje bi mi bilo 150 jurjev dovolj. ?e bi ?krtaril bi lahko privar?eval skoraj 100 jurjev mese?no...Ampak ?e raje bi prebil magi?no mejo 200 jurjev... :D Eh dobre slu?be, kje ste? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je kdo gledal film Butec in Butec: "there is no job, nada, zip, unless if you want to work 40 hours a week!" :hohoho:

 

Zanimivo je tut, da danes gre skoraj vsak po srednji pol na faks in to potem slej ko prej pelje do tega, da bodo na koncu zgodbe ljudje z doktorati delali za teko?im trakom, ker ne bo noben ve? imel samo osnovno ?olo oz. le redki! <_<

 

Me je pa glih zdej preteklega septembra mikalo da bi se upisal na podiplomski ?tudij (po sistemu ?pageti bolonjezi - ?e se razumemo) :P , pa sem se nasre?o premislu in pa tut niti ni tok pocen - cca. 800 kil SIT 1 letnik! Pa dobro, ?e bi pol ful neki pridobil, ima? ta denar hitro noter, ?e pa ne, si pa naredu total biznis, tko da zmeri bolj ugotovaljam da ni vse v ?oli, ima? sicer nek formalni dokaz, da kao nekaj obvlada?, vendar tut praksa nekaj ?teje!

 

Kar se pa trenutne debate ti?e, kolk je minimum pre?ivetja, je pa za vsakega ?loveka druga?e, npr. pred 1 letom, ko sem imel pla?o preko 400 kil SIT oz. 1800 na uro, pa sem delal ?e vse mogo?e sobote, da je blo ve? uro, pa sem biv glih tako total suh, kot v dana?njem primeru, ko so bistveno druga?ni prihodki, ker potem se ti kar pojavijo neke potrebe, o kerih prej ne sanja?. Se mi pa zdi, da smo ljudje (ve?ina) narejeni tako, da znamo stvari ?e najbolj cenit, ko jih nimamo ve?, pred tem pa ne razmi?ljamo dosti o tem kaj vse imamo! :bravo:

 

Kar se denarja in "nami?ljenih" potreb ti?e, lahko ?e re?em, da sem posledi?no lansko leto razmi?lal, al bi si kupil vtija ali raj? integro, pa sem na koncu kar obdr?al mazdo (mi ni ?al), danes pa bi najraj?i imel marutija, da popije tistih 3 l na 100 km in ne integre, ki bi jih 30! :pepsi:

 

Pa lahko bi se reklo, da sicer denar ?e zdale? ni vse oz. se ne da vse z njim kupit (?eprav nekateri trdijo obratno), pomeni pa veliko in si z njim lahko marsikaj olaj?a?, kupi? ali prepre?i?! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Devil.... gleden na to da si slu?il 400k na uro... lahko bi kaj pr?paral...

 

 

Sicer pa ?e malo predal?kam ?e sam stro?ke kot bos... in dostikrat se tako na realna tla postavim kje je denar.... :P

 

Internet+siol tv 11000 sit

Telefon 15000+ sit

zavarovanje za avto 16 000 sit

ABC okoli 30 000 sit

cigareti... ah ne bom niti ra?unal!! sramezljiv

do pred "kratkim" sem imel stanovanje v lj... ga ?e 6 mesecev nimam ve? 80000 + stro?ki

Anyway...zdej ga spet i??em.... :P Okolica LJ!!!

 

No recimo suma sumarum brez bencina in trgovine je enih 100 k sit....

 

Ah vedno preve? stro?kov... :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram vam povedat, da je moja mazda dobila novo nalogo, zdej mi slu?bi kot delovno vozilo oz. dostavni stroj! :bravo:

 

Za za?etek sem se odlo?u da bom pa? dostavlju hrano, ker neki je treba delat in zdej delam pri firmi Papino ?e par dni, pa moram re?t da je kar ok, obogatel glih ne bom (700 SIT na uro in bencin), se pa da ful ok zmenit za delovni ?as in pa ni nobenih problemov na vidiku, va?no pa je tut da po?nem kar me veseli (to sicer ni dostavlanje pic), pa? pa da sedim v mazdilaku par ur na dan, pa mal poslu?am muziko, nasploh sem kar ljubitelj vo?nje! :ljubezen:

 

Moram nardit kako sliko, da vidite kako izgleda grelna komora (da se shrana ne shladi med transportom), ko mi zasede cel prtlja?nik in se je vufer moral preselit na sede?e! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.