Skoči na vsebino

Nova zaposlitev


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Te bom ponucal zdej ko bom naro?al kak?no pico :bravo:

@ David: malo poglej po Dom?alah in okolici ?e je kaj zanimivega, kakor je videti se kar na veliko gradi tu okoli, samo za cene pa nimam pojma.

 

 

Ejla Mare....uneto iskal v okolici Dom?al flat.... na ?alost n? pametnega najdu... :(

 

 

Sem pa najdu "nadstandardno" stanovanje v rudniku....

 

 

Tako da 20,3, bom "Neuradno" v ljubljani..... :vesel:

 

Sicer sem pa usak dan zdej gor.....

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Grega nisem nor da bi mel nalepko papino na stroju - zaenkrat imam na levih vratih Halo katra in na desni Pingvin, dokler mi ?ef ne dvigne pla?e jih ne dam dol! :bravo::hohoho:

 

@Symon, ?e se ne motim sledi pol stavek: God damn street racers!!!, ampak pustmo to, trenutno se mi zdi da je v Ljubljani in tut mogo?e Sloveniji to najhitrej?i dostavni stroj in tako se ga mora tut obravnavat! :danzoman: Me pa prov zanima, ?e mi znese mestno vo?njo furat pod 10 l na 100 km, bo kar te?ka pomoje! :ne vem:

 

Drga? pa lahko vozim tut slu?benega Kengoorooja, samo ni to neki men po meri, pa ?e radia nima, tko da dokler dela naj bo kar mazda gazda! B)

 

Aja pa ?e to: odlo?il sem se da bom delal kariero pri Papinotu, mogo?e me v roku 15 let povi?ajo v pekovskega pomo?nika, zihr bi bla pol tut pla?a mu?ka! :P

 

Kar se vo?nje hrane ti?e, bi se loh reklo da bol? v komori topla pica, kot na kro?niku prazna ?lica! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ta plehnata izolacija mi zasede direkt cel prtlja?nik, tko da se je vufr selil na sede?e in je kljub alarmu lahka tar?a za "ljubitelje muzike", ko se zve?er parkiram na fu?ine al kako podobno priljubljeno ?etrt! :bravo:

 

V?eraj pa sem vozil slu?benga Saxo dostavnika in tle pa je ?lo brez milosti in tut ?ef ni mogel verjet kaka brzina, ja sej ni ?udno, ?e pa se nism dost sekiral za zapeljat v kak cel sneg, aja pa blokada dobro vem kje je :danzoman: , samo se pa vrti ta zadevca noro, se mi zdi da je motor 1.4, ampak potegne pa stra?no, problem je pa da avto nima radia in sem se po 11 urah furanja okol za?el ?e sam s sabo pogovarjat! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ReDevil is back! :bravo: Lepo lepo,more? ve?krat prit tu gor,da ti ne bo pri?lo v navado pogovarjanje s samim seboj...... :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj pa sem vozil slu?benga Saxo dostavnika in tle pa je ?lo brez milosti in tut ?ef ni mogel verjet kaka brzina, ja sej ni ?udno, ?e pa se nism dost sekiral za zapeljat v kak cel sneg, aja pa blokada dobro vem kje je :danzoman: , samo se pa vrti ta zadevca noro, se mi zdi da je motor 1.4, ampak potegne pa stra?no, problem je pa da avto nima radia in sem se po 11 urah furanja okol za?el ?e sam s sabo pogovarjat! :P

 

Eh zih je 1.1 poglej v prometno! 1.1 od PSA leti. :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah...2 tedna nazaj so mi dal C3 1.4 kot nadomestni avto...ta ne gre NIKAMOR!!!! obup

(je pa res, da v moji vozniski karieri- razen prve zastave 128- vsi avti so bli vsaj 2.0) tko da nisem neko objektivno merilo B)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,kaj ne upa ?astit za 1000 objavo al kaj?? :D Al je neke vrste vra?everen na okrogle ?tevilke... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e bi business z dostavo pic zamenjali z businessom za dostavo cip ???? :whatever::whatever::whatever:

 

Upam, da ne bo kdo zameril moji domislici v tej dokaj kruti realnosti.

?al je sistem tako naravnan, da ne glede koliko zaslu?i?, vedno ima? premalo in zmeraj bolj si su?enj svojih neuresni?enih ?elja...

?elim vam veliko sre?e pri iskanju novih mo?nosti... :ne vem: :ne vem: :ne vem:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff, zzipe bi ?le zihr za med! :hohoho:

 

Pol bi pa loh rekli da je komu sekira v med padla! :P

 

JA Symon ima? prav - avto je v resnic 1.1 44 kw pa 805 kg, sem pogledu prometno, to pa je noooooro, pa 170 kmh brez problema (itak sem to probal v nem?iji, kjer hitrost ni bila omejena na avtocesti) :jupiii:

 

Skratka ne morem verjet kaj dela tale sakso! :rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se tud z 2x100.000 spodobno ?ivet samo potem odpadejo (ne)potrebni luksuzi dana?njega ?asa kot so ?irokopasovni internet, kabelska televizija, mobitel za vsakega ?lana dru?ine, dva avtomobila, DVD playerji, HIFI-ji, cigarete, alkohol in druge razvade. V trgovini kupuje? po pameti (ni? junk fooda, oslarij...ipd), obleko in obutev na razprodajah.

 

Zra?unite si koliko denarja gre vsakemu takole iz ?epa za ne-nujnosti

 

pri mas doma recimo na mesec

 

internet + kabel = 14.000

dva moja mobitela plus od najdra?je in od tamalga = 15.000 sit ali ve?

registracija in servisi za drugi avto = 15.000 sit/mesec

nepotrebna prehrana in sladkarije = cca 20.000 sit/mesec

avdio/video/ra?unalniki = cca 20.000 sit/mesec

kasko in servisi za Mazdo = 15.000 sit/mesec

ABC cestnina = 20.000 sit/mesec

SKUPAJ: cca 120.000 sit

 

No, saj potem se pa vsi ?udijo kako pridt ?ez mesec z 140.000 sit. Samo bencin pri men je okoli 35 do 40

tiso?.Kaj pa vse ostalo?

:blink:

282170693.png

 

 

kdor zgodaj ustaja, ni direktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 let kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.