Skoči na vsebino

par Mazd na Thassosu

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Sicer je dopust in telefon ni ravno pri roki, a par primerkov sem vseeno ujel. Pa še kaka bi se našla, sploh kake zjahane BT-50, ki dokazujejo svojo trpežnost.

novaMazdanaThasosu.jpg

staraMazdanaThasosu2.jpg

staraMazdanaThasosu1.jpg

  • Všeč 4
  • Haha 2
Napisano

Na drugi sliki ni Mazda iz B-serije, ampak je Mazda Familia 1300 pickup.

 

Ta reč mora imeti najmanj 45 let. In vendar se vrti...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Na zadnji fotki Mazda 2 služi, kot podpornik za balkon🤣

  • Haha 3
  • Začuden 1

N7rRRL1.jpg

  • 3 tedne kasneje...
Napisano

Še tri slike Mazde 323F z Kosa...znotraj in zunaj razcapana in raztrgana,a ocitno še fura😃👍. In pri Mazdi imajo na servisu odlično rešitev za problem z ogledali😂🤣....sem moral fotografirati😆

IMG_20230718_161126.jpg

IMG_20230718_161116.jpg

IMG_20230718_161112.jpg

Napisano
pred 18 minutami je FuManchu napisal:

Rjava pa ni vidt:prstgor:

Tako na brzino ko sem pokukal naokoli,sem videl le na vratih kufra na robu točno pod spojlerjem...tri majhne rjice...po moje bolj od poškodbe al nohtov-prstov al kaj...drugače pa res začuda glede na to,da je v slanih krajih...res pobunkana,not sedeži že pena ven gleda ipd...sem debelo gledal😳

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Je zadnjič montiral pri meni mojster. Že 10 let sodelujeva. Skozi dela vse z Millwakue-jem. Pa sem ga vprašal kak servisira, ker se baje ne da. Je rekel, da 5 let dela, potem za dobro ceno proda naprej. Crknilo pa mu še nič ni.   V glavnem. Ne samo servis, tudi lastništvo me moti pri njih. Da ne bo pomote.
    • Zakaj pa je tvoj odrešenik ni spustil? Bi lahko na tak način blažil kronske težave, ne pa najemal kredite in delil dodatke.
    • Golob je kriv 😆   Aja, če bi bil Golob, bi bil še cenejši, ker bi marža ostala nižja 😉
    • To sem mislil v kontekstu zmogljivosti...tisto,ko sem pisal o max. navoru. Drugače pa imaš 100% prav. Rotirajoči stroji-vrtalni vijačnik,udarni vijačnik,cirkular,kotna brusilka,tračna žaga,motorka itd...tukaj se pri meni konča. Tudi pri svedrih,žagicah ipd.-dreka ne kupujem več...sem imel eno res neprijetno izkušnjo pri svedrih. Sem nekdaj za "mali cvenk" kupil ene svedre...Mister tool ali nekaj takega🙄...je že zeloooo dolgo tega...cca. 30-35 let....v setu svedri za kovino,svedri za les,svedri za kamen.... In sem vrtal luknjo 5mm v pločevino-Knauf-profil...z levo roko držal profil,z desno vrtal z vrtalnikom Kress 500BS-sem ga tukaj že predstavil. In ko je sveder zagrabil-pok,se je sveder zlomil,in spodrsne stroj proti roki😲.... Sem imel še srečo-lih tisti 1cm,kjer gre žila čez kito ni vtrgalo,drugače pa kar orng rana....se je na srečo kar dobro zacelilo,a kri je bilo "adijo pamet...,da je žena skoraj v nezavest padla.....je dobesedno "teklo" po tleh...😬 Pa si pol misliš-butelj...samo k je že prepozno....🙁   Dreka-ne hvala....toliko se pa imam rad,da mi tega ni treba.  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.