Skoči na vsebino

K: tweeter bose


borutso

Priporočeno sporočilo

pred 29 minutami je borutso napisal:

Kupim tweeter bose za mazdo 3 letnik 2017. Mi je začel prekinjat in hreščat.

A ne bi bilo bolje, da jih zamenjaš z kakimi kvalitetnimi? Bose je bolj srednja roba, če ne že bolj proti spodnji kvaliteti.

Jaz sem jih zamenjal še na vsaki.Mazdi do sedaj. In zvok je pri vseh občutno boljši. 

  • Všeč 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

A ne bi bilo bolje, da jih zamenjaš z kakimi kvalitetnimi? Bose je bolj srednja roba, če ne že bolj proti spodnji kvaliteti.

Jaz sem jih zamenjal še na vsaki.Mazdi do sedaj. In zvok je pri vseh občutno boljši. 

Kaj res? A ni Bose top of the top? 🙂 Kaj je pol top, zgornja kvaliteta Bang&Olufsen, Harman Kardon ali kej podobnega? Ene izmed teh dajejo v audije, se mi zdi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Znamke kot so rainbow, ground zero itd itd, tega je še pa še..več dnarja več muzike... Dobesedno 🤣

 

Je pa v večini primerov pol aftermarket montaža zaradi velikosti.

 

 

In kot je aleks napisal razlika kot dan in noč

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je MazdaBoy napisal:

Kaj res? A ni Bose top of the top? 🙂 Kaj je pol top, zgornja kvaliteta Bang&Olufsen, Harman Kardon ali kej podobnega? Ene izmed teh dajejo v audije, se mi zdi.

 

Ne vem za ostale Mazda modele, ampak pri NCjkah se vsi izogibajo serij z Bose opremo.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je MazdaBoy napisal:

Kaj res? A ni Bose top of the top? 🙂 Kaj je pol top, zgornja kvaliteta Bang&Olufsen, Harman Kardon ali kej podobnega? Ene izmed teh dajejo v audije, se mi zdi.

Kake rainbow si omisli. Zelo muzikalični visokotonci brez da te bolijo ušesa. 

Jaz sem jih nazadnje montiral v cx30. 

pred 21 minutami je SpEkTr napisal:

Samo alex je tudi modificiral ohišje, ne paše kr tako ena aftermarket tweeter tja notri v tisto luknjo.

Ni tako hudo. Kake pol ure dela in malo spretnosti in si potem poplačan z super zvokom. Zvočno sliko ti kar odpre, pa tudi basi so potem bolj definirani, ker jih bose visokotonci packajo. Kdo bi si mislil, a ne, da visokotonci vplivajo tudi na base? 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je SpEkTr napisal:

Mja, čakaj a ni treba nič tweak-at ojačevalca bose? 

 

A maš kje kak link kateri tweeterji so to? Najbrž si tam malo plastike porezal, kjer pride čez tista mrežica čez tweeter?

Ja. Ne rabiš nič spreminjati. 

Jaz imam tele. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je MazdaBoy napisal:

Kaj res? A ni Bose top of the top? 🙂 Kaj je pol top, zgornja kvaliteta Bang&Olufsen, Harman Kardon ali kej podobnega? Ene izmed teh dajejo v audije, se mi zdi.

Harman Kardon imam v 320d, tovarniško vgrajen, sem noro zadovoljen s tem ozvočenjem. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 29. 3. 2023 ob 13:19 je Alex napisal:

A ne bi bilo bolje, da jih zamenjaš z kakimi kvalitetnimi? Bose je bolj srednja roba, če ne že bolj proti spodnji kvaliteti.

Jaz sem jih zamenjal še na vsaki.Mazdi do sedaj. In zvok je pri vseh občutno boljši. 

Meni je za v avto ta ozvočenje ok in super. Rabim samo now desni tweeter. Doma pa imam B&W

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 29. 3. 2023 ob 15:58 je Alex napisal:

Ja. Ne rabiš nič spreminjati. 

Jaz imam tele. 

 

Torej ti rainbow pašejo v mazdo 3 letnik 2017, kako je s konektorjem in pritrditvijo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je borutso napisal:

Torej ti rainbow pašejo v mazdo 3 letnik 2017, kako je s konektorjem in pritrditvijo?

Sicer nimam 3-ke,a sem kih montiral v 6-ko in cx30.Seveda to niso "plug and play" varianta, potrebne so rahle modifikacije, a nič resnega. Original konektorje ne boš model uporabiti, visokotonce povežeš kar direktno na obstoječe žice. Bose ozvočenje ima vgrajen  procesor, ki krmili base, srednje in visoke, tako, da ne rabiš montirati  kakšne posebne kretnica za te tweeterje.

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.