Skoči na vsebino

Razmak med vijaki

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)

Prosim za pomoč. Na žalost sem po sili razmer moral prodati Mazdo CX-3 G120, ampak so mi ostala še 4 alu platišča 16 col. Zanima me koliko je razmak med vijaki in premer luknje kolesa, sem poskušal dat na moj nov avto pa niti ni pasalo, ker kolo niti gor ni šlo zaradi premajhne luknje. V homologaciji tega ni bilo napisanega. Ne vem niti, kako to izmeriti. So mogoče to pravi podatki 5x114.3, sredinska luknja 67.1.

2024-10-26 10.12.45.jpg

Popravljeno od bzajc
  • bzajc je spremenil naslov v Razmak med vijaki
Napisano

Ja, ce me spomin ne vara, je 114.3x5, luknja pa 67.1.
Za vijake sem siguren, za lukno pa ne tolk, al je to, al je pa eno manjsa

Napisano

A na samem platišču pa ne piše?

 

Skoraj sigurno bi moralo pisati.

 

Obrni, mal spucaj in nekje je odtis razmerja

Napisano

Tukaj poglej:

https://www.wheel-size.com/

pred 30 minutami je Hixxy napisal:

A na samem platišču pa ne piše?

 

Skoraj sigurno bi moralo pisati.

 

Obrni, mal spucaj in nekje je odtis razmerja

CB in razmak ne piše zadaj.

Napisano
pred 2 urama je bzajc napisal:

Prosim za pomoč. Na žalost sem po sili razmer moral prodati Mazdo CX-3 G120, ampak so mi ostala še 4 alu platišča 16 col. Zanima me koliko je razmak med vijaki in premer luknje kolesa, sem poskušal dat na moj nov avto pa niti ni pasalo, ker kolo niti gor ni šlo zaradi premajhne luknje. V homologaciji tega ni bilo napisanega. Ne vem niti, kako to izmeriti. So mogoče to pravi podatki 5x114.3, sredinska luknja 67.1.

2024-10-26 10.12.45.jpg

Na kateri avto ti pa ne grejo🤔

Dimenzije so pa kot si napisal... 👍

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Podrli dve malo manjši smreki in jih odpeljali na žago         
    • A misliš da je potem bolje vzeti začetne ID avte?
    • Danes sem bil na pijači z dolgoletnim prijateljem. Tudi on ima mazdo 6 karavan ,150, ročni menjalnik, bele barve- letnik 2020. Rekel mi je, da namerava kupit mazdo cx5. Vprašal sem ga, da zakaj bi kupil tako neposrečeno obliko. Potem je povedal,da ga hebe hrbet in  da je gledal tudi cx30. Ne rabi velikega avta, križ pa dela svoje. Bil je na avto plus v Kopru, kjer pa, gleh ga zlomka, nimajo niti enega baby dinota za poskusno vožnjo. Hvala bogu. Prijateljsko sem mu svetoval, da naj se izogiba baby dinotu.  Sicer je pa tudi on zaprisežen ljubitelj ročnih menjalnikov, tako da dino taki ali onaki ne pride v poštev.  Predlagal sem mu, da gre en giro z mojo  lepotico, rdečo cx30. 😊 Bil je zelo navdušen in bomo dobili v kratkem novega lastnika cx30. Kupil jo bo namreč  z X motorjem . Ročni menjalnik obvezno. 😊 Se ve, mi, ki vozimo 40 + let vemo, kaj je pravi menjalnik. 👍  
    • IMT 539, druga sklopka je bolano trda.   Druga skopla je, ko se na dnu še malo pritisne in takrat se razklopi kardan.... Verjetno je uradni izrat drugačn.   No gasa pa nisi rabil tiščat, je že te imel tempomat 😆
    • 13 let stara M2 je imela zelo solidno podvozje. Se je še mehanik čudil.   Vse kar naredim, je da po prvem dežju spomladi v avtopralnici operem avto, da se podvozje splahne.   13 let je pa čist ok doba, za moj avto. Potem pa pride novi.   Nimam nič proti temu, vsak dela po svoje. Tudi marsikdo dela keramiko, karbonit ali kar koli že naj. Še nisem, mogoče pa bom kdaj od tega.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.