Skoči na vsebino

?e cca. en mesec


suicidal

Priporočeno sporočilo

Mazda 2 GTA???? ?zmeden?:unsure: Si ziher??

 

valjda. a ?e nisi sli?al za Mazdo 2 GTA Hdi super duper "a ma ta nartabul?a" RS WRC Quattro???

:hohoho::P

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 169
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

valjda. a ?e nisi sli?al za Mazdo 2 GTA Hdi super duper "a ma ta nartabul?a" RS WRC Quattro???

:hohoho::P

 

He he! Ti si pa ve? firm skup nametal! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo vsaj Na?a Fabia je pri?la. :P Ej pa saj spljoh ni tako slaba kot sem pri?akoval. OK Octavio bi ?e vseeno raj?i ampak ?portni zici, usnjen 3-kraki volan pa usnjen ?altkebl naredita svoje. ?e direktor, ki je fotru predstavljal avto je baje izjavil:"Kaj pa ima ta za eno opremo? Nekaj bolj?i zici so!" :hohoho:

Za 1.4 (75 konjev) gre kar solidno. Zvo?niki so samo spredaj :whatever: ampak za star?e so ?ist dobri. Kar solidno ?pilajo (Pioneerjev radio na MP3je/WMAje Mosfet 5x40W). Aja zici pa volan so tut kul a sem ?e povedal to. :bravo: Moja ideja. :blink: No v glavnem pa ?e to sem hotel povedati... Ummm... Aja isti avto (isto svetlo modre metalik) barve ima na? ?upan tako, da ni panike parkirat na plo?nik pred ob?ino ali pa kamorkoli. Saj ne bo nobeden upal ni?. Edino njega bodo potihem kritizirali, kje parkira. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No super,samo da bota star?a zadovoljna! :bravo: BTW-Fabia sploh ni tak slaba ko si eni mislijo! V Nem?iji je bla izbrana kot najbolj?i mali avto lani! :bravo:

 

Ampak Mazda je pa zakon!! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tastare je dobra oz. za umirjene po srcu :bravo: ...sem vozil 1x nadomestno, totalno brez opreme, samo servo je imel, misl da 1.4 MPI in to ni ?lo ma nikamor, ?eprav je ?la vsaka prestava do blokade sploh na cesti od rate? do planice :bravo::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm,1.4 MPI ma kolko vem 100 KM !!! :ne vem: Da to ravno ne gre nikamor..... :unsure: Kaj pa vem no,probal sicer ?e nisem! <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ste (smo) malo offtopic :( ?

 

DA :ne vem: ?

 

in odgovor je pravilen :bravo::jupiii::danzoman:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kakor so mi rekli, moja 6ka pride na letnih gumah, zunaj pa tak obupen sneg :whatever::(:angry:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kakor so mi rekli, moja 6ka pride na letnih gumah, zunaj pa tak obupen sneg :whatever::(:angry:

 

Pa si kupi ?e zimske gume...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ vuk: o?itno bo res treba.

 

@ David: niso ?e klicali. bom definitivno povedal, ko bodo :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala za info, Labi. a si ti slu?ajno Dr. Guma? :P

 

saj najbr? bom tako naredil. ?e slu?ajno ne bo ve? potrebe zdaj, pa novembra.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala za info, Labi. a si ti slu?ajno Dr. Guma? :P

 

 

 

Na? Labi je:

Dr. Guma

Dr. Fizika

Dr. Burger

Dr. ?evap

Dr. Lepinja

Dr. Pljeskavjicaaaaaa.... :D

Dr. Mazda

Dr. D(i)rkanja

Dr...........

.........

 

 

 

Evo use to je Labi..... :rispekt:

 

Aja.... Moja prjatu je tudi..... :vesel::jupiii:

 

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::hohoho:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

update:

 

?e vedno niso ni? klical :ne vem: :(

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

update:

 

?e vedno niso ni? klical :ne vem: :(

 

Se bo....mogo?e ?e ju3!! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se mi samo zdi,ali je kitara res prislonjena na hladilnik??? :whatever: Labi pa hrana pa to..... :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.