Skoči na vsebino

?e cca. en mesec


suicidal

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 169
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

jest jutri mojo dobim iz servisa :P

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

It's about fu***n time! :P

Pa takoj poslikat magar ?e pred salonom! :ljubezen:

Pa takoj vse podatke ?e enkrat gor, da se bomo :rispekt:

:vesel:

 

ne, ne, ne ... KITARO sem mislil. KITARO dobim iz servisa.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, ne, ne ... KITARO sem mislil. KITARO dobim iz servisa.

 

He he,se mi je zdelo da se je Symon malo prenaglo! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kitara: Epiphone Les Paul Standard

akustika: Takamine

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joooj n? ne ?tekam tega.... :hohoho:

 

:D Nisi edini..... :bravo: Se bolj spoznam na ustne harmonike! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj se lahko udele?imo prve testne vo?nje z GTjko? :P

 

Ko jo bo dobo!! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ ReDevil :P

nameravam priti na prvo ljubljansko sre?anje v BTC-ju, ko dobim 6ko.

 

poleg tega, saj ti probava? tisti 007, kajne. glede na to, da me je Sirius nagradil z vzorcem le tega in da ga naj bi poslal tebi (?), a se bova zmenila za dostavo njega? pa ne vem kam bi vlil tega 007. v nobenega ne bi mogel primerjat. 6ka bo jovo na novo, (bodo?a) mamina ?koda pa ne vem kak?en sistem in na?in vo?nje bo imela.

 

pa ?e to: do danes ?e niso klicali. me ima da bi ?el kar malo tja, kao k sem glih v BTC-ju, bom ?el pa ?e vpra?at :D (mogo?e so mojo tel. cifro zgubil, pa je moja Mazda ?e davno tam, pa se na njej prah nabira in ?e mi?i so se notri luksuzno naselile ...).

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ?e to: do danes ?e niso klicali. me ima da bi ?el kar malo tja, kao k sem glih v BTC-ju, bom ?el pa ?e vpra?at :D (mogo?e so mojo tel. cifro zgubil, pa je moja Mazda ?e davno tam, pa se na njej prah nabira in ?e mi?i so se notri luksuzno naselile ...).

 

hehe optimist :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pssst poglej v njegov podpis :P

 

psst,poglej ti njegov(dravni) podpis! :hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neuradno:

v ?etrtek ali petek naj bi imel svojo Mazdo 6 kon?no v lasti.

 

neuradno pa zato: klical sem v petek na Gamo, je g. prodajalec rekel, da dobivajo avte zdaj, nima pa ?e nobenega papirja, tako da ne more ni? potrdit. v ponedeljek ali torek naj bi (moj) avto pri?el v LJ, potem pa oni rabijo en dan, da porihtajo papirje, potem v akcijo stopim jaz (in moj denar).

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest pa ne razumet, he he.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a to potem lahko tudi nekomu re?e?, ki do?ivi 100 let?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.