Skoči na vsebino

a di je LOGO za mazdoljubce?


zdravek

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 71
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

me zanima kaj bi blo ce bi dal na RX-8 red bull namesto bencina...verjetno zzzzzzzzzoom zzzzzzzzoom :)

 

To ne vem sem pa prepri?an, da bi RX8 z 0,5 007 deloval nekako takole....

 

zuuu....uuuu...uuu.... mmm :jupiii::jupiii::ouje::ouje::ouje:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm,zanimivi predlogi..... :whatever: Samo mi nekak ne vsedejo,pa ne vem kaj me moti na njih! :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, en predlog, ?al samo v besedah (nisem dober na grafi?nem al risarskem podro?ju):

 

izrez starega znaka (dve roki, ki objemata svet), ne cel, ampak nekako pozoomiran (lahko tudi ne ?isto sredinsko ali simetri?no), namesto luknje, ki predstavlja Zemljo (ironija, kaj: Zemlja = luknja), pa notri wanklov znak.

 

ok, ?e kdo to razume, pa ?e naredi slikco za primer, bom se pa tudi sam kaj potrudil. :bravo:

 

Edit: lai?no nekaj takega:post-427-1141319283.jpg

Logo wankla je od TU, od Mazde pa od TU

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm,?e bi oni ?rni okvir okoli wankla odstrano pa malo ?e ozadje polep?al,bi blo no..... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj zato sem napisal, da ne znam s tem delat, te foto?opi pa ostalo. samo toliko da se dobi ideja, pa ?e je komu v?e?, pa da zna narest pa naj naredi. jaz, sori ne znam. :cheers:

 

copy/paste je prbl. vse ka znam pri slikcah.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:ne vem:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_<

 

a jeste razmisljali i o clanskim iskaznicama i o mo?da nekim sponzorima koji bi uletili... ? ja mislim da bi bilo zabavno da se danas sutra najdemo svi na nekom street raceu i da svi imamo iste LOGie na autima i tak.. se jo? tko sla?e samnom? :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nismo glih neki registriran klub,da bi meli ?lanske izkaznice.... :( Smo samo registrirani uporabniki na Mazda forumu! :D Mislim,da se je ?e delalo pred ?asom nekaj v smeri kluba,pa se ni nekak iz?lo! :ne vem: Pomoje je dosti cool,da mamo vsi nalepke na avtih,vsaj ve?ina nas ma,ostali pa jih dobite na kakem sre?anju,?e se ga udele?ite! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam kot smo se pogovarjali pred ?asom je ustanovitev kluba malo tricky.... rabimo nekaj ljudi ki bi bili pripravljeni uzdr?evat pol to zadevo.....

 

 

Kakorkoli....?e bo dogo9vor pri?el do te odlo?itve sem usekakor zdraven.... :bravo:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje stvar je slede?a, kluba ne bomo ustanavljal(vsaj za nas admine vem) ker mamo slabe izku?nje z raznimi klubi. Ravno zarad tega imamo forum, ker pri klubu je potem cel kup enih jajc, in kot pika na i pa se vedno VSE kon?a pri denarju, to pa zato ker se potem pojavijo "?lani" ki ho?jo za tist dnar(?lanarino) potem met celo leto zastonj vse servise rezervne dele in ne vem kaj vse, spet drugi pa nimajo ni? od tega, tako da nikol noben klub NI za vse.Jaz pravim da je najbolj?e da ostane tako kot je kar pa se sponzorstev in popustov ti?e pa se itaq da vse zment tako da ni panike.

?e pa se ?e kdo odlo? to narest, mene(sigurno) in ?e par ljudi verjetno nebo med ?lani.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm...yavar.... know what u mean.... sainz corola, pa ?e par eksoti?nih avtov plus avstralija al nekaj podobnega.... .:aaaaa:

 

 

Mi je luka razlagal....

 

 

Takemu jaj?ka stisnit.... <_<

 

 

Lep nevihtno sne?ni pozdrav

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6 si povedal kar sem sam imel namen napisat....in Bosti mislik, da je tudi "podobnega" mnenja...

 

Klub ne more biti zastonj, ker so financni apetiti vsak dan vecji, ni problem samo v clanih ampak tudi v vodstvu. Klub deluje kot podjetje oz. obrt, z vsemi ne/davcnimi obveznostmi in podobno.

Se en razlog zakaj ne more bit klub "free"...za odpret drustvo je treba vlozit nek kapital, za letno bilanco je treba placat racunovodkinjo...sponzorjev ni, ce se nimajo kje pokazat....tale kje bi moral napisat KJE, ker hocejo svoj napis videt na dobrem in velikem dogodku z dobrimi in nalispanimi avtomobili...

 

V nasem bivsem klubu je vse slo v to smer, na koncu je ostala samo pescica ljudi, ki je tunala in stajlala svoje avtomobile, tisti ki je jemal klubski denar,se zadolzeval in nic vracal, mamini sinkoti in pa taki, ki z zasluzenim denarjem nismo meli boljsega pocet, kot vlagat v spojlerje, muziko in spet dajat denar tistemu, ki si ga je sposojal in nikoli vrnil...hehe :P

 

aja...v drugem klubu je bilo podobno...super predsednik, apetitne?ev pa preve?, ko jih je imel poln kufer jih je odjebal, od takrat klub zal stagnira.

 

Z YavarYe sva ze doticni problem imela, nikoli se ne bo izslo lepo...zato ostajamo na forumu, z najlepsimi ?eljami za drustvo, ce se bo kdo odlocil...

 

 

No nazaj k debati...logo bi bil fajn ja...ampak mi sedaj ze imamo vec ali manj nalepke mazda-si forum...

ceprav skupni logotip bi res morda bil cool :)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim,da se kr strinjam s tabo,ker ne vem kak bi se kon?ala na?a "klubska avantura"!!!! :whatever: Bolj?e da ostane tak ko je,pa je ziher vredi,ko pa da nekaj eksperimentiramo pa se pol pokregamo med sabo.... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima kje bi lahko dobil nalepko... :blink:

Ja, druga?e se tudi jaz strinjam s tem da bi en logo zrihtal!!! :)

 

YavarYe jih izdeluje...njega kontaktiraj ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.