Skoči na vsebino

prevelka poraba slab v?ig + ali kdo prodaja mazdo?


Priporočeno sporočilo

jo. mam mazdo 626 l90 uno ?katlo ja 2.0 in mi ?e neki cajta nagaja ta v?ig plus poraba je previsoka

pribli?no 15l/100km in sm obiskal ?e gamo center pa par doma?ih mehankarjev in usi mi govorijo isto al je fergazer al pa neka pumpa,pa noben n? naredu, skratka zanima me ?e je ?e kdo imel kdaj take probleme in kako se jih je znebil (katermu mehankarju je odpelu avto, ker na gami centr so me obral za 15k stem da niso NI? popravl). tnx, ajde ?ao.

 

Glede nakupa mazde, me pa zanima, ?e kdo prodaja mazdo letnik 97-01, do 100k prevo?enih, lah mal ?ez, pa da ma pomo?nosti klimo, pa da ni karambolerana, po?kodvana, oziroma koliko je :) aja pa ?e to naj je 1. lastnik. zdej pa res ?ao:*

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta mazda nima uplinja?a. Najverjetnej pa ja vs e skupaj sam o za nastavit, mogo?e je zobati jermen presko?il, lahko pa so slabi(zani?) samo kabli ki gredo na sve?ke,

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

S kabli sem ?e imel posla! <_<

 

Drga? pa me zanima, a si kaj porihtal zadevo ali te ?e vedno ba?e? Ker imamo kar par dobrih mehankarjev na zalogi, tko da ni treba v gamacentr rinit al pa bognedaj v akozmos! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

da nebom odpiral nove teme bom tukaj vpra?al...

 

ali je to normalno da ko se peljem majn ko 50km/h, ko spustim plin mi avto dvakrat cukne kot da bi na hitro dal in spustil plin oz dvakrat pritistnil zavoro na hitro...pri majn?i hitrosti, ?e posebaj v prvi prestavi je to kar zelo ob?utno in mote?e <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blindek...lahko je merilec pretoka zraka...lahko je filter zraka al pa filter goriva........ce se ti to dogaja sam v 1. prestavi....amm...da nisi kakega zobnika stran odpilu??? To ta zadnje je streljanje, ker ne vem, ce bi blo to mozno...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj res noben neve al no?e odgovorit na moje poste?

 

brez panike - se bo ?e na?el kak?en, ki mal ve? ve :)

 

po moje te je*e kak?na preparena cevkica, ker ko spusti? gas se motor premakne v kontra smeri kot pri pospe?evanju pa lahko takrat luknja zazija na cevki pa avtomatika napa?no me?anico ustvari, ki verjetno zadu?i motor...

 

Jaz bi ?el v tej smeri raziskvat, sledijo pa sve?ke (predvsem luft na anodi), v?igalne tuljave, kabli,... itd

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.