Skoči na vsebino

8. marec - dan moje Maaazde


ReDevil

Priporočeno sporočilo

To je moja slavnostna 1000. objava na forumu, ki sem jo pri?paral za posebno prilo?nost! :bravo:

 

Za trenutek naj prekine ?tetje kilometrov na?a draga babica, mama, teta, .... po imenu Mazda 323 F, po doma?e Rde?eko?a Predjamska kraljica! :rozico:

 

Pred natanko dvema letoma (8.3.04) je to bitje z dvignjenimi lu?mi pri?lo k hi?i, v velikem pri?akovanju in ni? hudega slute?a. To je bila ljubezen na prvi pogled, sicer bolj z moje strani, a vseeno mi je na svoj na?in ljubezen vra?ala. S?asoma sva se zelo navezala drug na drugega in vo?nja se je iz potrebe spremenila v u?itek! :ljubezen:

 

Verjetno se je ?e takrat marsikomu zdel to le ?e en povpre?en star avto, meni pa je bila ?e ko je pri?la v proizvodnjo leta 89 (bil sem star 11 let in velik ljubitelj plehovja) zelo pri srcu in prav taka mi je ostala ?e do danes, pa? nekaj posebnega. Za isti denar bi takrat lahko dobil golfa III, popolnoma brez opreme (verjetno bi mi med drugim s pol manj konji po?rl ve? bencina), da ne re?em kako mi ponesre?eno izgleda, pa potem bi v resnici imel en popolnoma povpre?en avto, v katerega bi se verjetno vsako jutro kar nekako z odporom (ali vsaj brez ?ustev) usedel in se hladno odpeljal. :ne vem:

 

?e vedno se dobro spomnim, kako je bil atafotr navdu?en nad mojim novim vozilom, takoj je seveda sledila pridiga, da glede na to da je avto star, se bo dosti kvaril, deli za japonce so svinjsko dragi, pa ?e ni jih za dobit, Mazda naj bi bila oh in sploh najdra?ja od japoncev, za vrh ledene gore pa ima avto ?e dvi?ne lu?i, ki naj bi pa potem bil to sploh najbolj neprimeren avto, kar sem si jih lahko omislil! Glede na vse komentarje, mu jasno nisem ?el razlagat, da ima GT motor in ne 1.6i, ker potem bi sledil ?e poduk glede divjanja na cesti itd...! ???)) Pa?, vsak ima pravico do svojega mnenja, nekateri pa imajo itak zmeraj prav! <_<

 

Kar se ti?e oblike, nisem nikoli skrival, da mi je veliko bolj v?e? Celica tiste generacije (od zadaj mi je celo lep?a 323F, od spredaj in z boka pa ni debate), samo takrat ko sem kupoval ni bilo nobene pametne, zdelo pa se mi je tudi, da ima 323F velik potencial kar se stajlinga ti?e in se jo da dokaj pribli?at Celici ali kakim podobnim lepoticam. Res pa je tudi, da ?e bi ?e v ?tartu kupil Toyoto, potem ne bi spoznal par dobrih kolegov z Mazda foruma, ker na njem najbr? sploh ne bi bil prisoten! B)

 

Za konec lahko samo ?e re?em, da sem ponosen, da vozim tako kvaliteten avto in da ima ta avto nek svoj karakter, ter je prepoznaven v mno?ici med seboj skoraj enakih vozil. Pri svojem naslednjem avtu bom zagotovo pogre?al zna?ilni pogled iz kabine prek armaturke na sprednja (zaspana) ?arometa, ki ti dajeta odli?en ob?utek glede sprednjega dela avtomobila. :rispekt:

 

Vsem mazda?em in tistim, ki boste to ?ele postali, ukazujem, da u?ivate v vo?nji svojih konji?kov, imejte jih radi, lepo ravnajte z njimi, pa se boste ?e dolgo z njimi dobro razumeli, nasprotni spol pa bo ?edalje bolj ljubosumen nanje, na koncu bo sledil komentar: Izbiraj, ali gre ta tvoja predraga Mazda od hi?e ali pa jaz!!! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,ReDevil,svetovna 1000 objava! :bravo: Svaka ti ?ast! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za vse pozitivne komentarje in ?elje, mislim pa da mazdo najbolj?a leta ?ele ?akajo, trenutno ni ?e niti polnoletna in ko dopolni 18 let jo bo lasnik spustil s flexija da ga na polno za?ura, do takrat pa je treba ?e malo pazit nanjo, da ne dela preve? neumnosti! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res pa je tudi, da ?e bi ?e v ?tartu kupil Toyoto, potem ne bi spoznal par dobrih kolegov z Mazda foruma, ker na njem najbr? sploh ne bi bil prisoten! B)

Se popolnoma strinjam! :cheers: Sem ?e ve?krat razmi?ljal in lahko re?em samo to, da ?e mi bo do kraja ?al, da sem Mazdo kupil, ?e vedno mi ne bo ?al da sem spoznal tale forum in seveda ljudi na njem.

Ob tej prilo?nosti bi rad pohvalil vse ljudi, se zahvalil star?em za podporo... Ups napa?na prilo?nost to ?param za oskarje. :hohoho:

V glavnem Mazda forum, rad te imam! :ljubezen:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob tej prilo?nosti bi rad pohvalil vse ljudi, se zahvalil star?em za podporo... Ups napa?na prilo?nost to ?param za oskarje. :hohoho:

 

Oskarje si zamudo,pri?paraj zaj to za Viktorje! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

Spet je leto naokol in zaslu?la si je - :rozico:

 

Dons bi blo natanko 3 leta, mazdohist po?asti jo z eno tortico, sam ne u auspuh! :D

 

Pa mav ola ji dej za pit, nej ga dons ?e mav ve? nagne kt ponavat! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet je leto naokol in zaslu?la si je - :rozico:

 

Dons bi blo natanko 3 leta, mazdohist po?asti jo z eno tortico, sam ne u auspuh! :D

 

Pa mav ola ji dej za pit, nej ga dons ?e mav ve? nagne kt ponavat! B)

 

 

 

ma ja naj bo vesela ko ji bom zaj ene par kil oduzev!!!! :hohoho:

 

fak a tok je ze ta voz star al kaj??? :blink:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, pol pa da jo bo? dodatno obte?iv, da se bo bl dr?ala, pa predlagam 15 kg gnilih banan na vsako stran! :danzoman::hohoho:

 

 

 

majster tistih 15 kg bodo zam zvocniki v prvih vratih tehtal kaj seler u zadnih pa se kufer pa tako dalje!!! :P

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bo pa pol res od vraga darilo za njeno 3. obletnco! :blink:

 

Jz sm zgleda preve? starodomodn, pa sm mislu da bo kaka tortica itd.! :P :ne vem:

 

 

 

ah ja ma sladkorno ne sme!!!!

ves sem skrben lastnik pa kar lepo nanjo mislim!!!! :P

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvsm pa skrbi? da se ne poleni, pa ne zredi in preve? ne obte?i! :danzoman::hohoho:

 

 

 

jah vsk dan jo zgem prasico naj si zapomne kaj je bit v moji lasti!!! :hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U ?it, to spominja na su?njelastni?vo, ko su?enj ni mev nobenih pravic! ?zmeden?:whatever:

 

In tko je prov - v tem primeru! :ljubezen:

 

 

 

ja pa da ji dam se pravice prvo bi mela en dan frej pol bi se topovecval dok mi nebi odpovedi prnesla!!!! :hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.